Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Sector 4
Sos. Oltenitei, nr.240, bl.48
Ploiesti
Str.Aleea Chimiei, nr.11, bloc 59C
Cernavoda
Str.Dacia, nr.56
Giurgiu
Str.Bucuresti, bloc 28/853, ap.6, Magazin 3 Industrial
Craiova
Cartier Sarari Siloz, bloc M51-M52
Tirgoviste
Str.Gen.I.E.Florescu, bloc C 1-A, ap.1/2
Sector 6
Str. Chilia Veche, nr.2
Braila
Ansamblul Radu Negru, Str.Sebesului, nr.3, bloc J, scara 4
Iasi
Str. Ignat, Nr.15
Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10

vezi toate agentiile

Rezultate

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
AMICALE INTERNATIONALE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1874 Maroc : Uruguay 0-0 0-1 51
1891 Ghana : Senegal 0-0 1-2 66
1892 El Salvador : Argentina 0-0 0-2 54
6716 Jamaica : Venezuela 1-1 2-1 13
AMICALE INTERNATIONALE U19
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2207 Grecia U19 : Ucraina U19 0-2 2-2 36
2219 Portugalia U19 : Montenegro U19 1-0 1-1 38
AMICALE INTERNATIONALE U20
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2270 Ungaria U20 : Mexic U20 0-0 1-1 50
ANGLIA CONFERENCE NORTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4881 Barrow : Bradford Park Avenue 0-0 0-0 -
4882 Boston Utd : Worcester City 1-0 2-0 8
4883 Chorley : Tamworth 2-0 6-0 21
4884 Colwyn Bay : Brackley Town 0-0 1-0 66
4885 Gainsborough : Fylde 0-0 0-0 -
4886 Harrogate Town : Lowestoft Town 0-1 1-1 30
4887 Hednesford : Oxford City 0-1 0-2 22
4893 Leamington : Stalybridge 0-1 1-1 38
4894 Solihull Moors : Gloucester 0-1 0-2 28
ANGLIA CONFERENCE PREMIER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3706 Macclesfield : Bristol Rovers 0-0 0-0 -
3708 Alfreton Town : Barnet 0-1 1-1 18
3709 Chester : Woking 1-1 2-3 29
3712 Dartford : Altrincham 0-1 1-2 7
3714 Dover Athletic : Telford 1-0 1-0 4
3716 Gateshead : Eastleigh 1-1 2-3 25
3717 Kidderminster : Braintree Town 3-0 3-1 8
3718 Lincoln City : Forest Green 0-2 1-2 7
3727 Nuneaton : Halifax 0-1 1-2 3
3728 Southport : Torquay 1-0 2-1 10
3734 Welling : Grimsby 0-2 0-2 9
ANGLIA CONFERENCE SOUTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4895 Basingstoke : Wealdstone 1-3 2-4 19
4896 Bath City : Bromley 0-2 2-2 18
4897 Bishop'S Stortford : Farnborough 0-1 2-2 8
4898 Boreham Wood : Hemel Hampstead Town 1-0 1-0 29
4899 Chelmsford City : Havant & Waterlooville 0-1 0-1 24
4900 Concord Rangers : Ebbsfleet United 1-0 1-0 3
4901 Eastbourne Borough : Sutton United 1-0 1-0 11
4911 Maidenhead United : Gosport Borough 0-1 1-2 10
4912 St Albans : Staines 0-0 0-0 -
4913 Whitehawk : Weston Super Mare 1-0 2-1 36
ANGLIA ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5394 Wingate & Finchley : Dulwich Hamlet 1-0 3-0 33
5395 Afc Hornchurch : Harrow Borough 0-0 1-3 -
5401 Bognor Regis Town : Metropolitan Police 0-0 2-0 -
5404 Bury Town : Grays Athletic 0-0 0-2 -
5405 Canvey Island : Billericay Town 0-0 1-0 -
5406 East Thurrock : Witham Town 0-0 2-1 -
5439 Enfield : Hampton & Richmond 0-0 1-0 -
5440 Hendon : Leatherhead 0-0 2-0 -
5446 Kingstonian : Peacehaven & Telscombe 0-0 3-0 -
5449 Leiston : Tonbridge 0-0 2-1 -
5450 Maidstone United : Margate 0-0 2-1 -
5451 Vcd Athletic : Lewes 0-0 2-0 -
ANGLIA LEAGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5853 Bradford : Oldham 0-0 2-0 71
5878 Bristol City : Barnsley 1-1 2-2 13
5879 Chesterfield : Walsall 0-0 1-0 86
5880 Crawley Town : Gillingham 0-1 1-2 37
5881 Leyton Orient : Port Vale 0-1 3-1 29
5883 Notts County : Scunthorpe 1-1 2-2 1
5889 Peterborough : Coventry 0-0 0-1 70
5903 Rochdale : Yeovil 0-0 2-1 51
5904 Sheffield United : Crewe 0-1 1-2 12
ANGLIA LEAGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5982 Bury : Southend v-v v-v v
5983 Cheltenham : Plymouth 0-1 0-3 34
5984 Dagenham & Redbridge : Wycombe 0-0 0-1 64
5985 Exeter : Morecambe 0-1 1-1 17
5986 Hartlepool : Cambridge United 1-1 2-1 20
5987 Mansfield : York 0-2 1-4 9
5988 Northampton : Luton 0-0 2-1 46
6016 Oxford United : Carlisle 1-1 2-1 9
6054 Portsmouth : Shrewsbury 0-1 0-2 25
6057 Tranmere : Afc Wimbledon 0-1 1-1 29
ANGLIA NORTHERN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5452 Ashton United : Witton Albion 0-0 v-v v
5453 Fc United Of Manchester : Stourbridge v-v v-v v
5454 Grantham : Ramsbottom Utd 0-1 0-1 52
5455 Halesowen : Trafford Fc 0-1 1-1 45
5456 Ilkeston Town : Skelmersdale United 2-0 2-0 74
5457 Kings Lynn : Blyth Spartans 1-1 1-3 6
5458 Marine : Stamford 0-0 2-0 -
5459 Matlock Town : Curzon Ashton 0-0 0-3 -
5460 Nantwich Town : Belper Town 1-0 2-1 33
5463 Rushall Olympic : Frickley Athletic 1-2 1-3 22
5465 Whitby Town : Barwell 0-0 0-1 -
5467 Workington : Buxton 0-1 1-2 11
ANGLIA SOUTHERN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5618 Banbury United : Paulton Rovers 0-0 0-1 -
5619 Chesham United : Chippenham 0-0 0-3 -
5620 Cirencester Town : Arlesey Town 0-0 1-1 -
5621 Corby : Dorchester 0-0 2-2 -
5622 Histon : Redditch 0-0 1-1 -
5626 Hitchin : Slough Town 0-0 5-2 -
5627 Hungerford Town : Biggleswade Town 0-0 1-1 -
5628 Poole Town : Cambridge City 0-0 3-2 -
5629 St Neots Town : Bideford Fc 0-0 1-0 -
5630 Truro City : Dunstable 0-0 0-0 -
5631 Weymouth : Burnham 0-0 3-3 -
ARGENTINA NACIONAL B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7507 Chacarita Juniors : Club Villa Dalmine 0-0 1-0 79
ARGENTINA PRIMERA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3110 Rosario : Colon 1-1 1-1 12
3111 Olimpo Bahia Blanco : Atletico De Rafaela 0-0 0-0 -
3112 Banfield : Huracan 0-0 1-0 49
3113 San Lorenzo : Lanus 1-0 4-0 40
3114 Godoy Cruz : Independiente 1-1 2-2 2
ARGENTINA PRIMERA B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2475 Barracas Central : Club Atletico Fenix 0-1 2-1 21
2476 Platense : Deportivo Armenio 1-0 1-0 32
2477 Villa San Carlos : Tristan Suarez 1-2 1-3 11
AUSTRALIA A-LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2208 Melbourne City : Brisbane 1-0 1-0 5
2209 Perth : Western Sydney 0-1 3-2 13
AUSTRALIA NSW PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4827 Blacktown Spartans : Sydney United 2-1 2-4 25
4828 Marconi Stallion : Leichhardt Tigers 1-2 2-5 5
4829 Sutherland Sharks : South Coast Wolves 0-2 2-2 11
AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3773 North Geelong Warriors Sc : Pascoe Vale 1-1 3-4 29
3774 Northcote City : Avondale Heights Sc 1-2 2-3 2
AUSTRIA REGIONALLIGA MITTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2404 Union Gurten : Wolfsberger Ac 1-1 1-1 23
2405 Union St Florian : Wallern 0-1 0-1 29
AUSTRIA REGIONALLIGA WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3519 Austria Salzburg : Neumarkt 2-0 4-0 36
3520 Seekirchen : Altach Ii 0-1 0-1 19
3521 Wacker Innsbruck Ii : Fc Bizau 1-0 2-1 10
3544 Hochst : Usc Eugendorf 0-0 0-0 -
3545 Kufstein : Schwaz 3-0 3-1 9
3546 Pinzgau Saalfelden : Kitzbuhel 0-0 0-3 -
3551 Dornbirn : Fc Hard 0-1 1-2 26
3552 St Johann : Wsg Wattens 0-1 1-4 44
BRAZILIA CARIOCA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6222 Madureira Rj : Macae Esporte 1-0 1-0 20
6223 Bonsucesso Rj : Flamengo 0-1 0-2 18
BRAZILIA CATARINENSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3194 Avai : Marcilio Dias 1-0 3-0 41
3196 Guarani Sc : Hermann Aichinger Sc 3-0 3-0 20
7518 Joinville : Criciuma 0-0 1-0 71
BRAZILIA COPA DO NORDESTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3199 Bahia Ba : Campinense 1-0 1-0 6
3200 Ceara : Salgueiro 1-1 2-1 17
BRAZILIA GOIANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3671 Crac Go : Atletico Go 0-0 0-2 61
CALIFICARI EURO2016
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7437 Israel : Tara Galilor 0-1 0-3 45
7438 Belgia : Cipru 2-0 5-0 21
7439 Azerbaijan : Malta 1-0 2-0 4
7440 Croatia : Norvegia 1-0 5-1 30
7441 Bulgaria : Italia 2-1 2-2 4
7596 Kazakhstan : Islanda 0-2 0-3 20
7597 Republica Ceha : Letonia 0-1 1-1 30
7618 Olanda : Turcia 0-1 1-1 37
8777 Andorra : Bosnia Herzegovina 0-1 0-3 13
CAMPIONATUL EUROPEAN U19 CALIFICARI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8110 Danemarca U19 : Franta U19 0-1 0-2 42
8111 Anglia U19 : Azerbaijan U19 1-0 1-0 37
8112 Germania U19 : Republic Of Irlanda U19 0-0 3-2 53
8113 Slovacia U19 : Republica Ceha U19 2-0 3-0 27
8114 Belgia U19 : Suedia U19 1-0 2-0 34
8115 Rusia U19 : Lituania U19 1-0 6-0 37
8116 Italia U19 : Scotia U19 0-0 0-0 -
8117 Croatia U19 : Austria U19 0-2 0-2 31
8118 Serbia U19 : Elvetia U19 2-0 3-1 12
8119 Olanda U19 : Norvegia U19 0-0 1-1 52
CAMPIONATUL EUROPEAN U21 CALIFICARI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3880 Liechtenstein U21 : Albania U21 0-1 0-2 31
CHILE COPA CHILE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3074 Palestino : Universidad De Concepcion 0-2 2-3 4
CHILE PRIMERA B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8289 Deportes Temuco : Union San Felipe 0-2 0-3 28
CHILE PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3077 Union La Calera : San Marcos De Arica 1-2 1-4 19
COLUMBIA LIGA POSTOBON
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7519 Club Cortulua : Uniautonoma 0-0 0-1 59
7520 Boyaca Patriotas : Independiente Santa Fe 0-0 0-0 -
7521 Jaguares D. Cordoba : Deportivo La Equidad 1-1 1-1 11
7522 Depotivo Pasto : Deportivo Cali 1-1 1-4 19
COLUMBIA TORNEO POSTOBON 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2664 Real Santander : U. D. Popayan 1-0 2-0 36
2665 Valledupar Fc : Deportes Pereira 1-0 1-0 25
COSTA RICA PREMIER DIVISION CLAUSURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6286 Carmelita : Perez Zeledon 0-0 0-3 69
DANEMARCA DIVISION 2 EAST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4097 B 1908 : Gvi 1-0 1-1 7
4098 Herlev : Fc Amager 0-1 0-2 43
4099 Hik Hellerup : Nykobing Fc 1-0 1-0 18
4101 Sollerod Vedbaek : Avedore 0-0 0-0 -
DANEMARCA DIVISION 2 WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4136 Skovbakken : Kjellerup 2-2 2-5 6
4140 Brabrand : Naestved 0-1 0-3 44
4143 Middelfart : Kolding 0-1 2-1 14
4144 Jammerbugt Fc : Thisted 1-1 4-1 33
4145 Naesby : Ringkobing 1-0 3-0 13
4169 Odder : Varde If 0-0 0-0 -
DANEMARCA DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3513 Hb Koge : Aarhus Gf v-v v-v v
DANEMARCA SERIES GROUP 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6641 B 1903 : Greve 0-0 0-4 -
6642 Ballerup Skovlunde Fodbold : Egedal 0-0 1-1 -
6643 Fremad Valby : Vanlose 0-0 0-3 -
6644 Kastrup : Birkerod 0-0 4-1 -
6645 Bk Roskilde : Taastrup 0-0 0-4 -
6647 Fredensborg : Tarnby Ff 0-0 1-2 -
6648 Jaegersborg : Nexo Bornholm 0-0 0-0 -
DANEMARCA SERIES GROUP 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8341 Fa 2000 : Dalum 0-0 1-1 -
8342 Otterup : Ringsted 0-0 0-0 -
8343 B1909 : Marstal Rise 0-0 1-1 -
8344 Skanderborg : Fc Sonderborg 0-0 2-3 -
DANEMARCA SERIES GROUP 3
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8353 Aalborg Ii : Holstebro 0-0 2-2 -
8354 Lystrup : Hobro Ik 2 0-0 2-0 -
8355 Randers Freja : Vorup 0-0 1-1 -
8356 Lyseng : Hjorring 0-0 3-2 -
8357 Djursland : Viby 0-0 1-1 -
8420 Vri : Aarhus Fremad 0-0 0-3 -
ELVETIA CHALLENGE LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1444 Chiasso : Biel Bienne 0-1 0-2 33
1445 Lausanne : Le Mont Lausanne 0-0 1-0 78
6638 Wohlen : Lugano 0-0 2-1 61
EXTRAS BELGIA V CIPRU
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1100 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
1106 Puncte De Cartonas : - Under 35.5 -
1109 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
1111 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS BOLOGNA V LIVORNO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3599 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
3634 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
4761 Numar Total Cornere : - Under 9.5 -
4780 Puncte De Cartonas : - Under 70.5 -
EXTRAS BULGARIA V ITALIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8077 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
8078 Puncte De Cartonas : - Under 40.5 -
8081 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
8083 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS OLANDA V TURCIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1059 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
1061 Puncte De Cartonas : - Under 40.5 -
1064 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
1066 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS SPEZIA V PESCARA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3639 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
3640 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - Yes -
4782 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
4824 Puncte De Cartonas : - Over 65.5 -
EXTRAS VICENZA V CARPI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3647 Va Fi Acordat Vreun Penalty : - No -
3649 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
4833 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
4836 Puncte De Cartonas : - Over 65.5 -
GERMANIA BAYERNLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6055 Ansbach : Bayern Hof 0-0 0-2 69
6056 Neudrossenfeld : Jahn Regensburg Ii 0-0 1-2 52
6061 Wurzburger : Jahn Forchheim 3-0 5-2 9
6062 Alemannia Haibach : Grossbardorf 0-0 1-0 88
6093 Amberg : Ammerthal 0-0 2-0 55
6094 Aubstadt : Weiden 1-0 2-0 8
6095 Erlenbach/main : Erlangen Bruck 1-1 2-1 15
GERMANIA BAYERNLIGA SUD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6097 Tsv 1860 Rosenheim : Bad Kotzting 0-0 2-0 65
6100 Tsv Landsberg : Schwabmunchen 1-0 1-1 43
6102 Hankofen Hailing : Fc Pipinsried 0-0 1-0 79
6105 Sonthofen : Tsv Rain Lach 0-2 0-3 9
6124 Tsv Bogen : Sv Pullach 0-1 0-1 4
GERMANIA BREMENLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1704 Aumund Vegesack : Blumenthaler 0-0 0-1 70
1705 Osc Bremerhaven : Bremer Sv 0-3 0-3 2
1707 Vfl 07 Bremen : Werder Bremen 3 2-0 3-0 21
GERMANIA HESSENLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7716 Buchonia Flieden : Lohfelden 1-0 1-0 20
7717 Fc Ederbergland : Wehen Wiesbaden Am 0-0 0-1 88
7718 Fc Schwalmstadt : Rw Darmstadt 0-2 0-4 26
7719 Sportfreunde Seligenstadt : Eschborn 0-0 0-2 60
7720 Spvgg 05 Oberrad : Tsv Lehnerz 0-0 1-1 73
7721 Sv Wiesbaden : Eintracht Stadtallendorf 1-1 5-1 34
7722 Vellmar : Bayern Alzenau 0-0 0-1 50
7723 Tsv Steinbach : Rw Hadamar 1-1 1-1 11
GERMANIA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERG
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6028 Stuttgart Kickers Am : Vfr Mannheim 1-0 4-0 35
6029 Bahlinger Sc : Sgv Freiberg 0-0 3-0 60
6047 Freiburger Fc : Vfr Aalen Ii 2-0 3-0 9
6048 Fsv Hollenbach : Germania Friedrichstal 1-1 1-1 29
6049 Kehler Fv : Tsg Balingen 3-1 3-1 10
6050 Reutlingen : Sv Kickers Pforzheim 1-0 2-0 19
6051 Ulm : Sv Spielberg 0-0 0-1 85
6052 Villingen : Pfullendorf 1-0 1-1 4
GERMANIA OBERLIGA HAMBURG
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7725 Pinneberg : Sv Rugenbergen 0-1 1-1 21
7726 Curslack Neuengamme : Altona 93 2-0 2-3 13
GERMANIA OBERLIGA MITTELRHEIN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6020 Hertha Walheim : Bonner 0-3 0-6 21
GERMANIA OBERLIGA NIEDERSACHSEN LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7731 Arminia Hannover : Tb Uphusen 0-2 2-2 5
7732 Egestorf-Langreder : Jeddeloh 1-0 1-0 12
7733 Eintracht Northeim : Vfv Hildesheim 0-0 0-1 61
GERMANIA OBERLIGA NOFV NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5927 1.Fc Neubrandenburg : Fsv 63 Luckenwalde 0-1 0-1 32
5928 Brandenburger Sud 05 : Malchower Sv 90 1-1 1-1 8
5929 Germania Schoneiche : Schonberg 0-0 0-0 -
5930 Hansa Rostock Ii : Fc Hertha 03 Z. 0-0 2-0 56
5962 Lichtenberg 47 : Optik Rathenow 1-0 3-1 13
5963 Sv Hurturkel : Sv Altludersdorf 1-0 1-2 26
GERMANIA OBERLIGA NOFV SUD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8003 Askania Bernburg : Lokomotive Leipzig 0-1 0-3 15
8004 Cottbus Am : Markranstadt 1-0 1-0 27
GERMANIA OBERLIGA RHEINLAND PFALZ SAAR
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8010 Arminia Ludwigshafen : Salmrohr 1-1 2-4 4
8011 Wirges : Burgbrohl 0-0 2-0 65
8012 Betzdorf : Borussia Neunkirchen 0-0 0-0 -
8013 Fv Diefflen : Mechtersheim 0-0 0-2 60
8014 Hauenstein : Elversberg Ii 2-2 4-2 1
8015 Pfeddersheim : Tsv Schott Mainz 0-0 0-1 78
8016 Sv Saar 05 : Hertha Wiesbach 0-0 3-0 58
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4085 Augsberg Am : Nurnberg Am 0-0 1-0 51
4086 Illertissen : Bayern Munich Am 2-2 2-3 15
4088 Ingolstadt Am : Schalding Heining 0-2 1-2 9
4089 Vfr Garching : Memmingen 0-0 1-2 57
4090 1860 Munich Am : Wurzburger Kickers 0-0 0-1 80
4091 Buchbach : Heimstetten 1-1 1-1 32
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8155 Babelsberg : Bfc Dynamo 0-0 0-0 -
8156 Germania Halberstadt : Hertha Berlin Am 0-0 1-1 70
8157 Zwickau : Neustrelitz 0-0 1-0 75
8158 Wacker Nordhausen : Magdeburg 0-3 0-5 6
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8150 Baunatal : Offenbacher Kickers 0-0 0-2 55
8151 Elversberg : Hessen Kassel 0-0 0-2 52
8152 Freiburg Am : Neckarelz 2-1 2-1 11
8153 Tus Koblenz : Saarbrucken 0-1 0-1 26
8154 Zweibrucken : Eintracht Trier 0-0 0-1 74
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8161 Fortuna Dusseldorf Am : Viktoria Koln 0-1 0-3 2
8162 Hennef 05 : Sc Verl 1-1 1-3 6
8163 Sc Wiedenbruck 2000 : Kray 2-0 4-0 20
8164 Sportfreunde Lotte : Borussia Monchengladbach Am 1-0 2-2 23
8165 Uerdingen : Bochum Am 1-1 1-1 14
8166 Wattenscheid : Siegen 0-1 1-1 11
GERMANIA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5887 Altenholz : Preetzer Tsv 0-1 3-2 31
5888 Heider : Flensburg 08 0-0 0-0 -
5890 Ntsv Strand 08 : Henstedt Rhen 0-0 1-2 47
5902 Fc Dornbreite : Tsv Schilksee 0-2 0-2 13
5909 Psv Union Neumunster : Sv Todesfelde 1-0 1-0 31
5910 Tsv Bordesholm : Sv Eutin 08 0-1 2-4 43
GRECIA FOOTBALL LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8295 Agrotikos Asteras : Iraklis 1908 0-0 1-1 59
8296 Ethnikos Gazoros : Ask Olympiakos 1-0 1-2 7
8297 Lamia : Apollon Kalamarias 0-0 1-1 69
8298 Pierikos : Anagennisi Karditsas 1-0 1-0 40
8299 Larissa : Zakynthos 0-0 2-0 51
GUATEMALA LIGA NACIONAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2666 Universidad San Carlos : Antigua Gfc 2-0 2-0 16
INDIA I LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8290 Mohun Bagan : East Bengal 0-0 1-0 47
8291 Salgaocar : Mumbai Fc 2-0 3-1 5
8292 Sporting Clube De Goa : Lajong Sc 1-1 1-1 4
IRLANDA DE NORD PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3757 Ballinamallard United : Ballymena 1-1 1-3 6
3758 Cliftonville : Institute 4-0 5-1 27
3759 Coleraine : Crusaders 1-3 1-5 20
3760 Glenavon : Linfield 1-0 1-0 15
3764 Glentoran : Dungannon 1-0 2-0 19
3765 Warrenpoint : Portadown 0-0 0-0 -
IRLANDA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1222 Bray : Cork City 0-0 0-1 84
1223 Limerick : St Patrick'S 0-1 1-2 31
ISLANDA CUPA LIGII
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8019 Breidablik : Fh Hafnarfjordur 2-0 3-0 7
8020 Keflavik : Stjarnan 0-0 0-2 67
8021 Valur : Thor Akureyri 2-1 3-2 2
ITALIA CAMPIONATO PRIMAVERA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1199 Sampdoria Youth : Bologna Youth 1-0 1-0 44
1200 Cagliari Youth : Cittadella Youth 1-2 1-2 5
1213 Lanciano Youth : Atalanta Youth 0-1 0-3 39
1214 Vicenza Youth : Latina Youth 1-1 2-2 8
ITALIA LEGA PRO GIRONE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6885 Lumezzane : Sud Tirol 0-0 0-0 -
6886 Bassano : Alessandria 1-1 3-2 19
6887 Cremonese : Como 0-0 1-0 83
6888 Arezzo : Pro Patria 2-1 2-2 4
6889 Giana Erminio : Pavia 0-0 0-0 -
6890 Albinoleffe : Venezia 0-1 3-3 1
ITALIA LEGA PRO GIRONE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6516 San Marino : Savona 1-1 1-2 10
6517 Grosseto : Pontedera 0-0 1-0 73
6518 Reggiana : Teramo 0-0 0-0 -
ITALIA LEGA PRO GIRONE C
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6591 Aversa Normanna : Messina 0-0 1-1 84
6592 Ischia Isolaverde : Lupa Roma 0-0 1-1 69
6593 Savoia : Matera 0-0 0-2 50
6594 Catanzaro : Lecce 1-0 2-1 6
6634 Salernitana : Reggina 2-1 2-1 28
6646 Melfi : Barletta 2-0 3-0 9
6662 Martina : Casertana v-v v-v v
ITALIA SERIE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5355 Bologna : Livorno 0-0 2-0 60
5360 Spezia : Pescara 1-1 2-2 33
5361 Vicenza : Carpi 0-2 1-2 3
ITALIA SERIE D
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8133 Biancoscudati Padova : Dro Calcio 0-0 2-0 -
8134 Belluno : Sacilese 0-0 1-3 -
8169 Rieti : Foligno 0-0 1-1 -
8182 Nuorese Calcio 1930 : Olbia 0-0 1-0 -
JAPONIA J-LEAGUE CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1816 Albirex Niigata : Sanfrecce Hiroshima 0-0 0-0 -
1817 Matsumoto Yamaga : Fc Tokyo 1-0 1-1 32
1818 Sagan Tosu : Shonan Bellmare 0-0 0-0 -
1819 Nagoya Grampus : Vegalta Sendai 3-0 3-2 11
1820 Yokohama Marinos : Shimizu S Pulse 0-0 2-0 59
1821 Vissel Kobe : Montedio Yamagata 1-0 3-1 29
LIGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6243 Rc Arbaa : Mo Bejaia 0-0 1-0 90
6244 Usm El Harrach : Asm Oran 2-2 3-3 15
6245 Belouizdad : Js Saoura 1-0 1-1 45
6261 Mc Oran : Usm Bel Abbes 0-0 0-0 -
6262 Es Setif : Aso Chlef 0-0 0-1 73
MECIURI AMICALE CLUBURI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1132 Bk Hacken : Valerenga 0-0 1-2 58
1133 Borussia Monchengladbach : St Pauli 0-0 0-0 -
1134 Hammarby : Brann 1-0 3-2 29
1135 Mjondalen : Stabaek 0-0 2-2 60
1136 Aik Stockholm : Norrkoping 0-0 0-0 -
1137 Debreceni : Dinamo Bucharest 3-0 6-0 7
1138 Lillestrom : Stromsgodset 0-0 1-2 48
1139 Sturm Graz : Domzale 0-0 1-0 68
PARAGUAY PRIMERA DIVISION APERTURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4548 Nacional Par : Sol De America 0-0 0-1 49
4603 Sportivo San Lorenzo : Club Libertad 1-1 1-2 5
POLONIA I LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1679 Gks Tychy : Lks Nieciecza 0-0 1-0 62
1680 Stomil Olsztyn : Widzew Lodz 0-0 1-3 61
1681 Olimpia Grudziadz : Wigry Suwalki 1-1 3-1 16
1687 Dolcan Zabki : Chojnice 0-2 0-3 1
1688 Sandecja Nowy Sacz : Flota Swinoujscie 1-0 1-0 21
1689 Arka Gdynia : Miedz Legnica 0-0 0-0 -
1690 Katowice : Wisla Plock 0-0 0-1 68
1691 Chrobry Glogow : Bytovia Bytow 0-0 0-0 -
PORTUGALIA LIGA DE HONRA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4624 Atletico Cp : Feirense 0-1 1-3 31
4625 Trofense : Oriental 0-0 1-0 63
REPUBLICA CEHA FNL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2933 Banik Sokolov : Zlin 0-1 0-2 15
2934 Mfk Karvina : Viktoria Zizkov 0-0 1-1 64
2944 Fotbal F M : Pardubice 0-1 2-1 10
ROMANIA LIGA II SERIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1251 Fcm Dorohoi : Cs Balotesti 2-0 4-1 6
8185 Acs Academica Arges : Acs Berceni 1-0 3-0 21
8186 Cs Voluntari : Asc Bacau 2-1 4-1 1
8187 Gloria Buzau : Suceava 0-0 3-0 52
ROMANIA LIGA II SERIA 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8175 Acs Fc Olt Slatina : Poli Timisoara 1-1 2-2 5
8176 Cs Soimii Pancota : Dacia Mioveni 0-1 0-1 14
8177 Fc Caransebes : Fc Bihor 1-1 2-2 19
8178 Unirea Tarlungeni : Olimpia Satu Mare 1-0 1-0 41
SCOTIA DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1224 Alloa : Livingston 0-0 2-2 53
1225 Dumbarton : Falkirk 0-0 1-0 81
1442 Hearts : Queen Of The South 1-0 2-0 6
1443 Raith : Hibernian 0-0 2-1 53
1482 Rangers : Cowdenbeath 0-0 4-1 49
SCOTIA DIVIZIA 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1658 Airdrie United : Stenhousemuir 1-0 2-1 32
1693 Ayr United : Brechin 0-1 2-2 36
1700 Dunfermline : Morton 0-1 0-4 45
1701 Forfar : Stirling Albion 2-0 4-0 20
1901 Peterhead : Stranraer 1-0 1-2 34
SCOTIA DIVIZIA 3
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2175 Albion Rovers : Elgin 0-2 0-3 5
2206 Annan Athletic : Clyde 0-0 0-1 87
2263 Berwick : Queen'S Park 1-1 1-1 19
2264 East Fife : Montrose 2-0 3-0 24
2265 East Stirling : Arbroath 1-0 1-0 25
SLOVACIA SUPERLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3840 Ruzomberok : Kosice 1-0 1-0 12
SPANIA LIGA ADELANTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5906 Leganes : Numancia 0-0 0-0 -
5907 Alaves : Racing Santander 1-1 2-1 21
5908 Llagostera : Lugo 2-1 3-2 11
5911 Real Valladolid : Albacete 0-1 0-1 2
5912 Rec De Huelva : Real Betis 0-0 0-1 52
5968 Las Palmas : Ponferradina 2-1 4-2 12
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3884 Cultural Leonesa : Racing Ferrol 1-0 2-1 8
3885 Fc Coruxo : Real Valladolid B 1-0 2-1 3
3899 Real Avilies : Marino Luanco 1-1 2-1 11
3901 Ud Somozas : Real Murcia 0-1 2-1 2
3903 Compostela : Atletico Astorga Fc 2-0 2-0 4
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3911 Athletic Bilbao B : Real Sociedad B 2-0 3-2 17
3919 Amorebieta : Sestao River 1-1 3-1 24
3920 Barakaldo : Real Union De Irun 0-1 0-3 35
3921 Sd Leioa : Tudelano 0-1 0-2 34
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3933 Huracan Valencia : Club Deportivo Eldense 0-0 2-0 70
3934 Villarreal B : Valencia B 0-0 1-3 51
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3982 Real Betis B : San Roque 0-1 0-2 26
3984 Granada Cf B : La Hoya Lorca 0-0 0-2 72
3985 Cadiz : Almeria B 1-0 3-0 24
3986 Jaen : Sevilla Atletico 1-1 3-1 2
8293 Marbella : Melilla 0-0 2-2 54
SUA MLS
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1446 New Anglia Revolution : San Jose Earthquakes 2-0 2-1 21
1447 Montreal Impact : Orlando City Sc 2-2 2-2 14
1448 New York City Fc : Sporting Kansas City 0-1 0-1 12
1449 Washington Dc United : Los Angeles Galaxy 0-0 1-0 90
1450 Columbus Crew : New York Red Bull 0-0 1-2 49
TARA GALILOR PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4304 Bala Town : Port Talbot 2-0 4-1 18
4305 Carmarthen : Prestatyn 3-1 5-2 3
4318 Newi Cefn Druids : Bangor City 0-1 0-2 34
4319 Rhyl : Connahs Quay Nomads 0-2 1-2 39
URUGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2696 Rentistas : Danubio 0-0 1-0 89
2697 Penarol : El Tanque Sisley 2-0 2-1 21
VENEZUELA PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2460 Dep. La Guaira : Llaneros 1-0 3-0 12
   TENIS
ATP MIAMI DUBLU MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1154 N.Mahut&E.Roger-Vasselin : R.Harrison&R.Ram 5-7 0-2
2879 B.Bryan&M.Bryan : B.Becker&S.lipsky 6-2 2-0
2888 J.S.Cabal&R.Farah : F.Lopez&M.mirnyi 7-6 2-0
2904 Rojer J-J&H.Tecau : D.Inglot&F.mergea 6-4 2-0
2905 S.Bolelli&F.Fognini : R.Klaasen&L.paes 6-4 2-0
ATP MIAMI MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
2323 F.Fognini : J.Sock 6-7 0-2
2326 G.Monfils : F.Krajinovic 3-6 2-1
2374 T.Smyczek : J.Tsonga 4-6 1-2
2376 E.Gulbis : J.Monaco 2-6 0-2
6869 A.Dolgopolov : T.Robredo 6-7 2-1
6874 A.Falla : I.Karlovic 6-4 2-0
6875 A.Rublev : J.Isner 3-6 0-2
6876 D.Goffin : B.Coric 6-0 2-0
6880 F.Delbonis : D.Ferrer 1-6 0-2
6883 G.Dimitrov : V.Pospisil 6-2 2-0
6908 G.Simon : M.Kukushkin 6-3 2-1
6951 J.Chardy : J.Melzer 6-4 2-0
6952 J.Janowicz : R.Bautista-Agut 6-4 2-1
6953 K.Nishikori : M.Youzhny 6-2 2-0
6954 L.Rosol : A.Zverev 7-6 2-0
7002 P.Cuevas : T.Bellucci 6-2 1-2
7004 S.Bolelli : V.Troicki 5-7 1-2
7005 S.Darcis : G.Muller 6-4 2-1
7006 T.Gabashvili : M.Raonic 1-6 0-2
WTA MIAMI DUBLU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
1215 V.Dushevina&M.J.Martinez Sanchez : J.Goerges&Groenefeld A-L 7-6 2-1
2843 A.Cornet&E.Svitolina : Hsieh S-W&F.Pennetta 1-6 0-2
2845 C.Garcia&K.Srebotnik : M.Puig&H.watson 6-3 2-0
2857 Chan H-C&J.Jankovic : A.Parra Santonja&S.Soler Espinosa 7-5 2-0
2858 D.Hantuchova&K.Knapp : A.Dulgheru&S.halep 7-5 2-0
2862 K.Jans-Ignacik&A.Klepac : K.Bertens&T.maria 7-5 2-0
2864 L.Raymond&S.Stosur : M.Niculescu&A.panova 2-6 0-2
2875 O.Savchuk&Torro-Flor M-T : G.Muguruza&C.Suarez Navarro 3-6 0-2
WTA MIAMI FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
2485 S.Williams : M.Niculescu 6-3 2-0
7007 A.Cornet : C.Suarez Navarro 0-6 0-2
7011 E.Makarova : E.Svitolina 6-0 2-0
7015 K.Kanepi : C.Wozniacki 6-4 1-2
7016 K.Mladenovic : A.Petkovic 0-6 0-2
7018 K.Nara : D.Gavrilova 0-6 0-2
7019 Ka.Pliskova : P.Badosa Gibert 7-5 2-0
7020 V.Williams : S.Stosur 6-4 2-0
   BASEBALL
ITALIA BASEBALL LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
2724 Rimini : Nuova Nettuno 5-2
MLB PRESEZON
Cod Partida Rezultat final
2427 Detroit Tigers : St Louis Cardinals 4-3
2428 Miami Marlins : Houston Astros 1-1
2429 Minnesota Twins : Philadelphia Phillies 7-1
2431 New York Yankees : Baltimore Orioles 2-10
2432 Tampa Bay Rays : Boston Red Sox 6-9
2434 New York Mets : Washington Nationals 10-2
2435 Chicago White Sox : Oakland Athletics 4-10
2436 Milwaukee Brewers : Cleveland Indians 2-3
2437 Texas Rangers : San Diego Padres 2-3
2438 Arizona Diamondbacks : Kansas City Royals 5-10
2445 L A Angels : L A Dodgers 4-5
5819 Kansas City Royals : Seattle Mariners 5-1
5820 Cincinnati Reds : Milwaukee Brewers 6-8
5821 L A Dodgers : San Francisco Giants 4-8
5822 San Diego Padres : Colorado Rockies 7-5
   BASCHET
ANGLIA BBL
Cod Partida Rezultat final
3003 Surrey United : Leeds Force 73-76
3004 Bristol Flyers : Mk Lions 63-85
3009 Leicester Riders : Plymouth Raiders 106-86
ARGENTINA LNB
Cod Partida Rezultat final
5847 Ciclista Olimpico De La Banda : Argentino Junin 87-83
5849 Penarol Mar Del Plata : Gimnasia Indalo 81-61
BELGIA BLB GROUP A
Cod Partida Rezultat final
1270 Balgacom Spirou Charleroi : Aalstar 70-56
1457 Dexia Mons Hainaut : Hubo Limburg United 84-71
BELGIA BLB GROUP B
Cod Partida Rezultat final
1458 Stella Artois Leuven Bears : Liege 72-74
BRAZILIA NBB
Cod Partida Rezultat final
2772 Flamengo : Sao Jose Dos Campos 93-88
CUPA AUSTRIEI
Cod Partida Rezultat final
8023 Okostadt Gussing Knights : Kapfenberg Bulls 83-71
8024 Wbc Kraftwerk Wels : Basketclubs Vienna 93-86
DANEMARCA BASKETLIGAEN PLAY-OUT
Cod Partida Rezultat final
8025 Aalborg Vikings : Vaerlose 83-87
ELVETIA LNA CHAMPIONSHIP ROUND
Cod Partida Rezultat final
2988 Bbc Monthey : Benetton Fribourg 78-89
2989 Lions De Geneve : Ensa Union Neuchatel 88-82
2992 Lugano Tigers : Starwings Basket 77-79
FRANTA PRO A
Cod Partida Rezultat final
8026 Bourg : Pau Orthez 88-67
8027 Cholet : Rouen 80-75
8028 Le Havre : Dijon 83-63
8029 Limoges : Gravelines Dunkerque 87-83
8030 Sluc Nancy : Chalon Sur Saone 74-59
8031 Som Boulogne-Sur-Mer : Nanterre 74-95
FRANTA PRO B
Cod Partida Rezultat final
1071 Bc Orchies : Boulazac Basket 74-75
1083 Fos Ouest Provence : Herm. De Nantes Atlantique 64-65
1084 Saint Quentin : Aix Maurienne 90-79
GERMANIA BBL
Cod Partida Rezultat final
8032 Alba Berlin : Telekom Baskets Bonn 90-78
8050 Bayern Munich : Crailsheim Merlins 110-76
8059 Enbw Ludwigsburg : Brose Baskets Bamberg 83-73
8060 Mitteldeutscher Bc : Bbc Bayreuth 73-65
8066 Walter Tigers Tubingen : Phoenix Hagen 69-92
GRECIA A1
Cod Partida Rezultat final
8070 Ago Rethymnon : Aenk 63-58
8071 Aries Trikala Bc : Kolossos 87-94
8072 Kao Dramas : Panelefsiniakos Aok 76-61
8073 Paok : Apollon Achaia 68-46
INTERNATIONAL VTB UNITED LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
8084 Lokomotiv Kuban : Zenit Saint Petersburg 86-64
8085 Enisey Krasnoyarsk : Uniks Kazan 85-81
ITALIA A1
Cod Partida Rezultat final
3579 Cimberio Varese : Enel Brindisi 82-93
3580 Upea Capo D'Orlando : Reggio Emilia 67-73
ITALIA A1 FEMININ
Cod Partida Rezultat final
3168 Ceprini Costruzioni Orvieto : Acqua&Sapone Umbertide 41-69
3169 Famila Schio : Dike Napoli 91-60
3170 Lavezzini Parma : Fila San Martino Di Lupari 62-72
3172 Le Mura Lucca : Reyer Venezia 51-62
3174 Pallacanestro Vigarano : Cus Cagliari 79-81
ITALIA LNP GOLD
Cod Partida Rezultat final
3588 Tezenis Verona : Caselpusterlengo 96-82
ITALIA LNP SILVER
Cod Partida Rezultat final
3663 Paffoni Omegna : Roseto 90-93
3678 Pallacanestro Piacentina : Derthona Tortona 85-81
JAPONIA BJ LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
8300 Akita Northern Happinets : Shinshu Brave Warriors 99-94
8301 Tokyo Cinq Reves : Sendai 89ers 69-81
8302 Saitama Broncos : Gunma Crane Thunders 88-84
8303 Iwate Big Bulls : Aomori Watts 80-69
8304 Niigata Albirex Bb : Toyama Grouses 79-76
8305 Yokohama B-Corsairs : Fukushima Fire Bonds 91-106
8306 Bambitious Nara : Shiga Lake Stars 77-85
8307 Ryukyu Golden Kings Okinawa : Kyoto Hannarizu 73-79
8308 Shimane Susanoo Magic : Osaka Evessa 83-73
8310 Takamatsu Five Arrows : Oita Heat Devils 88-91
LITUANIA LKL
Cod Partida Rezultat final
1000 Pieno Zvaigzdes : Zalgiris Kaunas 56-74
1247 Bc Lietkabelis : Prienai 76-74
1248 Juventus Utena : Siauliai 67-61
1249 Lietuvos Rytas Vilnius : Bc Alytaus Dzukija 118-76
1250 Mazeikiai : Neptunas Klaipeda 59-71
POLONIA PLK
Cod Partida Rezultat final
5541 Trefel Sopot : Polfarmex Kutno 90-83
5548 Mks Dabrowa Gornicza : Wikana Start Lublin 104-95
5598 Slupsk : Wroclawek 85-71
5599 Zielona Gora : Tarnobrzeg 71-65
5600 Koszalin : Starogard Gdanski 82-90
REPUBLICA CEHA NBL
Cod Partida Rezultat final
1260 Bk Decin : Jbc Mmcite Brno 92-73
1261 Bk Pardubice : Bk Lions Jindrichuv Hradec 99-71
1262 Bk Prostejov : Usti Nad Labem 100-69
1263 Nh Ostrava : Bk Opava 68-61
1264 Qanto Svitavy : Usk Prague 90-74
ROMANIA LIGA NATIONALA
Cod Partida Rezultat final
3019 Bc Mures : U Bt Cluj Napoca 84-92
3020 Bcmu Pitesti : Bc Steaua Bucuresti 85-79
3026 Csm Universitatea Craiova : Bc Timba Timisoara 91-78
3029 Csu Asesoft : Univ. Cluj-Napoca 82-56
3089 Csu Atlassib Sibiu : Bc Timisoara 89-87
3147 Gaz Metan Medias : Cs Energia Rovinari 97-93
SERBIA SUPERLEAGUE
Cod Partida Rezultat final
2722 Fmp : Tamis Petrohemija Pancevo 95-71
2723 Kk Konstantin Nis : Partizan Beograd 74-87
SLOVACIA EXTRALIGA PLAY-OFF
Cod Partida Rezultat final
3017 Bc Prievidza : Mbk Handlova 80-73
3018 Mbk Rieker Komarno : Inter Bratislava 90-85
SLOVENIA LIGA TELEMACH
Cod Partida Rezultat final
2671 Kk Grosuplje : Zlatorog Lasko 81-63
2672 Kk Rogaska : Sentjur 71-66
2675 Olimpija Ljubljana : Krka 88-86
SLOVENIA LIGA TELEMACH PLAY-OUT
Cod Partida Rezultat final
2676 Kk Maribor : Helios 63-85
2677 Elektra Sostanj : Hopsi Polzela 75-71
2678 Kk Sencur Cp : Kk Portoroz 69-70
SPANIA LEB ORO
Cod Partida Rezultat final
2704 Leche Rio Breogan : Caprabo Lleida 77-68
SPANIA LIGA ACB
Cod Partida Rezultat final
8086 Barcelona : Baloncesto Sevilla 99-83
8087 Bilbao Basket : Gipuzkoa Basket 92-66
SUA NBA
Cod Partida Rezultat final
1116 Charlotte Hornets : Atlanta Hawks 115-100
5840 Houston Rockets : Minnesota Timberwolves 120-110
5841 Memphis Grizzlies : Golden State Warriors 84-107
5842 New Orleans Pelicans : Sacramento Kings 102-88
5843 San Antonio Spurs : Dallas Mavericks 94-76
5844 Denver Nuggets : Utah Jazz 107-91
5845 Phoenix Suns : Portland Trail Blazers 81-87
TURCIA TBL
Cod Partida Rezultat final
8095 Trabzonspor Basketbol : Pinar Karsiyaka 73-75
8096 Tofas Bursa : Darussafaka 68-74
8097 Besiktas Istanbul : Ankara Koleji 94-81
   HOCHEI
ANGLIA ELITE LEAGUE PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1257 Braehead Clan : Hull Stingrays 1-0 3-2
1258 Nottingham Panthers : Coventry Blaze 0-2 3-3
1259 Fife Flyers : Sheffield Steelers 0-0 2-3
ELVETIA NLA PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7435 Servette : Zsc Lions 0-0 1-3
ELVETIA NLA PLAY-OUT
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7436 Rapperswil : Ambri 2-1 3-6
FINLANDA MESTIS PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1152 Hokki : Jukurit 0-1 1-2
1153 Tuto : Kookoo 0-0 3-0
FINLANDA SM LIIGA PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7425 Karpat : Saipa 2-0 5-1
7426 Lukko : Kalpa 0-0 3-2
7427 Tappara : Hifk 2-1 2-1
FRANTA LIGUE MAGNUS PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1265 Epinal : Gap 1-0 3-2
ITALIA SERIE A1 PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7428 Ritten Sport : Asiago 2-3 3-4
NORVEGIA ELITESERIEN PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1158 Storhamar : Sparta Sarpsborg 2-0 5-1
1217 Valerenga : Stavanger 2-1 4-4
POLONIA EKSTRALIGA PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1216 Gks Tychy : Jasterzebie 0-1 0-2
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4726 Trinec : Sparta Prague 0-0 6-2
RUSIA KHL PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7375 Cska Moscow : Ska St Petersburg 0-1 2-2
RUSIA VHL PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7373 Saryarka : Toros Neftekamsk 2-0 2-2
SUA AHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2683 Toronto Marlies : Hamilton Bulldogs 1-0 1-2
2684 Adirondack Flames : Oklahoma City Barons 4-0 7-3
2685 Portland Pirates : Providence Bruins 1-1 2-5
2686 Springfield Falcons : Hartford Wolf Pack 2-0 2-2
2687 Syracuse Crunch : Rochester Americans 0-0 0-2
2688 Utica Comets : Rockford Icehogs 1-0 4-2
2692 Worcester Sharks : St Johns Ice Caps 1-1 2-2
2693 Binghamton Senators : Bridgeport Sound Tigers 0-1 1-4
2694 Lehigh Valley Phantoms : Wilkes Barre-Scranton Penguins 2-0 4-1
5882 Iowa Wild : San Antonio Rampage 0-0 0-0
5884 Milwaukee Admirals : Chicago Wolves 1-2 4-8
5885 Texas Stars : Grand Rapids Griffins 0-0 0-2
SUA NHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1233 Washington Capitals : Nashville Predators 0-3 3-4
1234 Boston Bruins : New York Rangers 3-0 4-2
1235 New York Islanders : Anaheim Ducks 1-1 2-3
1236 Philadelphia Flyers : San Jose Sharks 1-2 2-2
1237 Pittsburgh Penguins : Arizona Coyotes 0-0 3-2
1238 Detroit Red Wings : Tampa Bay Lightning 0-0 4-0
1239 Carolina Hurricanes : New Jersey Devils 0-1 3-1
1240 Montreal Canadiens : Florida Panthers 1-0 2-2
1241 Toronto Maple Leafs : Ottawa Senators 0-0 3-3
5823 Minnesota Wild : Calgary Flames 1-1 4-2
5824 Chicago Blackhawks : Columbus Blue Jackets 2-4 2-5
5825 Edmonton Oilers : Dallas Stars 1-0 4-0
SUEDIA ALLSVENSKAN RETROGRADARE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7429 Sodertalje : Vastervik 0-0 2-3
7430 Sundsvall : Aik 0-0 3-1
7431 Tingsryd : Ik Pantern 0-2 3-4
SUEDIA ELITSERIEN PLAY-OFF
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4727 Skelleftea : Linkopings 2-1 5-2
   HANDBAL
CUPA AUSTRIEI OHB
Cod Partida Rezultat final
3176 Bregenz : Margareten 29-29
CUPA DANEMARCEI
Cod Partida Rezultat final
5382 Kif Kolding : Skjern 23-26
5383 Tvis Holstebro : Aab Handbold 28-21
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
Cod Partida Rezultat final
1708 Ajax Kobenhavn : Ringkobing 24-24
1709 Vendsyssel : Skive 28-34
ELVETIA MNLA
Cod Partida Rezultat final
5375 Bern : Stafa 32-30
5381 Fortitudo Gossau : Suhr Aarau 29-23
5783 Kriens : Amicitia Zurich 34-26
5784 Winterthur : St Gallen 29-23
FRANTA COUPE DE LA LIGUE
Cod Partida Rezultat final
7972 Toulouse : Dunkerque 31-26
7973 Cesson : Hbc Nantes 23-26
GERMANIA 2 BUNDESLIGA
Cod Partida Rezultat final
5272 Aue : Empor Rostock 38-27
5274 Asv Hamm : Djk Rimpar 26-28
5275 Bad Schwartau : Dormagen Rhineland 26-17
5276 Emsdetten : Baunatal 33-29
5277 Sv Henstedt-Ulzburg : Grosswallstadt 25-20
5278 Huttenberg : Eintracht Hildesheim 30-25
5279 Leipzig : Nordhorn Lingen 22-25
GERMANIA BUNDESLIGA
Cod Partida Rezultat final
5281 Rhein Neckar Lowen : Gummersbach 29-24
5282 Bergischer : Flensburg Handewitt 36-31
5283 Friesenheim : Melsungen 29-35
5288 Frisch Auf Goppingen : Lemgo 28-27
GERMANIA BUNDESLIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
5680 Buxtehuder Sv : Bayer Leverkusen 28-27
5682 Thuringer : Blomberg Lippe 31-20
5683 Vfl Oldenburg : Trier 34-24
5684 Tus Metzingen : Fuchse 29-22
5685 Tus Weibern : Bbm Bietigheim 23-23
NORVEGIA POSTENLIGAEN FEMININ
Cod Partida Rezultat final
7966 Byasen Elite : Storhamar 25-34
7967 Glassverket : Hk Halden 23-25
7968 Oppsal : Fredrikstad 19-25
7969 Skrim : Nordstrand 27-27
7970 Stabaek : Vag Handball 22-41
7971 Tertnes : Larvik 24-31
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA PLAYOFF
Cod Partida Rezultat final
7974 Hranice : Kralovo Pole Brno 25-27
7975 Zubri : Karvina 27-27
7976 Dukla Prague : Lovosice 22-24
7977 Plzen : Frydek Mistek 27-23
ROMANIA LIGA NATIONALA
Cod Partida Rezultat final
1459 Csu Suceava : Steaua Bucharest 31-29
1460 Stiinta Bacau : Politehnica Timisoara 25-21
1702 Csm Calarasi : Odorheiu Secuiesc 29-25
ROMANIA LIGA NATIONALA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
2709 Csm Bucuresti : Oltchim Rm Valcea 34-21
SPANIA ASOBAL
Cod Partida Rezultat final
7888 Granollers : Ximenez-Puente 29-27
7939 Ademar Leon : Helvetia Anaitasuna 29-29
7943 Bm Guadalajara : Cangas 23-28
7946 Bm Zamora : Bm Huesca 24-30
7961 Villa De Aranda : Puerto Sagunto 28-29
7964 Grupo Fegar : Encantada 24-21
7965 Naturhouse La Rioja : Aragon 38-26
SUEDIA ELITESERIEN
Cod Partida Rezultat final
4916 Onnereds Hk : Malmo 22-28
4932 Kristianstad : Savehof 23-20
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei Licenta: RO2838L000658
Autorizatie: RO2838X014226