Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

INFO | Cupe Europene

INFO | Romania Liga I

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu
 

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports
Oradea Str.Vasile Alecsandri, nr.10
Sector 3 Calea Vitan, nr. 58
Buzau str. Unirii, bloc E3
Sector 5 Zidarului,. Nr 4, parter, sector 5
Tirgu-Jiu Str. Victoriei, Bl. 194
Sector 3 Str. Prevederii, Nr. 13A, Bl. M1C
Sector 3 B-dul Liviu Rebreanu, Nr. 6A,Galeriile Titan,etaj 3, SPORTS BAR & BILLIARD
Moreni Str.Cpt.Pantea Ioan, nr.13A, parter, spatiul 2
Sector 4 Aleea Huedin, Nr. 3
Piatra Neamt Str. 1 Decembrie 1918, nr.02, Bl. 19, SC B, parter

vezi toate agentiile
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
AFRICA DE SUD PREMIER LEAGUE
8492 Maritzburg United : Ajax Cape Town 19:00 2.30 3.00 2.90 1.30 1.47 1.28
+
ANGLIA CHAMPIONSHIP
5438 Charlton : Bolton 17:00 2.40 3.10 2.69 1.35 1.44 1.27
+
5439 Huddersfield : Brighton 17:00 3.00 3.00 2.25 1.50 1.29 1.29
+
5447 Wigan : Reading 17:00 1.75 3.45 4.00 1.16 1.85 1.22
+
5440 Blackpool : Burnley 19:15 3.50 3.20 1.95 1.67 1.21 1.25
+
5441 Doncaster : Derby 21:30 4.10 3.20 1.80 1.80 1.15 1.25
+
5436 Blackburn : Yeovil 17:00 1.55 3.47 5.65 1.07 2.15 1.22
+
5437 Bournemouth : Sheffield Wednesday 17:00 1.70 3.45 4.30 1.14 1.91 1.22
+
ANGLIA CONFERENCE NORTH
8323 Stockport : Altrincham 21:45 3.95 3.70 1.70 1.91 1.16 1.19
+
ANGLIA CONFERENCE PREMIER
8300 Tamworth : Hereford 21:45 3.05 3.15 2.15 1.55 1.28 1.26
+
8299 Lincoln City : Cambridge United 17:00 2.95 3.15 2.20 1.52 1.30 1.26
+
8296 Braintree Town : Dartford 17:00 1.70 3.48 4.25 1.14 1.91 1.21
+
8298 Hyde United : Kidderminster 17:00 7.85 4.65 1.30 2.92 1.02 1.12
+
8297 Gateshead : Southport 17:00 1.52 3.61 5.60 1.07 2.20 1.20
+
8294 Aldershot : Salisbury 17:00 1.90 3.20 3.70 1.19 1.72 1.26
+
8295 Alfreton Town : Grimsby 17:00 2.71 3.25 2.30 1.48 1.35 1.24
+
ANGLIA CONFERENCE SOUTH
8308 Weston Super Mare : Havant & Waterlooville 21:45 2.65 3.35 2.30 1.48 1.36 1.23
+
8306 Eastleigh : Basingstoke 17:00 1.35 4.35 6.95 1.03 2.68 1.13
+
8307 Ebbsfleet United : Eastbourne Borough 17:00 1.60 3.75 4.55 1.12 2.06 1.18
+
ANGLIA LEAGUE 1
4677 Brentford : Preston 17:00 1.90 3.15 3.75 1.19 1.71 1.26
+
4678 Carlisle : Walsall 17:00 2.78 3.15 2.30 1.48 1.33 1.26
+
4679 Colchester : Oldham 17:00 2.85 3.20 2.25 1.51 1.32 1.26
+
4700 Coventry : Swindon 17:00 2.40 3.05 2.73 1.34 1.44 1.28
+
4722 Crawley Town : Leyton Orient 17:00 3.00 3.00 2.25 1.50 1.29 1.29
+
4730 Sheffield United : Stevenage 21:45 1.80 3.30 3.95 1.16 1.80 1.24
+
4724 Port Vale : Milton Keynes Dons 17:00 3.00 3.10 2.20 1.52 1.29 1.27
+
4727 Shrewsbury : Crewe 17:00 2.20 3.10 3.05 1.29 1.54 1.28
+
4728 Wolves : Rotherham 17:00 1.90 3.25 3.60 1.20 1.71 1.24
+
4729 Bradford : Peterborough 21:45 3.40 3.15 2.00 1.64 1.22 1.26
+
4731 Bristol City : Notts County 17:00 2.05 3.30 3.10 1.26 1.60 1.23
+
4723 Gillingham : Tranmere 17:00 2.20 3.05 3.05 1.28 1.52 1.28
+
ANGLIA LEAGUE 2
6595 Torquay : Dagenham & Redbridge 17:00 2.15 3.05 3.15 1.26 1.55 1.28
+
6596 Wycombe : Northampton 17:00 2.25 3.25 2.75 1.33 1.49 1.24
+
6594 Rochdale : Southend 17:00 1.95 3.15 3.55 1.20 1.67 1.26
+
6591 Oxford United : York 17:00 2.40 3.15 2.65 1.36 1.44 1.26
+
6584 Morecambe : Scunthorpe 17:00 3.20 3.10 2.10 1.57 1.25 1.27
+
6583 Chesterfield : Exeter 17:00 1.55 3.51 5.55 1.08 2.15 1.21
+
6582 Cheltenham : Fleetwood 17:00 2.90 3.10 2.25 1.50 1.30 1.27
+
6581 Bury : Plymouth 17:00 2.20 3.05 3.05 1.28 1.52 1.28
+
6575 Afc Wimbledon : Newport County 17:00 2.35 3.05 2.79 1.33 1.46 1.28
+
6573 Accrington Stanley : Mansfield 17:00 2.35 3.05 2.79 1.33 1.46 1.28
+
ARGENTINA CLAUSURA
4929 Racing Club : Gimnasia Lp 02:10 2.60 2.85 2.68 1.36 1.38 1.32
+
ARGENTINA NACIONAL B
8239 Villa San Carlos : Boca Unidos 21:30 2.85 2.85 2.45 1.43 1.32 1.32
+
8240 Union De Santa Fe : Instituto Cordoba 23:00 2.25 2.90 3.10 1.27 1.50 1.30
+
AUSTRALIA A LEAGUE PLAY OFF
6334 Melbourne Victory : Sydney 12:30 1.98 3.20 3.40 1.22 1.65 1.25
+
AUSTRALIA NSW PREMIER LEAGUE
8335 Leichhardt Tigers : Olympic Sharks 12:30 3.11 3.45 2.00 1.64 1.27 1.22
+
BELARUS VYSSHAYA LIGA
7169 Torpedo Zhodino : Dinamo Brest 17:00 1.75 3.35 4.15 1.15 1.85 1.23
+
BRAZILIA COPA DO BRAZIL
7256 Bahia Ba : Villanova 03:00 1.52 3.61 5.65 1.07 2.20 1.20
+
BULGARIA A
8472 Cherno More Varna : Litex Lovech 15:00 3.00 3.20 2.15 1.55 1.29 1.25
+
CHINA SUPER LEAGUE
2045 Henan Jianye : Guizhou Renhe 14:45 2.70 3.10 2.40 1.44 1.35 1.27
+
COPA LIBERTADORES
6433 The Strongest : Defensor Sporting 03:15 1.40 4.20 7.20 1.05 2.65 1.17
+
COSTA RICA PREMIER DIVISION CLAUSURA
7376 Deportiva Alajuelense : Belen Siglo 05:00 1.45 3.95 5.95 1.06 2.37 1.17
+
DANEMARCA DIVIZIA 1
8122 Vendsyssel Ff : Hobro 17:00 3.25 3.16 2.05 1.60 1.24 1.26
+
DANEMARCA SUPERLIGAEN
6426 Aarhus Gf : Midtjylland 20:00 3.40 3.15 2.00 1.64 1.22 1.26
+
6425 Brondby If : Sonderjyske 18:00 1.70 3.41 4.35 1.13 1.91 1.22
+
ECUADOR SERIE A
7057 Emelec : Liga De Loja 03:30 1.40 4.00 6.80 1.04 2.52 1.16
+
ESTONIA MEISTRILIIGA
8478 Jalgpallikool Tammeka : Paide Linnameeskond 19:00 3.00 3.45 2.05 1.60 1.29 1.22
+
8477 Trans Narva : Infonrt Tallinn 18:45 2.85 3.50 2.10 1.57 1.31 1.21
+
FRANTA LIGUE 1
2948 St Etienne : Rennes 21:30 1.62 3.50 5.30 1.11 2.11 1.24
+
FRANTA LIGUE 2
5710 Troyes : Creteil 21:00 1.57 3.37 5.65 1.07 2.11 1.23
+
5708 Niort : Brest 21:00 1.65 3.20 5.20 1.09 1.98 1.25
+
5707 Nimes Olympique : Istres 21:00 1.90 2.96 4.05 1.16 1.71 1.29
+
5704 Nancy : Dijon 21:00 1.80 3.25 4.00 1.16 1.79 1.24
+
5703 Metz : Ca Bastia 21:00 1.27 4.32 10.9 3.09 1.14
+
5702 Le Havre : Tours 21:00 2.00 3.11 3.45 1.22 1.64 1.27
+
5701 Clermont Foot : Angers Sco 21:00 2.20 2.83 3.30 1.24 1.52 1.32
+
5700 Ac Arles : Stade Lavallois 21:00 2.05 3.08 3.35 1.23 1.60 1.27
+
FRANTA NATIONAL
8527 Orleans : Strasbourg 21:30 1.55 3.56 5.40 1.08 2.15 1.20
+
8526 Poire Sur Vie : Uzes Pont Du Gard 21:00 1.75 3.15 4.50 1.13 1.85 1.26
+
8525 Luzenac : Boulogne Sur Mer 21:00 1.70 3.35 4.45 1.13 1.91 1.23
+
8524 Fc Bourg Peronnas : Frejus Saint Raphael 21:00 2.25 2.95 3.05 1.28 1.50 1.29
+
8523 Dunkerque : Red Star Fc 93 21:00 2.10 2.90 3.45 1.22 1.58 1.31
+
8519 Ajaccio Gfco : Colomiers 21:00 1.73 3.25 4.45 1.13 1.88 1.25
+
8520 Amiens : Lucon 21:00 2.00 2.96 3.65 1.19 1.63 1.29
+
8522 Colmar : Vannes Oc 21:00 1.95 3.05 3.70 1.19 1.67 1.28
+
8521 Carquefou : Paris Fc 21:00 2.10 2.86 3.50 1.21 1.57 1.31
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
8453 Hertha Berlin Am : Wacker Nordhausen 15:00 2.05 3.45 3.00 1.29 1.60 1.22
+
8452 Berlin Ak 07 : Union Berlin Am 15:00 2.65 3.25 2.35 1.46 1.36 1.25
+
INDONEZIA SUPER LEAGUE
8488 Madura United : Raja Ampat 15:00 2.30 3.40 2.60 1.37 1.47 1.22
+
8489 Tangerang : Barito Putera 11:30 1.80 3.65 3.55 1.21 1.80 1.19
+
IRLANDA DIVISION 1
6500 Shelbourne : Cobh Ramblers 22:00 1.25 4.93 9.30 3.22 1.10
+
6502 Wexford Youths : Galway Fc 22:00 2.51 3.20 2.50 1.41 1.40 1.25
+
6499 Waterford : Shamrock Rovers Ii 21:45 1.53 3.55 5.65 1.07 2.18 1.20
+
IRLANDA PREMIER LEAGUE
4773 Sligo : Ucd 21:45 1.20 5.40 10.6 3.58 1.08
+
4774 St Patrick S : Bohemians 21:45 1.55 3.58 5.35 1.08 2.14 1.20
+
4764 Limerick : Athlone 21:45 1.70 3.50 4.20 1.14 1.91 1.21
+
4763 Dundalk : Shamrock Rovers 21:45 2.10 3.45 2.90 1.31 1.58 1.22
+
4762 Cork City : Drogheda 21:45 1.70 3.45 4.25 1.14 1.90 1.21
+
4761 Bray : Derry City 19:00 4.40 3.38 1.70 1.91 1.13 1.23
+
ISRAEL NATIONAL LEAGUE PLAYOFF
8506 Maccabi Achi Nazareth : Hapoel Afula 16:00 1.95 3.15 3.55 1.20 1.67 1.26
+
8502 Hapoel Petach Tikva : Beitar Tel Aviv Ramla 16:00 1.95 3.24 3.45 1.22 1.67 1.25
+
8514 Hapoel Ashkelon : Hapoel Jerusalem 16:00 2.30 3.00 2.91 1.30 1.48 1.28
+
8501 Hap Nazareth Illit : Hapoel Ramat Gan 16:00 2.79 3.05 2.35 1.46 1.33 1.28
+
LITUANIA A LYGA
8530 Banga Gargzdai : Vmfd Zalgiris 18:30 6.00 3.60 1.50 2.25 1.06 1.20
+
MALAEZIA SUPER LEAGUE
8491 Kelantan : Sarawak 15:45 1.80 3.60 3.60 1.20 1.80 1.20
+
OLANDA JUPILER LEAGUE
6491 Willem : Emmen 21:00 1.25 5.00 9.00 3.21 1.10
+
6489 Telstar : Dordrecht 21:00 5.05 3.75 1.55 2.15 1.10 1.19
+
6488 Maastricht : Fortuna Sittard 21:00 2.10 3.10 3.20 1.25 1.57 1.27
+
6485 Jong Psv Eindhoven : Achilles 29 21:00 1.34 4.30 7.55 1.02 2.74 1.14
+
6483 Helmond : Jong Twente 21:00 1.68 3.45 4.45 1.13 1.94 1.22
+
6480 De Graafschap : Sparta Rotterdam 21:00 1.70 3.60 4.05 1.15 1.91 1.20
+
6484 Jong Ajax : Excelsior 21:00 3.05 3.20 2.13 1.56 1.28 1.25
+
6482 Fc Oss : Volendam 21:00 3.25 3.45 1.95 1.67 1.25 1.22
+
6481 Den Bosch : Eindhoven 21:00 1.75 3.50 3.95 1.17 1.86 1.21
+
6490 Vvv Venlo : Almere 21:00 1.62 3.70 4.50 1.13 2.03 1.19
+
PERU
8568 Inti Gas : Real Garcilaso 21:15 2.35 3.15 2.73 1.35 1.46 1.26
+
REPUBLICA CEHA FNL
7020 Budejovice : Most 19:00 1.40 3.91 7.10 1.03 2.52 1.17
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
4753 Vysocina Jihlava : Bohemians 1905 21:15 1.70 3.30 4.50 1.12 1.90 1.23
+
ROMANIA LIGA I
1066 Gaz Metan Medias : Otelul Galati 19:00 2.40 3.25 2.70 1.38 1.47 1.27
+
RUSIA PREMIER LEAGUE
6209 Amkar Perm : Ural Ekaterinburg 16:00 1.93 3.00 3.85 1.17 1.69 1.29
+
SCOTIA PREMIER LEAGUE
8103 Inverness Caledonian Thistle : Aberdeen 21:45 2.80 3.20 2.25 1.49 1.32 1.25
+
SLOVACIA FUTBALOVA LIGA
8544 Sfm Senec : Fc Spartak Trnava B 20:30 1.60 3.43 5.15 1.09 2.06 1.22
+
SPANIA LA LIGA
2993 Atl Madrid : Elche 21:30 1.21 5.23 13.5 3.77 1.11
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
8388 Villarreal B : Olot 13:00 2.10 3.10 3.20 1.25 1.57 1.27
+
SUEDIA DIVISION 1 SODRA
8271 Ijk Uddevalla : Utsiktens 18:00 2.52 3.05 2.55 1.38 1.39 1.27
+
8270 Motala : Trelleborgs Ff 16:00 3.00 3.55 2.00 1.63 1.28 1.20
+
TURCIA SUPER LEAGUE
5638 Kayseri Erdiyesspor : Trabzonspor 20:00 2.40 3.20 2.76 1.37 1.48 1.28
+
UCRAINA PERSHA LIHA
8470 Sumy : Olexandria 17:00 2.79 3.35 2.20 1.52 1.33 1.23
+
8471 Ukrahrokom Priyntivka : Naftovyk Ukrnafta 17:00 2.53 3.25 2.45 1.42 1.40 1.24
+
8469 Stal Alcevsk : Desna Chernigov 17:00 2.00 3.50 3.07 1.27 1.64 1.21
+
8468 Gelios Kharkiv : Dinamo Kiev 2 17:00 2.20 3.35 2.79 1.33 1.52 1.23
+
8467 Olimpik Donetsk : Zirka Kirovohrad 16:00 1.50 4.01 5.15 1.09 2.25 1.16
+
8466 Poltava : Mykolaiv 15:00 1.97 3.31 3.31 1.23 1.66 1.23
+
UNGARIA NB I
6357 Puskas Akademia : Pecs 20:00 2.05 3.25 3.16 1.26 1.60 1.24
+
 
 
Contactati-ne!
Tel: 0213001000
Fax: 0372300008

© Stanleybet Romania.

Toate drepturile rezervate.
Powered by Stanleybet

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei