Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10
Craiova
Bd. Dacia nr 108, bl. M8
Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160
Brasov
Str. Al.Vlahuta, nr. 10
Viseu De Sus
Str.22 Decembrie, nr. 10
Sector 6
B-dul Timisoara, nr 47, sector 6, interior Casino Novosat
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2

vezi toate agentiile

Rezultate

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
AMICALE INTERNATIONALE U18
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8313 Danemarca U18 : Montenegro U18 1-1 2-1 9
AMICALE INTERNATIONALE U19
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8308 Lituania U19 : Cipru U19 0-0 1-0 52
ARGENTINA NACIONAL B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1098 Douglas Haig : Cd Guarani A.F. 0-0 1-1 53
1128 Cd Santamarina Tandil : Atletico Patronato Parana 0-0 0-0 -
ARGENTINA PRIMERA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5031 Racing Club : Newell'S 1-1 1-1 10
AUSTRALIA FFA CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3926 Adelaide : Brisbane 1-0 2-0 35
3928 Palm Beach Sharks : South Springvale Sc 0-0 1-0 81
3930 St Albans Saints : Perth 0-1 1-4 38
3941 Sydney United : Sydney 1-1 1-3 23
BELGIA BEKER VAN BELGIE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8634 Sint-Eloois-Winkel : Lokeren v-v v-v v
BRAZILIA SERIE C
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4077 Fortaleza : Treze 1-0 4-0 6
COLUMBIA TORNEO POSTOBON 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4064 Deportes Quindio : Atletico Bucaramanga 2-1 2-2 3
4065 Barranquilla Fc : America De Cali 0-1 0-1 38
DANEMARCA LANDSPOKAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7508 Brabrand : Horsens 0-0 1-2 51
7510 Greve : Nykobing Fc 2-0 2-1 2
7511 Herlev : B93 Kopenhagen 0-0 0-2 78
7515 Svendborg : Kjellerup 0-0 0-0 -
8510 Lindholm : Esbjerg Fb 0-0 0-1 81
FINLANDA KAKKONEN ETELAINEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7587 Klubi 04 : Bk 46 1-1 2-2 23
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1005 Greuther Furth : Aalen 0-1 1-1 38
1007 Ingolstadt : Aue 1-1 1-1 20
1008 Sandhausen : 1860 Munich 0-0 1-0 90
1009 St Pauli : E. Braunschweig 1-0 1-0 15
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5232 Eintracht Brauschweig Ii : Hannover Am 0-1 1-4 13
GRECIA FA CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8386 Panachaiki 2005 : Olympiakos Piraeus 0-0 0-1 74
8440 Iraklis 1908 : Levadiakos 1-0 1-1 9
JAPONIA J-LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1449 Shimizu S Pulse : Gamba Osaka 0-1 0-3 21
1537 Vegalta Sendai : Kashima Antlers 0-1 0-1 43
1568 Albirex Niigata : Urawa Red Diamonds 0-1 0-2 23
1569 Fc Tokyo : Tokushima Vortis 1-0 4-0 34
1571 Yokohama Marinos : Sanfrecce Hiroshima 0-0 1-0 87
1588 Omiya Ardija : Kawasaki Frontale 0-1 1-3 21
1590 Kofu : Vissel Kobe 1-0 2-0 35
1593 Cerezo Osaka : Nagoya Grampus 0-2 1-2 19
1664 Kashiwa Reysol : Sagan Tosu 0-0 2-0 70
JAPONIA J2 LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2808 Avispa Fukuoka : Tokyo Verdy 0-0 0-1 88
2810 Consadole Sapporo : Fagiano Okayama 2-1 3-1 4
2812 Fc Gifu : Roasso Kumamoto 2-0 2-3 13
2815 Kataller Toyama : Thespa Kusatsu 0-0 0-1 53
2816 Tochigi Sc : Montedio Yamagata 1-0 1-1 20
2823 Yokohama Fc : Oita Trinita 0-0 1-1 68
2825 Ehime Fc : Jef United 1-0 2-2 36
2827 Kamatamare Sanuki : V-Varen Nagasaki 0-0 0-1 87
2828 Mito Hollyhock : Jubilo Iwata 1-0 4-1 10
2829 Giravanz Kitakyushu : Matsumoto Yamaga 0-0 0-0 -
2830 Kyoto Ps : Shonan Bellmare 0-1 2-2 11
MOLDOVA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8511 Fc Victoria : Fc Academia Chisinau 0-0 0-0 -
OLANDA KNVB BEKER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5519 Capelle : Volendam 0-0 0-1 77
5522 Rijnsburgse Boys : Sparta Rotterdam 0-1 0-3 19
5523 Scheveningen : Lisse 1-0 4-1 23
5524 Vvsb : Vitesse 0-1 1-2 21
REPUBLICA CEHA SUPERCUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6539 Viktoria Zizkov : Mlada Boleslav 0-1 1-1 44
6540 Jablonec : Bohemians 1905 1-0 2-0 15
ROMANIA CUPA ROMANIEI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7324 Cf Braila : Otelul Galati 0-0 0-1 57
7325 Cs Soimii Pancota : Pandurii Tg.Jiu 1-1 1-2 22
7326 Csm Ramnicu Valcea : Csm Studentesc Iasi 0-1 0-1 2
7327 Suceava : Gaz Metan Medias 0-0 0-0 -
7328 Fcm Targu Mures : Concordia 3-1 4-1 5
RUSIA 2ND DIVISION CENTRU
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8302 Fk Tambov : Dynamo Bryansk 2-1 3-2 30
8303 Fk Orel : Metallurg Vyksa 2-0 3-0 14
8304 Metallurg Lipetsk : Kaluga 0-0 1-0 83
8305 Podolye : Chertanovo 1-0 2-1 40
8306 Zenit Penza : Vityaz Podolsk 2-0 2-1 2
8307 V. Kurbatovo Voronezh : Avangard Kursk 0-0 0-0 -
RUSIA 2ND DIVISION EST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5458 S-2 Novosibirsk : Tom Tomsk 2 1-1 1-1 11
5459 Dynamo Barnaul : Baikal Irkutsk 2-1 2-4 2
5460 Metallurg Kuzbas Novokuznetsk : Fc Chita 2-0 3-0 6
RUSIA 2ND DIVISION URAL POVOLZHYE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8314 Dinamo Kirov : Kamaz 0-0 0-1 62
8315 Neftekhimik Nizhnekamsk : Spartak Yoshkar-Ola 0-1 0-1 43
8316 Volga Ulyanovsk : Chelyabinsk 1-1 1-1 8
8317 Zenit Izhevsk : Rubin-2 Kazan 0-1 1-4 32
RUSIA 2ND DIVISION VEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6856 Fk Kolomna : Solaris 1-2 1-2 29
6857 Spartak 2 : Znamya Truda 0-0 1-1 71
6862 Volga Tver : Tekstilshchik 0-2 1-2 21
6875 Pskov 747 : Domodedovo 0-0 0-1 59
6876 Fk Dolgoprudny : Spartak Kostroma 2-1 2-2 2
6877 Dnepr Smolensk : Saturn 2-0 4-2 5
6878 Khimki : Torpedo Vladimir 2-0 2-0 30
6879 Strogino : Zenit St Petersburg Ii 1-1 2-1 21
RUSIA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6880 Smena Komsomolsk : Spartak Moscow 0-1 0-1 22
SINGAPORE CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6113 Home United : Brunei Dpmm 1-0 1-1 37
SLOVACIA SLOVACIA POHAR
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8309 Nove Zamky : Tj Druzstevnik Velke Ludince 1-0 1-0 45
8310 Ofk Teplicka Nad Vahom : Trnava 0-1 0-3 27
8311 Sk Bahon : Zilina 0-1 0-3 39
8312 Zemplin Michalovce : Sport Podbrezova 0-0 1-1 63
TURCIA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8136 Bayrampasa : Adanaspor 0-0 1-1 54
8137 Bucaspor : Batman Petrolspor 1-0 2-1 37
8162 Osmanlispor Fk : Kirikhanspor 0-1 0-2 4
UNGARIA MAGYAR KUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6764 Bkv Elore : Honved 1-1 1-3 14
6765 Kazincbaricika Bsc : Csakvar 1-0 1-2 4
6766 Kozarmisleny : Pecs 0-1 0-5 18
6836 Nagyatad : Szolnoki 0-1 0-2 12
6841 Szigetszentmiklos : Videoton 1-0 1-2 9
   TENIS
ATP KUALA LUMPUR DUBLU MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
7116 J.Melzer&P.Petzschner : P.Cuevas&S.gonzalez 6-2 2-0
ATP KUALA LUMPUR MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
6624 B.Tomic : P.Herbert 4-6 1-2
6625 G.Burquier : P.Andujar 2-6 0-2
6716 M.Matosevic : N.Kyrgios 7-6 2-0
6717 O.Jasika : R.Ram 6-4 1-2
7040 G.Soeda : K.Takeuchi 6-2 2-0
7041 J.Ward : P.Petzschner 4-6 1-2
7042 P.Oswald : J.Nieminen 1-6 0-2
ATP SHENZHEN CHINA DUBLU MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
7170 M.Gonzalez&J.Monaco : S.Giraldo&M.venus 6-4 1-2
7172 Rojer J-J&H.Tecau : C.Fleming&R.lindstedt 6-2 2-0
ATP SHENZHEN MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
6548 B.Ouyang : S.Giraldo 6-3 1-2
6549 M.Klizan : V.Troicki 7-5 v-v
6550 E.Gerasimov : T.Kokkinakis 6-7 0-2
6726 G.Muller : M.Chiudinelli 6-4 2-1
6727 G.Simon : R.Berankis 4-6 0-2
6733 L.Lacko : E.Donskoy 6-1 2-0
6734 M.Gonzalez : A.Seppi 6-7 0-2
6735 S.Groth : J.Duckworth 6-3 2-1
6736 V.Pospisil : T.Gabashvili 6-3 2-0
CHALLENGE PORTO ALEGRE BRAZILIA
Cod Partida Primul set Rezultat final
8573 J.Magalhaes Hueb De Menezes : R.Hocevar 6-4 2-0
8574 F.Bagnis : C.Zampieri 6-1 2-0
8575 G.Mina : T.Lopes 6-4 2-0
8576 D.Dutra Da Silva : G.Clezar 4-6 0-2
CHALLENGER KENITRA MAROC
Cod Partida Primul set Rezultat final
3041 A.Bedene : M.Safwat 6-2 2-0
3042 A.Karatsev : M.Bourgue 3-6 2-1
3043 H.Laaksonen : L.Pouille 6-4 1-2
3044 I.Cervantes Huegun : L.Ouahab 6-4 2-0
3045 J.Samper-Montana : E.Lopez-Perez 7-6 2-0
3046 K.Coppejans : H.Podlipnik-Castillo 7-5 2-1
3047 M.Viola : R.Machado 6-7 0-2
3048 Y.Reuter : D.Gimeno-Traver 6-7 0-2
8088 A.Pavlasek : S.Ehrat 6-3 2-1
8089 D.Vega Hernandez : Y.Idmbarek 1-6 0-2
8090 A.Zaitcev : D.Dzumhur 4-6 0-2
8091 J.Obry : G.Granollers-Pujol 6-3 2-0
CHALLENGER NAPA SUA
Cod Partida Primul set Rezultat final
3024 L.Broady : R.Ginepri 6-4 2-0
CHALLENGER ORLEANS
Cod Partida Primul set Rezultat final
3049 A.Kudryavtsev : L.Lokoli 3-6 0-2
3052 G.Barrere : K.De Schepper 1-6 0-2
3053 J.Vesely : A.Sitak 6-2 2-0
3054 M.Fischer : M.Lammer 6-4 2-1
3057 P.Mathieu : A.Pavic 6-3 2-0
CHALLENGER PEREIRA
Cod Partida Primul set Rezultat final
8577 G.Lapentti : W.Leite 6-2 2-0
CHALLENGER PEREIRA COLUMBIA
Cod Partida Primul set Rezultat final
3071 A.Molteni : D.Galan Riveros 6-2 2-0
3075 J.Londero : G.Escobar 6-2 2-0
3078 V.Estrella Burgos : N.Jarry 6-4 2-0
CHALLENGER PORTO ALEGRE
Cod Partida Primul set Rezultat final
3083 A.Michon : E.Russi 6-1 2-0
3084 A.Sikora : F.Neis 6-2 2-0
3085 C.Berlocq : A.Collarini 6-3 2-0
3089 D.King : J.Pereira 2-6 2-1
3096 F.De Paula : R.Becker 3-6 0-2
3098 G.Andreozzi : I.Klec 6-1 2-0
CHALLENGER SIBIU
Cod Partida Primul set Rezultat final
3104 A.Arnaboldi : A.Ungur 2-6 0-2
3121 A.Setkic : M.Cecchinato 2-6 0-2
3122 B.Rola : R.Albot 3-6 0-2
3124 J.Pospisil : M.Copil 6-3 2-0
3131 M.Fucsovics : J.Kovalik v-v v-v
3198 P.Torebko : V.Cornea 6-1 2-0
6049 P.Starace : L.Gheorghe 6-1 2-0
7205 T.Brkic : A.Smirnov 3-6 2-1
8100 T.Sulea : G.Panfil 6-7 0-2
8109 P.Riba : M.Linzer 7-5 2-0
8118 A.Veic : M.Zekic 4-6 0-2
WTA WUHAN CHINA
Cod Partida Primul set Rezultat final
5719 S.Errani : A.Riske 4-6 0-2
5720 S.Lisicki : E.Svitolina 6-7 0-2
5721 T.Bacsinszky : E.Makarova 6-4 2-0
5736 B.Zahlavova Strycova : M.Keys 3-6 2-1
5738 K.Flipkens : J.Gajdosova 6-3 2-1
5754 C.Suarez Navarro : C.Wozniacki 1-6 1-2
5760 S.Williams : A.Cornet v-v v-v
5761 G.Muguruza Blanco : S.Halep 2-6 2-1
WTA WUHAN CHINA DUBLU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
7228 A.Riske&H.Watson : C.Black&C.garcia 1-6 0-2
7229 B.Mattek-Sands&A.Petkovic : Pliskova Ka&Pliskova Kr 6-7 2-1
7230 M.Hingis&F.Pennetta : A.Pavlyuchenkova&L.Safarova v-v v-v
7244 O.Kalashnikova&L.Thorpe : M.Barthel&M.minella 6-3 1-2
7259 S.Soler-Espinosa&M.T.Torro-Flor : G.muguruza&C.Suarez Navarro 6-3 1-2
WTA WUHAN FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
1611 A.Kerber : Z.Diyas 4-6 2-1
1612 K.Knapp : P.Kvitova 3-6 0-2
6526 A.Petkovic : Ka.Pliskova 4-6 0-2
6527 A.Pavlyuchenkova : C.Dellacqua 6-7 1-2
6528 C.Vandeweghe : J.Jankovic v-v v-v
6529 M.Barthel : E.Bouchard 6-4 1-2
   BASEBALL
JAPONIA
Cod Partida Rezultat final
7481 Tokyo Yakult Swallows : Hiroshima Toyo Carp 2-7
7482 Yokohama Dena Baystars : Hanshin 2-1
7483 Chunichi Dragons : Yomiuri 1-15
7484 Chiba Lotte Marines : Hokkaido Nippon-Ham Fighters 8-4
7485 Fukuoka Softbank Hawks : Tohoku Rakuten Golden Eagles 2-3
7486 Orix Buffaloes : Saitama Seibu Lions 0-2
MLB
Cod Partida Rezultat final
1087 Cleveland Indians : Kansas City Royals 0-2
1088 New York Yankees : Baltimore Orioles 5-0
1089 Toronto Blue Jays : Seattle Mariners 14-4
1090 Detroit Tigers : Chicago White Sox 0-2
1092 Atlanta Braves : Pittsburgh Pirates 0-1
1093 Chicago Cubs : St Louis Cardinals 0-8
1094 Texas Rangers : Houston Astros 4-3
1095 Minnesota Twins : Arizona Diamondbacks 2-6
1096 Oakland Athletics : L A Angels 8-4
1097 L A Dodgers : San Francisco Giants 2-5
1099 San Diego Padres : Colorado Rockies 1-0
   BASCHET
AMICALE CLUBURI
Cod Partida Rezultat final
8295 Anadolu Efes Istanbul : Olympiakos Piraeus 73-79
EUROLEAGUE CALIFICARI
Cod Partida Rezultat final
5434 Vef Riga : Strasbourg 53-82
   HOCHEI
LIGA CAMPIONILOR GRUPA E
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1085 Trinec : Tappara 0-0 1-2
LIGA CAMPIONILOR GRUPA F
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1103 Pardubice : Bolzano 0-1 1-3
LIGA CAMPIONILOR GRUPA H
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1665 Saipa : Zug 2-0 3-0
RUSIA KHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
5340 Avtomobilist : M Novokuznetsk 0-3 2-3
5341 M Magnitogorsk : Sibir Novosibirsk 1-0 2-1
5345 Salavat Ufa : Dynamo Moscow 2-0 2-4
5346 Yugra : Traktor Chelyabinsk 2-1 3-3
5347 Ak Bars Kazan : Amur Khabarovsk 1-1 3-1
5348 Cska Moscow : Lada Togliatti 0-0 3-0
5349 Severstal Cherepovets : Neftekhimik 0-1 2-2
5350 Torpedo Nn : Dinamo Minsk 0-0 1-1
5351 Jokerit : Vityaz Chekhov 2-1 3-4
5352 Ska St Petersburg : Admiral Vladivostok 0-1 4-3
RUSIA MHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7491 Amurskie Tigry K. : E. Karlovy Vary 1-1 3-2
7492 Sahalinskie Akuly : Rb Salzburg 1-2 4-2
7493 Omskie Yastreby : Kirovo-Chepetsk 0-0 3-1
7494 Vityazi Chekhov : Hk Riga 1-0 3-1
7495 Kapitan Stupino : St Petersburg 1-1 4-3
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei