Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

INFO | Cupe Europene

INFO | Romania Liga I

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu
 

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports
Oradea Str.Vasile Alecsandri, nr.10
Sector 3 Calea Vitan, nr. 58
Buzau str. Unirii, bloc E3
Sector 5 Zidarului,. Nr 4, parter, sector 5
Tirgu-Jiu Str. Victoriei, Bl. 194
Sector 3 Str. Prevederii, Nr. 13A, Bl. M1C
Sector 3 B-dul Liviu Rebreanu, Nr. 6A,Galeriile Titan,etaj 3, SPORTS BAR & BILLIARD
Moreni Str.Cpt.Pantea Ioan, nr.13A, parter, spatiul 2
Sector 4 Aleea Huedin, Nr. 3
Piatra Neamt Str. 1 Decembrie 1918, nr.02, Bl. 19, SC B, parter

vezi toate agentiile
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
AFRICA DE SUD PREMIER LEAGUE
8664 Amazulu : University Of Pretoria 16:00 2.05 3.10 3.35 1.23 1.61 1.27
+
8665 Mp Black Aces : Bay United 16:00 2.00 3.15 3.45 1.22 1.65 1.27
+
ANGLIA PREMIER LEAGUE
2686 Norwich : Liverpool 14:00 7.05 4.75 1.35 2.84 1.05 1.13
+
2724 Everton : Manchester United 18:10 2.30 3.30 2.85 1.36 1.53 1.27
+
2685 Hull : Arsenal 16:05 4.55 3.53 1.70 1.99 1.15 1.24
+
ARGENTINA CLAUSURA
1064 San Lorenzo : Newell S 02:30 2.15 2.85 3.35 1.23 1.54 1.31
+
1063 Quilmes : Olimpo Bahia Blanco 00:10 2.20 3.00 3.10 1.27 1.52 1.29
+
1068 Arsenal Sarandi : Lanus 23:00 2.75 2.90 2.48 1.41 1.34 1.30
+
1067 Argentinos Jrs : Racing Club 23:00 2.30 3.00 2.90 1.30 1.47 1.28
+
1065 Colon : Belgrano 22:00 2.30 2.90 3.00 1.28 1.47 1.30
+
ARGENTINA NACIONAL B
8250 Gimnasia Jujuy : San Martin San Juan 03:00 2.20 2.90 3.20 1.25 1.52 1.30
+
ARMENIA PREMIER LEAGUE
2286 Alashkert : Ulisses Yerevan Fc 17:00 1.95 3.20 3.50 1.21 1.67 1.25
+
2285 Mika Fc : Pyunik Yerevan 15:00 2.10 3.25 3.05 1.28 1.57 1.24
+
AUSTRIA BUNDESLIGA
6304 Grodig : Rapid Vienna 17:30 2.96 3.25 2.15 1.55 1.29 1.25
+
AZERBAIJAN PREMIER LEAGUE
5199 Khazar Lankaran : Azal Baku 16:00 1.75 3.35 4.10 1.15 1.84 1.23
+
5198 Simurq : Karabakh Agdam 15:00 5.90 3.60 1.50 2.24 1.06 1.20
+
5197 Ravan Baku : Gabala 15:00 3.10 3.20 2.10 1.57 1.27 1.25
+
5196 Neftchi : Sumgayit 15:00 1.25 5.50 7.80 1.02 3.23 1.08
+
5195 Fk Baku : Inter Baku 13:00 3.10 3.20 2.10 1.57 1.27 1.25
+
BELGIA 2E KLASSE
6356 Vise : Hoogstraten 16:00 2.52 3.30 2.45 1.43 1.41 1.24
+
6355 Tubize : St Truiden 16:00 2.58 3.35 2.35 1.46 1.38 1.23
+
6354 Royal Antwerp : Dessel Sport 16:00 1.56 3.75 4.95 1.10 2.13 1.19
+
6351 Heist : Roeselare 16:00 2.30 3.35 2.65 1.36 1.48 1.23
+
6353 Peruwelz : Westerlo 16:00 2.90 3.45 2.10 1.58 1.31 1.22
+
6352 Lommel : Virton 16:00 1.50 3.70 5.75 1.07 2.25 1.19
+
6350 Geel : Boussu Dour Borinage 16:00 2.00 3.27 3.27 1.24 1.64 1.24
+
6349 Eupen : Fc Brussels 16:00 1.23 5.22 9.35 3.35 1.09
+
6348 Eendracht Aalst : White Star Woluwe 16:00 2.35 3.15 2.70 1.35 1.45 1.26
+
BELGIA JUPILER LEAGUE
8997 Lokeren : Zulte Waregem 21:00 2.30 3.25 2.70 1.35 1.47 1.24
+
BOLIVIA LIGA PROFESIONAL CLAUSURA
2241 Bolivar : The Strongest 03:15 3.10 3.20 2.10 1.57 1.27 1.25
+
2268 Nacional Potosi : Universitario Sucre 22:30 2.40 3.15 2.65 1.36 1.44 1.26
+
2264 Guabira : Real Potosi 22:30 1.85 3.50 3.50 1.21 1.75 1.21
+
2261 Sport Boys : Blooming 22:00 2.10 3.25 3.05 1.28 1.57 1.24
+
BRAZILIA SERIE A
5028 Chapecoense Sc : Coritiba 03:00 2.30 3.00 2.90
+
5027 Internacional : Vitoria Ba 00:30 1.50 3.80 5.50 1.08 2.25 1.18
+
5002 Fluminense : Figueirense 00:30 1.55 3.74 5.05 1.10 2.15 1.19
+
5032 Sao Paulo Sp : Botafogo 22:00 1.88 3.40 3.55
+
5031 Bahia Ba : Cruzeiro 22:00 2.80 3.15 2.30 1.48 1.33 1.26
+
5030 Atletico Pr : Gremio 22:00 2.60 3.10 2.50
+
5029 Atletico Mg : Corinthians 22:00 2.20 3.10 3.00 1.29 1.52 1.27
+
BRAZILIA SERIE B
6413 Ceara : Oeste Sp 03:00 1.57 3.70 5.20 1.10 2.16 1.21
+
7062 America Rn : Avai 03:00 2.15 3.10 3.10 1.27 1.55 1.27
+
CHILE PRIMERA DIVISION
1429 Union La Calera : Huachipato 02:00 2.45 3.15 2.60 1.38 1.42 1.26
+
1436 Cobreloa : Antofagasta 22:00 1.70 3.40 4.40 1.13 1.92 1.23
+
1430 Colo Colo : Universidad Catolica 21:30 1.85 3.20 3.85 1.17 1.75 1.25
+
CHINA SUPER LEAGUE
2052 Hangzhou : Harbin Yiteng 14:35 1.55 3.65 5.25 1.09 2.15 1.20
+
2051 Shanghai Shenxin : Jiangsu Sainty 12:30 2.90 3.05 2.30 1.49 1.31 1.28
+
2050 Dalian Aerbing : Shanghai East Asia 10:30 2.35 3.20 2.65 1.35 1.45 1.25
+
2049 Changchun Yatai : Guangzhou R&f Fc 10:30 2.85 3.20 2.25 1.51 1.32 1.26
+
2048 Liaoning Whowin : Tianjin Taida 09:30 2.10 3.20 3.10 1.27 1.57 1.25
+
COLUMBIA LIGA POSTOBON
1537 Boyaca Patriotas : Atletico Nacional 03:45 2.73 3.05 2.40 1.44 1.34 1.28
+
1536 Los Millionarios : Deportes Tolima 01:30 1.45 3.73 6.50 1.04 2.37 1.19
+
1541 Itagui Ditares : Once Caldas 23:15 2.00 3.15 3.40 1.22 1.64 1.26
+
1540 Independiente Medellin : Boyaca Chico 23:15 2.50 3.10 2.57 1.38 1.41 1.27
+
1539 Deportivo Cali : Deportivo La Equidad 23:15 2.20 3.10 2.99 1.29 1.52 1.27
+
1538 Alianza Petrolera : Envigado 23:15 1.95 3.25 3.45 1.22 1.67 1.25
+
COREEA DE SUD K LEAGUE
7072 Seoul : Pohang Steelers 08:00 2.45 3.10 2.63 1.37 1.42 1.27
+
7067 Gyeongnam : Sangju Sangmu Fc 08:00 2.40 3.10 2.69 1.35 1.44 1.27
+
7073 Jeju United : Incheon United 10:00 1.90 3.15 3.75 1.19 1.71 1.26
+
COSTA RICA PREMIER DIVISION CLAUSURA
4180 Limon : Herediano 05:00 2.80 3.25 2.25 1.50 1.33 1.25
+
DANEMARCA DIVIZIA 1
1439 Horsens : Ab Copenhagen 15:30 1.40 4.06 6.65 1.04 2.52 1.16
+
DANEMARCA SUPERLIGAEN
1248 Aalborg : Randers Fc 18:00 1.70 3.30 4.50 1.12 1.90 1.23
+
1247 Fc Vestsjaelland : Odense 16:00 2.84 3.00 2.35 1.46 1.32 1.29
+
ECUADOR SERIE A
7060 Independiente Jose Teran : El Nacional 00:00 1.80 3.35 3.90 1.17 1.80 1.23
+
7058 Deportivo Cuenca : Barcelona Guayaquil 00:00 2.90 3.10 2.25 1.50 1.30 1.27
+
7061 Olmedo : Manta Fc 21:00 2.00 3.30 3.25 1.25 1.64 1.24
+
FRANTA LIGUE 1
2961 Marseille : Lille 22:00 2.25 3.03 3.15 1.29 1.54 1.31
+
2960 Valenciennes : Nantes 18:00 1.87 3.20 4.10 1.18 1.80 1.28
+
2959 Reims : Sochaux 18:00 2.35 3.05 2.95 1.33 1.50 1.31
+
2950 Bastia : Ajaccio 18:00 1.75 3.39 4.45 1.15 1.92 1.26
+
2952 Lorient : Montpellier 18:00 2.30 3.04 3.05 1.31 1.52 1.31
+
2951 Bordeaux : Guingamp 18:00 1.95 3.15 3.85 1.20 1.73 1.29
+
2949 Monaco : Nice 15:00 1.40 4.20 7.30 1.05 2.67 1.17
+
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
4437 Paderborn : Greuther Furth 14:30 2.55 3.15 2.50 1.41 1.39 1.26
+
4436 Kaiserslautern : Fsv Frankfurt 14:30 1.40 4.20 6.30 1.05 2.52 1.15
+
4416 Aalen : Ingolstadt 14:30 2.60 3.05 2.51 1.40 1.38 1.28
+
GERMANIA 3RD LIGA
5690 Preussen Munster : Saarbrucken 15:00 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
GERMANIA BUNDESLIGA
2922 Stuttgart : Schalke 18:30 2.50 3.25 2.60 1.41 1.44 1.27
+
2920 Nurnberg : Bayer Leverkusen 16:30 3.70 3.40 1.90 1.77 1.22 1.26
+
GERMANIA OBERLIGA NOFV NORD
4133 Hansa Rostock Ii : Waltersdorf 1909 15:00 1.45 4.33 5.25 1.09 2.37 1.14
+
4134 Sv Altludersdorf : Malchower Sv 90 15:00 1.85 3.70 3.33 1.23 1.75 1.19
+
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
7019 Buchbach : Augsberg Am 18:00 2.35 3.25 2.65 1.36 1.46 1.25
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
8457 Zwickau : Cz Jena 14:30 2.45 3.15 2.60 1.38 1.42 1.26
+
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
8286 Hoffenheim Am : Wormatia Worms 15:00 1.98 3.30 3.30 1.24 1.65 1.24
+
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
8434 Bayer Leverkusen Am : Uerdingen 15:00 1.73 3.40 4.20 1.15 1.88 1.23
+
8435 Siegen : Schalke Am 15:00 2.25 3.15 2.85 1.31 1.50 1.26
+
GUATEMALA LIGA NACIONAL
4262 Mictlan : Csd Municipal 00:00 1.95 3.20 3.50 1.21 1.67 1.25
+
4260 Heredia : Universidad San Carlos 00:00 1.55 3.60 5.30 1.08 2.14 1.20
+
JAPONIA J LEAGUE
4545 Albirex Niigata : Sanfrecce Hiroshima 09:00 2.82 3.05 2.30 1.47 1.31 1.27
+
JAPONIA J2 LEAGUE
6286 V Varen Nagasaki : Ehime Fc 07:00 1.65 3.25 5.10 1.09 1.99 1.25
+
6285 Matsumoto Yamaga : Kyoto Ps 07:00 2.45 3.10 2.60 1.37 1.41 1.26
+
6284 Kataller Toyama : Jef United 07:00 3.65 3.20 1.90 1.71 1.19 1.25
+
6283 Fc Gifu : Tochigi Sc 07:00 3.15 3.15 2.10 1.57 1.26 1.26
+
6282 Consadole Sapporo : Thespa Kusatsu 07:00 1.55 3.44 5.70 1.07 2.15 1.22
+
6292 Fagiano Okayama : Giravanz Kitakyushu 13:00 2.25 3.00 3.00 1.29 1.50 1.29
+
6291 Mito Hollyhock : Tokyo Verdy 12:00 2.20 2.99 3.10 1.27 1.52 1.29
+
4772 Montedio Yamagata : Roasso Kumamoto 11:00 1.55 3.56 5.40 1.08 2.15 1.20
+
6290 Shonan Bellmare : Oita Trinita 10:00 1.48 3.75 5.85 1.06 2.29 1.18
+
6289 Kamatamare Sanuki : Avispa Fukuoka 10:00 3.80 3.35 1.82 1.78 1.18 1.23
+
6288 Jubilo Iwata : Yokohama Fc 10:00 1.45 3.69 6.65 1.04 2.37 1.19
+
LETONIA VIRSLIGA
5164 Fk Jelgava : Ventspils 16:00 5.00 3.80 1.55 2.16 1.10 1.18
+
5165 Skonto Riga : Fc Daugava 2 17:00 1.35 4.35 7.00 1.03 2.68 1.13
+
5162 Fk Liepaja : Daugava Riga 14:00 1.65 4.10 3.80 1.18 1.97 1.15
+
MEXIC LIGA DE ASCENSO
4289 Necaxa : Delfines Del Carmen 04:00 1.65 3.40 4.70 1.11 1.97 1.22
+
4288 Tecos : Dorados De Sinaloa 02:00 1.58 3.55 5.10 1.09 2.09 1.21
+
MEXIC PRIMERA DIVISION
1256 Atlas : Toluca 05:00 2.10 3.10 3.20 1.25 1.57 1.27
+
1254 Leon : Tigres 04:06 2.75 3.10 2.35 1.46 1.34 1.27
+
1253 Pachuca : Puebla 03:00 1.57 3.45 5.50 1.08 2.12 1.22
+
1252 Monterrey : Veracruz 03:00 2.00 3.27 3.27 1.24 1.64 1.24
+
1250 Santos Laguna : Jaguares 03:00 1.70 3.30 4.60 1.12 1.92 1.24
+
1251 America Mexico : Queretaro 01:00 1.55 3.25 6.25 1.05 2.14 1.24
+
1257 Unam Pumas : Chivas 20:00 2.36 3.10 2.74 1.34 1.45 1.27
+
OLANDA KNVB BEKER
6309 Fc Zwolle : Ajax(n) 19:00 7.10 4.30 1.35 2.68 1.03 1.13
+
PARAGUAY PRIMERA DIVISION APERTURA
4292 12 De Octubre : Rubio 01:00 2.80 3.10 2.30 1.47 1.32 1.26
+
4302 Nacional Par : Olimpia 02:00 2.60 3.15 2.45 1.42 1.38 1.26
+
4290 3 De Febrero : Sportivo Luqueno 00:00 2.55 3.05 2.55 1.39 1.39 1.27
+
PERU
2055 Fbc Melgar : Universitario De Deportes 23:30 1.85 3.15 4.00 1.17 1.76 1.26
+
1984 Leon De Huanuco : Juan Aurich 21:00 2.30 3.10 2.82 1.32 1.48 1.27
+
PORTUGALIA PRIMERA LIGA
5624 Benfica : Olhanense 20:00 1.10 6.96 17.4 4.97 1.03
+
REPUBLICA CEHA FNL
7033 Slovan Varnsdorf : Loko Vltavin 18:00 1.40 3.91 7.10 1.03 2.52 1.17
+
7031 Mfk Karvina : Pardubice 18:00 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
7030 Hradec Kralove : Usti Nad Labem 18:00 1.60 3.59 4.80 1.11 2.05 1.20
+
7029 Viktoria Zizkov : Vlasim 11:15 1.50 3.66 5.85 1.06 2.25 1.19
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
4758 Sigma Olomouc : Pribram 18:00 1.90 3.39 3.45 1.22 1.71 1.23
+
4759 Dukla Prague : Sparta Prague 20:00 3.80 3.50 1.78 1.82 1.18 1.21
+
4757 Fk Teplice : Brno 18:00 1.50 3.65 5.80 1.06 2.24 1.19
+
ROMANIA LIGA I
1075 Sageata Navodari : Petrolul Ploiesti 19:00 3.55 3.25 2.00 1.70 1.24 1.28
+
1074 Fc Botosani : Pandurii Tg.jiu 16:30 2.85 3.20 2.35 1.51 1.35 1.29
+
1073 Dinamo Bucharest : Afc Astra Giurgiu 14:00 2.65 3.20 2.50 1.45 1.40 1.29
+
RUSIA FIRST DIVISION
8988 Cka Energia Chab : Neftekhimik Nizhnekamsk 07:00 1.50 3.64 5.90 1.06 2.25 1.20
+
8993 Spartak Nalchik : Khimk Dzerzhinsk 17:30 2.00 3.07 3.50 1.21 1.64 1.27
+
8992 Shinnik Yaroslavl : Fc Ufa 16:00 2.65 3.15 2.40 1.44 1.36 1.26
+
8991 Petrotrest St Petersburg : Baltika Kaliningrad 15:00 2.71 3.15 2.35 1.46 1.35 1.26
+
8990 Torpedo Moscow : Rotor Volgograd 14:00 1.32 4.16 8.80 2.82 1.15
+
8989 Gazovik Orenburg : Angusht Nazran 12:00 1.23 5.12 9.75 3.36 1.09
+
RUSIA PREMIER LEAGUE
6220 Rubin Kazan : Spartak Moscow 12:30 2.87 3.05 2.30 1.48 1.31 1.28
+
6222 Kuban : Cska Moscow 17:30 4.10 3.25 1.80 1.81 1.16 1.25
+
6221 Dynamo Moscow : Fk Krasnodar 15:00 1.70 3.45 4.25 1.14 1.90 1.21
+
SLOVACIA SUPERLIGA
6313 Zlate Moravce : Banska Bystrica 19:30 2.35 3.05 2.79 1.33 1.46 1.28
+
6312 Ruzomberok : Trnava 18:30 2.30 3.10 2.82 1.32 1.48 1.27
+
SPANIA LA LIGA
3005 Barcelona : Athletic Bilbao 22:00 1.27 5.50 8.20 1.03 3.29 1.10
+
3004 Sevilla : Granada Cf 20:00 1.40 4.21 7.15 1.05 2.65 1.17
+
3003 Rayo Vallecano : Real Betis 18:00 2.00 3.30 3.45 1.25 1.69 1.27
+
3002 Almeria : Celta Vigo 13:00 2.50 3.15 2.68 1.39 1.45 1.29
+
SPANIA LIGA ADELANTE
4869 Alcorcon : Sabadell 22:00 1.75 3.28 4.25 1.14 1.85 1.24
+
4861 Real Zaragoza : Jaen 19:15 1.78 3.24 4.15 1.15 1.82 1.25
+
4860 Tenerife : Numancia 19:00 2.10 3.10 3.20 1.25 1.57 1.27
+
4859 Sporting Gijon : Real Murcia 18:00 1.78 3.24 4.15 1.15 1.82 1.25
+
4858 Rec De Huelva : Alaves 18:00 2.05 3.09 3.35 1.23 1.61 1.27
+
4857 Mallorca : Deportivo La Coruna 13:00 2.20 3.00 3.10 1.27 1.52 1.29
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
8378 Zamora : Ourense 19:00 1.75 3.20 4.35 1.13 1.84 1.25
+
8372 Guijuelo : Fc Coruxo 19:00 1.60 3.40 5.20 1.09 2.06 1.22
+
8370 Racing Ferrol : Real Oviedo 18:00 1.95 3.10 3.60 1.20 1.67 1.26
+
8371 Cultural Leonesa : Logrones 19:00 2.00 2.95 3.65 1.19 1.63 1.29
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
8380 Atletico Madrid B : Huesca 13:00 2.65 3.00 2.50 1.41 1.36 1.29
+
8385 Getafe B : Cd Laudio 13:00 2.00 3.10 3.45 1.22 1.63 1.27
+
8386 Las Palmas B : Leganes 13:00 2.05 3.05 3.35 1.23 1.60 1.27
+
8387 Toledo : Puerta Bonita 13:15 1.50 3.60 6.00 1.06 2.25 1.20
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
8407 Lleida : Valencia B 20:00 1.70 3.25 4.60 1.12 1.90 1.24
+
8406 Levante B : Gimnastic 19:00 2.75 3.00 2.40 1.43 1.33 1.28
+
8405 Huracan Valencia : Alcoyano 18:30 2.65 3.00 2.50 1.41 1.36 1.29
+
8404 Sant Andreu : Atletico Baleares 13:00 3.20 3.00 2.15 1.55 1.25 1.29
+
8403 Llagostera : Reus 13:00 1.40 3.90 7.00 1.03 2.50 1.17
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
8426 San Fernando : Cartagena 20:00 2.85 3.25 2.20 1.52 1.31 1.24
+
8425 Algeciras : Granada Cf B 20:00 1.90 3.25 3.60 1.20 1.71 1.24
+
8424 La Hoya Lorca : Almeria B 19:30 1.60 3.55 4.90 1.10 2.06 1.21
+
8423 Guadalajara : Arroyo Cp 19:00 1.40 3.80 7.50 1.02 2.52 1.18
+
8422 Cadiz : Sevilla Atletico 19:00 1.35 4.20 7.50 1.02 2.69 1.14
+
8421 Albacete : Melilla 13:00 1.30 4.50 8.10 2.89 1.12
+
SUA MLS
4301 Chivas Usa : Seattle Sounders 05:30 3.75 3.14 1.90 1.71 1.18 1.26
+
4300 Real Salt Lake : Portland Timbers 04:30 1.95 3.33 3.35 1.23 1.67 1.23
+
4298 Dallas Burns : Toronto Fc 03:30 1.90 3.20 3.65 1.19 1.71 1.25
+
4299 Sporting Kansas City : Montreal Impact 03:30 1.60 3.55 4.85 1.10 2.05 1.20
+
4297 Columbus Crew : Washington Dc United 02:30 1.70 3.55 4.10 1.15 1.90 1.20
+
4296 Vancouver Whitecaps : Los Angeles Galaxy 02:00 2.75 3.20 2.30 1.48 1.34 1.25
+
4295 Colorado Rapids : San Jose Earthquakes 01:00 2.10 3.10 3.20 1.25 1.57 1.27
+
SUEDIA ALLSVENSKAN
7199 Mjallby : Bk Hacken 18:30 3.25 3.05 2.10 1.57 1.24 1.28
+
7188 Aik Stockholm : Norrkoping 18:30 1.60 3.45 5.20 1.09 2.07 1.22
+
7187 Kalmar : Gotenborg 16:00 2.60 3.10 2.50 1.41 1.38 1.27
+
7186 Halmstad : Helsingborg 16:00 3.30 3.20 2.00 1.62 1.23 1.25
+
SUEDIA SUPERETTAN
6831 Osters : Sundsvall 19:15 1.85 3.30 3.75 1.19 1.76 1.24
+
6829 Gais : Ljungskile 17:00 1.90 3.20 3.70 1.19 1.72 1.26
+
6830 Assyriska : Degerfors 18:00 1.80 3.25 4.00 1.16 1.79 1.24
+
TURCIA FIRST LEAGUE
4146 Sanliurfaspor : Adanaspor 13:30 2.70 3.00 2.45 1.42 1.35 1.28
+
4147 Trabzon Karadeniz : Kahramanmaras 13:30 1.30 4.50 8.90 2.99 1.13
+
4141 Balikesirspor : Manisaspor 13:30 1.80 3.40 3.80 1.18 1.79 1.22
+
4142 Boluspor : Tavsanli Linyitspor 13:30 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
4143 Bucaspor : Orduspor 13:30 4.70 3.70 1.60 2.07 1.12 1.19
+
4144 Gaziantep Bb : Buyuksehir 13:30 4.80 3.75 1.60 2.11 1.12 1.20
+
4145 Samsunspor : Karsiyaka 13:30 1.55 3.60 5.20 1.08 2.13 1.19
+
4140 Ankaraspor : Mersin Idman Yurdu 13:30 1.90 3.40 3.45 1.22 1.71 1.23
+
4139 Adana Demirspor : Fethiyespor 13:30 2.20 3.30 2.85 1.32 1.53 1.24
+
TURCIA SUPER LEAGUE
5655 Caykur Rizespor : Konyaspor 13:30 2.35 3.15 2.87 1.35 1.50 1.29
+
5657 Besiktas : Fenerbahce 19:00 2.35 3.25 2.80 1.36 1.50 1.28
+
UCRAINA VYSCHA LIHA
9004 Dinamo Kiev : Vorskla Poltava 17:00 1.35 4.12 7.85 1.02 2.70 1.15
+
9005 Metalurg Zaporizhya : Metalist Kharkiv 17:00 4.95 4.14 1.50 2.25 1.10 1.15
+
9006 Chernomorets Odessa : Dnipro Dniprope 19:30 5.40 3.56 1.55 2.15 1.08 1.20
+
9003 Volyn Lutsk : Zorya Lugansk 15:00 2.20 3.05 3.05 1.28 1.52 1.28
+
9002 Tavriya Simferopol : Karpaty Lviv 14:00 2.75 3.10 2.35 1.46 1.34 1.27
+
UNGARIA NB I
6363 Honved : Ferencvaros 17:30 2.86 3.15 2.25 1.50 1.31 1.26
+
6364 Mezokovesd Zsory : Diosgyor 19:30 2.87 3.05 2.30 1.48 1.31 1.28
+
URUGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
1281 Rentistas : Montevideo Wanderers 21:30 3.20 3.35 2.00 1.64 1.25 1.23
+
1280 Miramar Misiones : Cerro 21:30 3.55 3.48 1.85 1.76 1.21 1.22
+
1279 Juventud Piedras : Liverpool Montevideo 21:30 2.62 3.20 2.40 1.44 1.37 1.25
+
1275 El Tanque Sisley : Defensor Sporting 21:30 2.81 3.45 2.15 1.55 1.32 1.22
+
CodPartidaOra1  2Extra
BUCURESTI CALIFICARI ATP
3455 A.apostol : R.berankis(0) 11:50 9.00   1.01
+
3459 T.grozdanov : A.vatutin 12:20 2.35   1.48
+
3454 P.mathieu : A.szekely(0) 11:20 1.01   9.00
+
3429 O.rochus : B.trinker 11:50 1.45   2.44
+
3456 J.mertl : S.vagnozzi 11:00 1.75   1.90
+
3458 P.riba : A.patrui(0) 10:30 1.01   9.00
+
3423 A.ungur : M.bachinger 10:00 1.28   3.10
+
CHALLENGE SAN LUIS POTOSI MEXICO
3471 A.menendez Maceiras : P.lorenzi 01:00 3.65   1.21
+
CHALLENGE SARASOTA USA
3491 D.kosakowski : N.kyrgios 01:30 2.20   1.55
+
CUPA FEDERATIILOR
4654 C.dellacqua : A.petkovic 07:15 4.20   1.16
+
4653 S.stosur : A.kerber 05:45 2.22   1.54
+
4600 E.bouchard : K.kucova 00:10 1.08   5.70
+
4602 M.keys : A.cornet 01:00 2.15   1.58
+
5203 L.safarova : C.giorgi 14:30 1.53   2.23
+
5202 P.kvitova : S.errani 13:00 1.22   3.55
+
KUALA LUMPUR WTA
5167 D.cibulkova : D.vekic 13:00 1.17   4.60
+
KUALA LUMPUR WTA DUBLU
5201 T.babos&chan H C : Chan Y J&s.zheng(0) 11:00 1.70   2.02
+
MONTE CARLO MONACO ATP DUBLU
5200 B.bryan&m.bryan : I.dodig&m.melo(0) 13:30 1.25   3.55
+
MONTECARLO MONACO ATP
5166 S.wawrinka : R.federer 16:00 2.05   1.72
+
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
AUSTRIA ABL PLAY OFF
4579 +1.5wbc Kraftwerk Wels : Swans Gmunden(154.5) 19:00 2.07 16.0 1.80 1.83 1.62
+
4581 -1.5bk Dukes Klosterneuburg : Basketclubs Vienna(159.5) 21:00 1.80 16.0 2.07 1.62 1.83
+
4577 -4.5oberwart Gunners : Okostadt Gussing Knights(156.5) 19:00 1.53 17.0 2.57 1.40 2.23
+
4554 +6.5bsc Furstenfeld : Kapfenberg Bulls(160.5) 19:00 3.30 17.0 1.35 2.76 1.25
+
FILIPINE PBA COMMISSIONER CUP
4442 +1.5alaska Aces : San Mig Coffee Mixers(170.5) 10:00 2.07 16.0 1.80 1.83 1.62
+
4464 -3.5rain Or Shine Elasto : Barangay Ginebra(183.5) 12:15 1.63 16.5 2.33 1.48 2.04
+
GERMANIA BBL
4609 -8.5alba Berlin : Artland Dragons(152.5) 21:15 1.20 18.0 4.65 1.13 3.70
+
INTERNATIONAL EUROLEAGUE PLAYOFF
1549 +8.5galatasaray Sk : Barcelona Regal(143.5) 20:00 4.65 18.0 1.20 3.70 1.13
+
JAPONIA BJ LEAGUE
4667 -3.5osaka Evessa : Rizing Fukuoka Bb(146.5) 08:00 1.63 16.5 2.33 1.48 2.04
+
REPUBLICA CEHA NBL PLAY OFF
5204 -17.5bk Prostejov : Bc Kolin(158.5) 19:00 1.01 25.0 14.0 8.97
+
SPANIA LEB ORO PROMOVARE PLAY OFF
4773 -6.5bto. Oviedo : Leyma Basquet Coruna(151.5) 20:00 1.35 17.0 3.30 1.25 2.76
+
4776 +1.5cb Penas Huesca : Leche Rio Breogan(143.5) 21:00 2.07 16.0 1.80 1.83 1.62
+
4774 +4.5cb Clavijo : Ford Burgos(157.5) 20:00 2.57 17.0 1.53 2.23 1.40
+
SPANIA LIGA ACB
1107 -13.5obradoiro Cab : Blancos De Rueda Valladolid(150.5) 21:00 1.06 22.0 9.00 1.01 6.39
+
1105 +7.5asefa Estudiantes : Valencia Basket(156.5) 19:00 4.05 18.0 1.25 3.31 1.17
+
1104 +4.5assignia Manresa : Cajasol Banca Civica(150.5) 13:30 2.57 17.0 1.53 2.23 1.40
+
1103 +5.5iberostar Tenerife : Caja Laboral Baskonia(160.5) 13:15 2.90 17.0 1.43 2.48 1.32
+
1102 +1.5cai Zaragoza : Unicaja Malaga(151.5) 13:15 2.07 16.0 1.80 1.83 1.62
+
SUA NBA PLAY OFF
8592 -7.5oklahoma City Thunder : Memphis Grizzlies(190.5) 04:30 1.25 18.0 4.05 1.17 3.31
+
8591 -7.5indiana Pacers : Atlanta Hawks(185.5) 02:00 1.25 18.0 4.05 1.17 3.31
+
8594 -9.5miami Heat : Charlotte Bobcats(188.5) 22:30 1.17 19.0 5.20 1.10 4.08
+
8593 -9.5san Antonio Spurs : Dallas Mavericks(205.5) 20:00 1.17 19.0 5.20 1.10 4.08
+
TURCIA TBL
4724 +4.5tofas Bursa : Anadolu Efes Istanbul(150.5) 16:00 2.57 17.0 1.53 2.23 1.40
+
4727 -31.5banvitspor : Olin Edirne(162.5) 16:00
+
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
INTERNATIONAL WORLD CHAMPIONSHIP
5132 Ukraine : Austria(5.5) 06:30 2.85 4.40 1.95 1.73 1.35 1.16
+
5138 South Korea : Hungary(5.5) 13:30 8.00 7.00 1.21 3.73 1.03 1.05
+
5084 Lithuania : Netherlands(6.5) 20:00 2.50 4.90 2.05 1.66 1.45 1.13
+
5137 Japan : Slovenia(5.5) 10:00 7.80 6.10 1.25 3.42 1.04 1.08
+
5065 Romania : Poland(6.5) 16:30 23.0 16.5 1.01 9.61
+
5057 Croatia : Great Britain(5.5) 13:00 5.55 5.90 1.35 2.86 1.10 1.09
+
RUSIA KHL PLAY OFF
4612 M Magnitogorsk : Lev Praha(5.5) 14:00 1.85 3.70 3.55 1.23 1.81 1.22
+
SUA AHL
4552 Texas Stars : Abbotsford Heat(5.5) 03:00 1.90 3.80 3.20 1.27 1.74 1.19
+
4550 Rockford Icehogs : Charlotte Checkers(5.5) 03:00 2.25 3.90 2.50 1.43 1.52 1.18
+
4549 Chicago Wolves : Milwaukee Admirals(5.5) 03:00 2.15 3.65 2.75 1.35 1.57 1.21
+
4548 Binghamton Senators : Norfolk Admirals(5.5) 02:05 2.20 3.60 2.70 1.37 1.54 1.21
+
4547 Worcester Sharks : Providence Bruins(5.5) 02:00 2.50 3.50 2.40 1.46 1.42 1.22
+
4546 Utica Comets : Wilkes Barre-scranton Penguins(5.5) 02:00 2.60 3.55 2.30 1.50 1.40 1.22
+
4519 Portland Pirates : St Johns Ice Caps(5.5) 02:00 3.20 3.80 1.90 1.74 1.27 1.19
+
4518 Lake Erie Monsters : Grand Rapids Griffins(5.5) 02:00 2.75 4.00 2.05 1.63 1.36 1.17
+
4517 Hershey Bears : Aidirondack Phantoms(5.5) 02:00 1.75 4.15 3.45 1.23 1.88 1.16
+
4468 Hamilton Bulldogs : Syracuse Crunch(5.5) 02:00 2.25 3.65 2.60 1.39 1.52 1.21
+
4467 Connecticut Whale : Bridgeport Sound Tigers(5.5) 02:00 1.80 4.20 3.40 1.26 1.88 1.18
+
4466 Albany Devils : Springfield Falcons(5.5) 00:00 2.40 3.70 2.40 1.46 1.46 1.20
+
SUA NHL PLAY OFF
2081 Colorado Avalanche : Minnesota Wild(5.5) 04:30 2.10 3.60 2.95 1.33 1.62 1.23
+
2045 Pittsburgh Penguins : Columbus Blue Jackets(5.5) 02:00 1.75 4.05 3.65 1.22 1.92 1.18
+
4620 Boston Bruins : Detroit Red Wings(0) 22:00 1.70 4.05 3.90 1.20 1.99 1.18
+
2082 New York Rangers : Philadelphia Flyers(5.5) 19:00 2.00 3.70 3.10 1.30 1.69 1.22
+
CodPartidaOra1  2Extra
JAPONIA
5194 -1.5yomiuri : Chunichi Dragons(7.5) 08:00 1.55   2.30
+
5193 -1.5hanshin : Tokyo Yakult Swallows(8.5) 08:00 1.65   2.10
+
5192 +1.5yokohama Dena Baystars : Hiroshima Toyo Carp(8.5) 07:00 3.20   1.30
+
MLB
4114 +1.5san Diego Padres : San Francisco Giants(6.5) 03:40 1.95   1.75
+
4103 +1.5pittsburgh Pirates : Milwaukee Brewers(7.5) 02:05 1.90   1.80
+
4104 +1.5miami Marlins : Seattle Mariners(7.5) 02:10 1.95   1.75
+
4105 +1.5new York Mets : Atlanta Braves(7.5) 02:10 1.95   1.75
+
4106 -1.5tampa Bay Rays : New York Yankees(7.5) 02:10 1.65   2.10
+
4107 -1.5texas Rangers : Chicago White Sox(9.5) 03:05 1.80   1.90
+
4109 -1.5l A Dodgers : Arizona Diamondbacks(7.5) 03:10 1.48   2.45
+
4108 -1.5colorado Rockies : Philadelphia Phillies(10.5) 03:10 1.65   2.10
+
CodPartidaOra1X 21XX212
CUPA EHF
2979 +1.5sporting Clube : Pick Szeged(55.5) 19:00 2.70 9.00 1.60 2.08 1.36 1.00
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
6466 +2.5randers : Midtjylland(50.5) 18:10 3.00 9.50 1.50 2.28 1.30
GERMANIA BUNDESLIGA
2971 Fuchse Berlin : Gummersbach(53.5) 18:15 1.05 14.5 12.0 6.57
INTERNATIONAL CHALLENGE CUP
4177 Savehof : Azoty Pulawy(57.5) 19:00 1.20 13.0 5.00 1.10 3.61
LIGA CAMPIONILOR
2976 +1.5rhein Neckar Lowen : Barcelona Borges(57.5) 20:15 3.05 9.20 1.50 2.29 1.29 1.01
REPUBLICA CEHA 2 EXTRALIGA
8348 Hranice : Lovosice(51.5) 11:30 1.65 9.00 2.55 1.39 1.99 1.00
SPANIA ASOBAL
6676 Granollers : Ximenez Puente(50.5) 13:00 1.10 15.0 8.00 1.02 5.22
SUEDIA ELITESERIEN PLAYOFF
3479 Kristianstad : Hammarby(50.5) 17:30 1.30 10.5 4.25 1.16 3.03
3478 Guif : Redbergslids(51.5) 17:00 1.17 11.5 6.25 1.06 4.05
 
 
Contactati-ne!
Tel: 0213001000
Fax: 0372300008

© Stanleybet Romania.

Toate drepturile rezervate.
Powered by Stanleybet

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei