Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10
Craiova
Bd. Dacia nr 108, bl. M8
Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160
Brasov
Str. Al.Vlahuta, nr. 10
Viseu De Sus
Str.22 Decembrie, nr. 10
Sector 6
B-dul Timisoara, nr 47, sector 6, interior Casino Novosat
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2

vezi toate agentiile

Rezultate

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
AMICALE INTERNATIONALE U18
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4114 (N)Slovacia U18 : Norvegia U17 0-0 1-1 -
4115 Suedia U17 : Austria U18 0-0 1-4 -
ANGLIA CHAMPIONSHIP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6949 Watford : Bournemouth 0-0 1-1 63
6950 Brighton : Blackpool 0-0 0-0 -
6951 Derby : Cardiff 0-0 2-2 51
6952 Fulham : Blackburn 0-0 0-1 58
6953 Leeds : Huddersfield 2-0 3-0 20
6954 Middlesbrough : Brentford 1-0 4-0 35
6988 Millwall : Nottingham Forest 0-0 0-0 -
7070 Norwich : Birmingham 0-2 2-2 8
7071 Rotherham : Charlton 0-1 1-1 27
7074 Sheffield Wednesday : Reading 0-0 1-0 83
7075 Wolves : Bolton 1-0 1-0 42
ANGLIA CONFERENCE NORTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3896 Boston Utd : Gloucester 1-0 2-0 5
3897 Bradford Park Avenue : Brackley Town 0-0 0-0 -
3898 Chorley : Hednesford 1-0 2-0 43
3899 Fylde : Worcester City 3-0 4-0 8
3901 Gainsborough : Stalybridge 0-1 2-1 4
3903 Guiseley : Oxford City 3-0 4-0 20
3920 Hyde United : Lowestoft Town 2-1 5-1 11
3921 Leamington : Harrogate Town 1-1 1-3 15
3925 North Ferriby : Barrow 1-1 2-2 29
3926 Solihull Moors : Stockport 0-0 2-2 49
3929 Tamworth : Colwyn Bay 1-1 1-1 9
ANGLIA CONFERENCE PREMIER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1197 Aldershot : Lincoln City 1-0 1-0 32
1198 Alfreton Town : Nuneaton 0-0 1-0 62
1199 Barnet : Altrincham 4-0 5-0 13
1200 Bristol Rovers : Woking 1-0 2-0 3
1213 Dartford : Forest Green 0-0 1-2 56
1264 Eastleigh : Braintree Town 1-0 1-0 35
1265 Halifax : Telford 2-0 5-0 12
1286 Kidderminster : Grimsby 0-0 0-1 85
1287 Macclesfield : Southport 3-0 3-0 9
1288 Torquay : Dover Athletic 1-0 2-0 35
1289 Welling : Gateshead 1-0 1-1 5
ANGLIA CONFERENCE SOUTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4959 Basingstoke : Boreham Wood 0-1 2-1 18
5008 Bath City : Eastbourne Borough 2-0 2-0 20
5018 Bishop'S Stortford : Whitehawk 1-1 3-1 9
5032 Bromley : Gosport Borough 0-1 0-3 10
5033 Chelmsford City : Weston Super Mare 2-0 3-2 2
5034 Ebbsfleet United : Sutton United 2-0 3-0 23
5035 Hemel Hampstead Town : Hayes & Yeading United 0-1 1-1 27
5036 Maidenhead United : Havant & Waterlooville 0-2 0-2 3
5037 Staines : Farnborough 1-0 1-2 43
5038 Wealdstone : St Albans 0-1 0-3 43
ANGLIA ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6372 Billericay Town : Wingate & Finchley 1-2 2-3 -
6373 Dulwich Hamlet : Afc Hornchurch 1-0 2-0 -
6376 Grays Athletic : Bognor Regis Town 0-0 0-1 -
6377 Hampton & Richmond : East Thurrock 1-0 2-1 -
6507 Harrow Borough : Leiston 0-0 2-0 -
6508 Leatherhead : Enfield 0-1 0-2 -
6509 Lewes : Maidstone United 0-0 0-2 -
6510 Margate : Canvey Island 3-0 4-2 -
6511 Metropolitan Police : Bury Town 3-1 4-1 -
6512 Peacehaven & Telscombe : Vcd Athletic 0-1 1-1 -
6544 Tonbridge : Hendon 2-2 3-3 -
ANGLIA LEAGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7096 Colchester : Bradford 0-0 0-0 -
7099 Doncaster : Chesterfield 2-1 3-2 8
7100 Fleetwood : Bristol City 1-1 3-3 22
7104 Gillingham : Walsall 0-0 0-0 -
7106 Milton Keynes Dons : Crewe 2-1 6-1 3
7114 Notts County : Oldham 0-0 0-0 -
7115 Port Vale : Barnsley 1-0 2-1 24
7116 Preston : Crawley Town 1-0 2-0 23
7117 Rochdale : Coventry 1-0 1-0 29
7118 Scunthorpe : Leyton Orient 0-1 1-2 3
7119 Swindon : Sheffield United 1-0 5-2 13
7120 Yeovil : Peterborough 0-0 1-0 88
ANGLIA LEAGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7163 Afc Wimbledon : Morecambe 1-0 1-0 27
7164 Bury : Burton Albion 0-0 3-1 48
7165 Cambridge United : Luton 0-0 0-1 81
7166 Cheltenham : Dagenham & Redbridge 0-0 1-1 58
7167 Mansfield : Carlisle 3-0 3-2 4
7168 Northampton : Accrington Stanley 1-3 4-5 21
7169 Oxford United : Stevenage 0-0 0-0 -
7170 Plymouth : Hartlepool 1-0 2-0 14
7171 Portsmouth : Wycombe 0-0 1-1 50
7172 Shrewsbury : Newport County 0-0 0-0 -
7173 Tranmere : Exeter 1-1 1-2 6
7174 York : Southend 1-1 2-3 10
ANGLIA NORTHERN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6863 Ashton United : Halesowen 0-0 1-0 -
6864 Buxton : Belper Town 1-0 5-1 45
6865 Fc United Of Manchester : Grantham 1-0 3-1 -
6866 Ilkeston Town : Ramsbottom Utd 0-0 2-4 47
6868 Nantwich Town : Matlock Town 1-0 3-1 35
6869 Rushall Olympic : Kings Lynn 1-1 3-1 -
6870 Skelmersdale United : Barwell 0-0 1-3 -
6871 Stamford : Blyth Spartans 1-1 1-1 -
6872 Stourbridge : Curzon Ashton 0-1 0-1 -
6873 Whitby Town : Marine 0-2 2-2 -
6874 Witton Albion : Trafford Fc 0-3 0-5 -
6875 Workington : Frickley Athletic 0-0 1-1 67
ANGLIA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1538 Qpr : Stoke 1-1 2-2 11
1539 Aston Villa : Arsenal 0-3 0-3 32
1588 Burnley : Sunderland 0-0 0-0 -
1590 Newcastle : Hull 0-0 2-2 48
1593 Swansea : Southampton 0-0 0-1 80
1611 West Ham : Liverpool 2-1 3-1 2
ANGLIA SOUTHERN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7367 Cirencester Town : Chesham United 2-0 2-2 -
7425 Corby : Paulton Rovers 2-1 4-1 28
7593 Dorchester : Hungerford Town 0-0 1-0 -
7594 Dunstable : Chippenham 3-0 5-1 -
7595 Frome Town : Cambridge City 1-0 2-1 -
7596 Histon : Weymouth 1-0 3-0 -
7597 Hitchin : Redditch 1-0 4-0 -
7598 Poole Town : Arlesey Town 2-0 3-1 -
7599 Slough Town : Bideford Fc 0-1 4-1 -
ARGENTINA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4078 Atletico Atlanta : Ca Colegiales 1-1 1-1 29
4083 Uai Urquiza : Deportivo Armenio 1-1 1-1 12
ARGENTINA NACIONAL B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4403 Colon : San Martin San Juan 0-1 0-4 12
ARGENTINA PRIMERA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5025 Estudiantes : Gimnasia Lp 0-0 0-0 -
5030 Olimpo Bahia Blanco : Belgrano 0-0 1-0 73
ARMENIA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4890 Banants : Alashkert 0-0 1-0 75
4891 Shirak Gyumri Fc : Ulisses Yerevan Fc 0-2 1-2 12
AUSTRIA BUNDESLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1002 Rapid Vienna : Wolfsberger Ac 1-0 3-0 37
1003 Admira Wacker : Grodig 0-0 0-0 -
1004 Altach : Wiener Neustadt 1-0 2-0 13
1005 Ried : Sturm Graz 0-0 0-1 85
AUSTRIA REGIONALLIGA EAST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3210 Marsch Neuberg : Ritzing 0-2 0-3 -
3211 Mattersburg Ii : Rapid Vienna Ii 0-1 0-5 -
AUSTRIA REGIONALLIGA MITTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3224 Pasching/lask Juniors : Austria Klagenfurt 0-3 0-4 27
3225 Union Gurten : Kalsdorf 1-2 2-2 2
AUSTRIA REGIONALLIGA WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3255 Austria Salzburg : Hochst 0-1 1-1 23
3264 Fc Bizau : Pinzgau Saalfelden 0-1 2-1 34
3265 Wacker Innsbruck Ii : Dornbirn 2-3 3-4 1
3266 Wsg Wattens : Usc Eugendorf 0-0 2-0 73
AZERBAIJAN PREMYER LIQA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7326 Sumgayit : Azal Baku 0-1 0-1 24
7327 Khazar Lankaran : Araz Nakhchivan Pfk 0-0 2-0 73
BELARUS VYSSHAYA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4976 Shakhtar Soligorsk : Naftan Novopolotsk 0-0 2-0 82
5226 Belshina : Fc Slutsk 2-1 2-1 14
5228 Fc Dnepr Mogilev : Dinamo Brest 0-0 1-0 65
BELGIA 2E KLASSE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5001 Dessel Sport : St Truiden 0-1 1-1 42
5002 Oud Heverlee : Heist 0-0 0-2 79
5003 Royal Antwerp : Eupen 0-0 1-2 54
5009 Seraing United : Geel 1-2 3-2 12
5010 Virton : Woluwe Zaventem 3-0 4-0 2
BELGIA 3E KLASSE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5366 Hoogstraten : Urs Centre 0-0 1-1 53
5367 Kermt-Hasselt : Union Saint Gilloise 0-0 3-1 57
5370 Sprimont Comblain Sport : Vervietois 3-0 3-0 12
BELGIA JUPILER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6146 Peruwelz : Genk 0-0 1-2 53
6147 Anderlecht : Cercle Brugge 2-1 3-2 6
6148 Oostende : Gent 1-1 1-3 14
6149 Westerlo : Lierse 3-1 6-1 22
BOLIVIA LIGA PROFESIONAL APERTURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7233 Universitario Sucre : Club Petrolero 1-0 4-3 18
BOSNIA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5378 Drina Zvornik : Nk Vitez 0-0 0-0 -
5379 Mladost Obarska : Siroki Brijeg 0-1 0-2 3
5380 Nk Travnik : Nk Celik Zenica 1-0 1-0 8
5381 Nk Zvijezda Gradacac : Radnik Bijeljina 1-1 1-1 33
5382 Sloboda Tuzla : Zeljeznicar 0-0 1-2 49
5383 Velez Mostar : Slavia Sarajevo 1-0 2-0 37
5387 Fk Sarajevo : Fk Olimpik Sarajevo 3-0 4-2 9
BRAZILIA SERIE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7254 Atletico Pr : Internacional 0-0 0-1 81
BRAZILIA SERIE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5450 Joinville : Atletico Go 1-0 2-0 16
5452 Ponte Preta : Oeste Sp 4-1 5-1 16
5453 Sampaio Correa Ma : Abc 1-1 2-1 12
5454 Santa Cruz Pe : Icasa Ce 1-1 1-1 10
5455 Vasco Da Gama : Nautico Pe 0-0 2-1 66
5456 Vila Nova : America Mineiro 0-0 0-1 62
BRAZILIA SERIE C
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5017 Guaratingueta Sp : Juventude 0-0 1-1 62
BULGARIA A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3292 Haskovo : Levski Sofia 0-2 1-4 26
3293 Marek Dupnitsa : Botev Plovdiv 1-0 1-1 31
3296 Lokomotiv Plovdiv : Beroe Stara Zagora 0-0 0-3 55
3297 Cska Sofia : Lokomotiv Sofia 0-0 3-0 52
CAF CHAMPIONS LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7510 Es Setif : Tp Mazembe 0-0 2-1 52
CAF CONFEDERATION CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1572 Coton Sport De Garoua : Al Ahly 0-0 0-1 72
CHINA JIA LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4064 Tianjin Songjiang : Chongqing Lifan 2-0 2-2 15
4069 Qingdao Jonoon : Qingdao Hainiu 0-0 1-0 60
4070 Wuhan Zall Fc : Beijing Baxi 2-1 2-3 11
4071 Hebei Zhongji : Shenzen Red Diamonds 2-0 2-1 14
CHINA SUPER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2766 Dalian Aerbing : Shandong Luneng 0-2 1-3 6
2770 Beijing Guo'An : Tianjin Taida 1-1 2-1 35
3003 Shanghai Shenhua : Guizhou Renhe 1-0 1-0 23
CIPRU 1.DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3099 Ayia Napa : Apoel Nicosia 0-3 1-3 10
3100 Nea Salamina Famagusta : Ethnikos Achnas 1-0 2-1 32
COLUMBIA COPA COLUMBIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7291 Atletico Nacional : Deportivo Cali 0-1 0-1 28
COLUMBIA LIGA POSTOBON 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3735 Boyaca Chico : Depotivo Pasto 0-0 0-0 -
3736 Deportes Tolima : Atletico Huila 1-3 1-5 15
3737 Deportivo La Equidad : Once Caldas 0-0 2-0 59
COLUMBIA TORNEO POSTOBON 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6097 Dep. Rionegro : U. M. Santa Marta 0-1 1-2 27
CROATIA DRUGA HNL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3395 Cibalia : Nk Pomorac 0-0 4-0 -
3397 Radnik Sesvete : Nk Dugopolje 0-0 1-0 -
3398 Segesta : Rudes 0-0 0-0 -
7222 Gorica : Hrvatski Dragovoljac 0-0 5-0 -
CROATIA PRVA HNL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7500 Istra 1961 : Nk Zagreb 0-1 1-2 39
7501 Rnk Split : Hajduk Split 1-1 1-1 27
DANEMARCA DIVISION 2 EAST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6420 Avedore : Frem 1-0 1-3 14
6421 B 1908 : Hvidovre 2-1 2-2 37
6422 Herlev : Nykobing Fc 0-3 0-5 8
6423 Hik Hellerup : Rishoj Boldklub 0-0 2-0 54
6465 Sollerod Vedbaek : B93 Kopenhagen 0-0 0-0 -
DANEMARCA DIVISION 2 WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2538 Kolding : Bk Marienlyst 1-4 1-5 11
2542 Skovbakken : Naestved 0-0 2-0 53
2547 Brabrand : Ringkobing 2-0 3-0 28
2551 Middelfart : Sydvest 0-2 1-3 19
6466 Jammerbugt Fc : Kjellerup 0-1 1-1 3
6467 Naesby : Kolding B 4-0 6-0 13
DANEMARCA DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2316 Bronshoj : Horsens 0-1 1-1 21
DANEMARCA SERIES GROUP 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2768 B 1903 : Taastrup 0-0 3-1 -
2873 Ballerup : Vanlose If 0-0 1-0 -
2874 Fremad Valby : Birkerod 0-0 2-3 -
2875 Kastrup : Kfum 0-0 2-2 -
2876 Egedal : Tarnby Ff 0-0 1-1 -
2881 Greve : Bornholm 0-0 1-0 -
2882 Fredensborg : Jaegersborg 0-0 0-0 -
DANEMARCA SERIES GROUP 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8288 Ledoje Smorum : Otterup 0-0 0-2 -
8289 Dollefjelde : Fa 2000 0-0 2-5 -
8323 Fc Sonderborg : Ringsted 0-0 3-1 -
8324 Skanderborg : Dalum 0-0 0-3 -
DANEMARCA SERIES GROUP 3
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8326 Lystrup : Vri 0-0 6-1 -
8327 Lindholm : Viby 0-0 4-1 -
8328 Lyseng : Holstebro 0-0 0-1 -
DANEMARCA SUPERLIGAEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1906 Hobro : Esbjerg Fb 0-1 1-1 15
EGIPT PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5451 Al Nasr Cairo : El Daklyeh 0-2 0-4 14
6095 Alaab Damanhour : Haras El Hodood 0-1 1-1 18
6096 Al Moqawloon Al Arab : Smouha 0-0 0-0 -
ELVETIA SCHWEIZER CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6750 Biel Bienne : Sion 0-0 0-1 60
6752 Chiasso : Aarau 0-0 0-1 90
6753 Schaffhausen : Luzern 1-2 3-3 9
EMIRATELE ARABE UNITE ARABIAN GULF LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4133 Al Dhafra : Ajman Club 1-1 1-1 19
4134 Al Ain : Al Wasl 1-0 2-0 36
4135 Al Jazeera Uae : Ahli Al-Fujirah 1-1 2-2 22
ESTONIA MEISTRILIIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3682 Nomme Kalju : Paide Linnameeskond 1-1 3-1 7
3692 Johvi Orbit : Trans Narva 0-0 3-2 57
3693 Jalgpallikool Tammeka : Flora Tallinn 0-3 2-4 26
EXTRAS ASTON VILLA V ARSENAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7580 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
7583 Puncte De Cartonas : - Over 30.5 -
7585 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
7587 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS CESENA V EMPOLI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5152 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
5192 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
5196 1x2 Total Cornere : - Empoli -
5199 1x2 Posesia Balonului % : - Empoli -
5200 1x2 Suturi Pe Poarta : - Cesena -
5218 1x2 Total Suturi : - Empoli -
5219 1x2 Puncte De Cartonas : - Cesena -
5222 1x2 Cartonase Galbene : - Cesena -
5439 1x2 Cartonase Rosii : - Draw -
5441 1x2 Primul Cartonas : - Cesena -
EXTRAS DEPORTIVO LA CORUNA V REAL MADRID
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1249 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
1252 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS MAINZ V BORUSSIA DORTMUND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8272 Numar Total Cornere : - Under 9.5 -
8274 Puncte De Cartonas : - Under 30.5 -
8276 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
8287 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS MILAN VS JUVENTUS
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5470 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
5610 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
5613 1x2 Total Cornere : - Juventus -
5616 1x2 Posesia Balonului % : - Juventus -
5619 1x2 Suturi Pe Poarta : - Juventus -
5622 1x2 Total Suturi : - Juventus -
5628 1x2 Puncte De Cartonas : - Juventus -
5631 1x2 Cartonase Galbene : - Juventus -
5633 1x2 Cartonase Rosii : - Draw -
5760 1x2 Primul Cartonas : - Juventus -
7216 Numar Total Cornere : - Under 10.5 -
7218 Puncte De Cartonas : - Under 55.5 -
EXTRAS WEST HAM V LIVERPOOL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1111 Numar Total Cornere : - Over 11.5 -
1113 Puncte De Cartonas : - Over 35.5 -
1115 Will There Be A Penalty Awarded : - No -
1122 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
FINLANDA KAKKONEN ETELAINEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7223 Fc Espoo : Bk 46 0-5 2-6 15
7224 Grifk : Klubi 04 0-0 6-0 50
7225 Kapa : Salpa 0-0 1-1 68
7226 Sovo : Gnistan 0-0 0-0 -
FINLANDA KAKKONEN ITAINEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2163 Mp Mikkeli : Kultsu 1-1 3-2 9
2213 Sc Kufu : Atlantis 1-0 1-0 45
FINLANDA KAKKONEN LANTINEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7227 Aifk : P-Iirot 1-0 2-1 39
FINLANDA KAKKONEN POHJOINEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7228 Ac Kajaani : Gbk 0-0 0-3 -
7229 Kpv : Kemi Kings 0-1 1-3 25
7230 Tp 47 : Fc Ypa 1-1 1-1 3
FINLANDA YKKONEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8874 Ac Oulu : Viikingit 3-0 7-0 13
8875 Hifk : Fc Haka 2-1 2-1 1
8876 Ilves : Kooteepee 0-0 2-0 59
8877 Jazz : Pk 35 0-3 1-3 14
FRANTA LIGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1667 Marseille : Rennes 0-0 3-0 50
1668 Lorient : Reims 0-0 0-1 72
1669 Metz : Bastia 1-1 3-1 14
1716 Nantes : Nice 2-0 2-1 10
1718 Toulouse : Caen 1-1 3-3 7
FRANTA LIGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2146 Le Havre : Troyes 1-1 3-2 11
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6721 1860 Munich : Ingolstadt 1-1 1-1 16
6722 Fsv Frankfurt : Bochum 1-1 1-5 29
6727 Greuther Furth : Kaiserslautern 0-1 2-1 11
GERMANIA 3RD LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1010 Borussia Dortmund Amateurs : Fortuna Koln 0-0 0-2 53
1011 Energie Cottbus : Hallescher 1-0 1-2 20
1012 Hansa Rostock : Arminia Bielefeld 2-0 4-2 26
1030 Holstein Kiel : Wehen 0-0 0-0 -
1036 Preussen Munster : Sonnenhof Grossaspach 1-1 3-1 5
1038 Rw Erfurt : Jahn Regensburg 0-0 2-0 62
1039 Stuttgart Amateurs : Chemnitzer 0-0 0-0 -
GERMANIA BAYERNLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7600 Bayern Hof : Wurzburger 0-0 0-0 -
7601 Memmelsdorf : Amberg 0-0 0-1 -
7610 Viktoria Aschaffenburg : Jahn Forchheim 0-0 0-3 -
GERMANIA BAYERNLIGA SUD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7615 Djk Vilzing : 1865 Dachau 0-0 3-0 -
7636 Tsv Bogen : Tsv Landsberg 0-0 3-1 -
7637 Sonthofen : Landshut 0-0 2-0 -
GERMANIA BREMENLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3576 Blumenthaler : Habenhauser 1-1 3-1 34
3577 Vatan Sport Bremen : Brinkumer 0-3 0-7 20
3578 Sparta Bremerhaven : Turkspor 2-0 6-0 10
GERMANIA BUNDESLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1381 Augsburg : Werder Bremen 2-1 4-2 3
1382 Hamburg : Bayern Munich 0-0 0-0 -
1384 Paderborn : Hannover 0-0 2-0 71
1387 Schalke : Eintracht Frankfurt 1-2 2-2 15
1388 Stuttgart : Hoffenheim 0-1 0-2 15
1535 Mainz : Borussia Dortmund 0-0 2-0 66
GERMANIA HESSENLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2815 Buchonia Flieden : Wehen Wiesbaden Am 1-2 3-2 5
2816 Fc Ederbergland : Rw Hadamar 0-0 0-0 -
2818 Fc Schwalmstadt : Eschborn 0-0 1-3 47
2821 Lohfelden : Bayern Alzenau 0-0 0-0 -
2823 Spvgg 05 Oberrad : Eintracht Stadtallendorf 0-1 1-1 26
2824 Sv Wiesbaden : Vellmar 2-1 3-4 16
2825 Viktoria Griesheim : Tsv Lehnerz 1-1 1-3 6
2827 Tsv Steinbach : Rw Darmstadt 2-0 4-1 16
GERMANIA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERG
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3590 Fv Ravensburg : Karlsruher Am 0-1 2-3 -
3591 Germania Friedrichstal : Fsv Hollenbach 0-1 0-1 -
3592 Pfullendorf : Villingen 1-0 3-1 -
3593 Sgv Freiberg : Bahlinger Sc 2-0 2-3 -
3594 Tsg Balingen : Kehler Fv 0-1 3-1 -
3595 Vfr Aalen Ii : Freiburger Fc 0-0 1-1 54
3596 Vfr Mannheim : Stuttgart Kickers Am 1-2 2-3 -
3598 Sv Spielberg : Ulm 0-0 2-1 47
GERMANIA OBERLIGA HAMBURG
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1118 Viktoria Hamburg : Buxtehuder Sv 1-0 3-0 -
1119 Curslack Neuengamme : Condor Hamburg 0-0 2-2 -
GERMANIA OBERLIGA NIEDERSACHSEN LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3583 Jeddeloh : Egestorf-Langreder 0-1 3-1 25
3584 Rotenburger : Ulm Wolfsburg 0-0 0-0 -
GERMANIA OBERLIGA NOFV NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7258 Germania Schoneiche : Fsv 63 Luckenwalde 0-0 0-2 -
7259 Lichtenberg 47 : Malchower Sv 90 0-1 3-3 12
7260 Sv Waren 09 : Sv Altludersdorf 0-0 1-4 53
GERMANIA OBERLIGA NOFV SUD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7332 Rb Leipzig Ii : Askania Bernburg 1-1 4-2 21
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5149 Bayreuth : Greuther Furth Am 1-1 2-1 18
5150 Illertissen : Wurzburger Kickers 0-0 0-0 -
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7344 St Pauli Am : Hannover Am 0-0 1-0 81
7353 Weiche Flensburg : Eintracht Norderstedt 1-0 1-1 22
7364 Wolfsburg Am : Goslarer Ac 08 6-2 7-2 2
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5136 Auerbach : Berlin Ak 07 1-2 1-3 9
5137 Bfc Dynamo : Babelsberg 1-0 1-0 11
5138 Cz Jena : Plauen 2-0 5-0 2
5139 Viktoria Berlin : Union Berlin Am 0-0 2-3 55
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3994 Hessen Kassel : Zweibrucken 0-0 1-2 51
4063 Homburg : Freiburg Am 0-0 0-2 52
4065 Neckarelz : Elversberg 0-0 0-3 52
4066 Pirmasens : Baunatal 3-0 3-0 5
4067 Wormatia Worms : Astoria Walldorf 0-0 2-0 76
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3828 Schalke Am : Rw Essen 0-1 1-1 21
3829 Aachen : Uerdingen 0-0 2-1 75
3838 Kray : Koln Am 1-0 1-1 13
3880 Rodinghausen : Wattenscheid 0-0 0-0 -
3881 Rw Oberhausen : Sportfreunde Lotte 0-0 0-1 59
3883 Sc Verl : Siegen 0-0 0-0 -
3884 Viktoria Koln : Hennef 05 1-1 3-1 5
GERMANIA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3623 Sv Eutin 08 : Altenholz 2-1 2-1 15
3624 Kropp : Flensburg 08 0-0 2-3 -
3633 Psv Union Neumunster : Sv Eichede 0-0 1-1 71
3634 Preetzer Tsv : Tus Hartenholm 0-2 0-3 13
3635 Holstein Kiel Amateurs : Fc Dornbreite 2-0 7-0 15
GRECIA SUPER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3113 Xanthi : Levadiakos 1-0 2-0 37
3114 Ofi Crete : Atromitos Athens 0-0 1-0 46
3119 Olympiakos Piraeus : Veria 1-0 3-0 33
IORDANIA PRO LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1253 Al Wihdat : Al Ahly Iordania 2-0 3-0 23
1255 Ramtha Sc : Al Sareeh 1-0 1-0 29
IRLANDA DE NORD PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4713 Cliftonville : Dungannon 0-0 1-1 60
4714 Coleraine : Ballymena 0-1 1-2 21
4715 Institute : Glentoran 1-0 1-1 31
4716 Linfield : Glenavon 0-1 0-1 41
4717 Portadown : Ballinamallard United 2-0 3-0 8
4718 Warrenpoint : Crusaders 0-2 0-3 14
IRLANDA DIVISION 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3251 Longford : Cobh Ramblers 1-1 4-2 18
3256 Galway Fc : Finn Harps 1-0 3-0 7
IRLANDA LEAGUE CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7369 Dundalk : Shamrock Rovers 1-1 3-2 4
IRLANDA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3230 Sligo : Drogheda 0-1 0-2 35
ITALIA CAMPIONATO PRIMAVERA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3941 Atalanta Youth : Lanciano Youth 3-0 4-0 10
3942 Brescia Youth : Milan Youth 0-1 0-2 20
3943 Cagliari Youth : Verona Youth 0-1 0-1 1
3944 Chievo Youth : Cesena Youth 2-0 3-0 23
3945 Inter Youth : Udinese Youth 2-0 3-1 18
3946 Pescara Youth : Perugia 2-1 3-1 16
3947 Sassuolo Youth : Cittadella Youth 0-0 2-0 80
4021 Latina Youth : Empoli Youth 1-0 2-0 17
4029 Lazio Youth : Bari Youth 1-0 1-2 40
4042 Palermo Youth : Napoli Youth 1-1 1-1 14
4043 Avellino Youth : Frosinone 0-0 0-1 53
4044 Crotone Youth : Vicenza 2-0 3-2 26
4045 Ternana Youth : Livorno Youth 2-2 2-3 3
4047 Genoa Youth : Fiorentina Youth 0-0 0-1 80
4048 Trapani Youth : Juventus Youth 0-1 2-2 38
4050 Modena Youth : Carpi Youth 0-1 0-1 40
4051 Parma Youth : Spezia Youth 1-1 1-2 10
4052 Varese Youth : Sampdoria Youth 0-0 0-2 75
4053 Virtus Entella U20 : Pro Vercelli 0-0 0-0 -
4054 Torino Youth : Bologna Youth 2-0 2-1 10
ITALIA LEGA PRO GIRONE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2880 Pro Patria : Novara 2-2 2-2 3
2883 Arezzo : Lumezzane 1-0 2-0 31
2892 Cremonese : Sud Tirol 2-1 3-2 10
ITALIA LEGA PRO GIRONE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5125 Teramo : Gubbio 1-1 2-1 34
5126 Ancona : Pro Piacenza 1-0 4-0 36
5127 Lucchese : Pontedera 1-0 1-0 44
5128 Pisa : Reggiana 0-0 0-0 -
ITALIA LEGA PRO GIRONE C
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2909 Cosenza : Lupa Roma 0-1 1-2 29
2910 Vigor Lamezia : Salernitana 0-0 0-1 86
2911 Messina : Matera 0-5 0-5 13
2912 Melfi : Catanzaro 1-3 2-4 27
2913 Paganese : Casertana 0-1 0-2 32
ITALIA SERIE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2169 Cesena : Empoli 2-0 2-2 30
2172 Milan : Juventus 0-0 0-1 71
ITALIA SERIE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2149 Bari : Livorno 1-0 2-0 16
2150 Bologna : Crotone 0-0 0-2 46
2151 Brescia : Ternana 0-0 0-0 -
2152 Catania : Modena 0-0 0-0 -
2153 Cittadella : Pescara 1-1 3-2 6
2154 Lanciano : Frosinone 0-3 1-5 16
2155 Latina : Avellino 1-1 1-2 6
2156 Perugia : Vicenza 1-2 2-2 9
2157 Pro Vercelli : Varese 2-0 4-0 21
ITALIA SERIE D
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7076 Casacastalda : Ponsacco 1920 Ssd 0-0 1-2 -
7077 Foligno : Sporting Trestina 0-0 1-0 -
JAPONIA J-LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7311 Nagoya Grampus : Kofu 1-0 2-0 29
7312 Gamba Osaka : Cerezo Osaka 1-0 2-0 38
7313 Kashima Antlers : Yokohama Marinos 1-0 1-0 38
7315 Kawasaki Frontale : Fc Tokyo 0-0 0-0 -
7316 Sagan Tosu : Vegalta Sendai 0-0 2-1 71
7317 Sanfrecce Hiroshima : Albirex Niigata 1-0 2-0 23
7318 Tokushima Vortis : Omiya Ardija 0-0 0-2 56
7322 Urawa Red Diamonds : Kashiwa Reysol 2-1 3-1 21
7323 Vissel Kobe : Shimizu S Pulse 2-0 3-1 11
JAPONIA J2 LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1077 Fagiano Okayama : Ehime Fc 0-0 1-1 76
1078 Jef United : Fc Gifu 1-0 1-0 15
1079 Oita Trinita : Avispa Fukuoka 1-0 3-0 15
1080 Shonan Bellmare : Mito Hollyhock 1-0 4-2 1
1084 Thespa Kusatsu : Consadole Sapporo 1-0 3-0 26
KAZAHSTAN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5235 Ordabasy Shymkent : Kairat Almaty 0-0 0-1 72
5236 Fc Astana : Shakhter Karagandy 1-0 2-0 36
5249 Aktobe : Kaisar Kyzylorda 0-0 0-0 -
5250 Tobol Kostanay : Irtysh Pavlodar 0-0 0-0 -
5251 Spartak Semey : Zhetysu Taldykorgan 2-0 3-1 6
5252 Taraz : Atyrau 0-0 2-1 62
LETONIA VIRSLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6560 Fc Daugava : Fk Jelgava 1-0 1-0 41
6561 Fk Liepaja : Fc Daugava 2 1-0 5-0 30
LITUANIA A LYGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3709 Granitas Klaipeda : Trakai 1-2 2-3 3
3734 Banga Gargzdai : Suduva 0-2 1-3 30
MACEDONIA 1.MFL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2814 Rabotnicki Skopje : Vardar Skopje 0-1 0-2 16
MALTA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6294 Floriana : Zebbug Rangers Fc 1-1 3-3 24
6295 Tarxien Rainbows : Naxxar Lions 0-0 2-1 58
6296 Qormi : Birkirkara 0-0 0-2 83
6297 Hibernians : Pieta Hotspurs 1-0 3-1 45
MAROC DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5394 Fus Rabat : Maghreb Fes 1-0 2-1 28
5395 Chabab Atlas Khenifra : Olympic Safi 1-0 1-0 13
5396 Hoceima : Khouribga 0-1 0-2 19
MEXIC LIGA DE ASCENSO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7989 Atlante : Min. De Zacatecas 0-0 1-1 65
7992 Coras Tepic : Dorados De Sinaloa 1-0 1-2 30
MEXIC PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3408 Morelia : Unam Pumas 0-1 2-3 23
3409 Tijuana : Santos Laguna 1-1 4-1 3
3410 America Mexic : Pachuca 1-0 2-1 31
3411 Puebla : Jaguares 0-1 1-1 35
NORVEGIA FAIR PLAY-LIGAEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4101 Levanger : Raufoss 1-0 3-1 42
4102 Herd : Byasen 0-2 1-3 25
4103 Valdres Fk : Elverum 0-2 0-3 26
4108 Lorenskog : Follo 0-3 0-7 20
4109 Drobak Frogn : Kfum Oslo 1-1 2-1 2
4110 Kjelsas : Kvik Halden 1-0 5-2 36
4127 Arendal : Fram Larvik 1-0 3-1 28
4128 Flekkeroy : Holmen 4-0 6-0 1
4129 Kongsvinger : Notodden 0-0 1-2 49
4130 Vindbjart : Birkebeineren 1-0 6-2 42
4132 Asker : Orn Horten 2-0 5-2 29
4136 Asane : Vidar 4-0 7-0 4
4137 Fana : Fk Lyn 1-1 1-2 12
4138 Stord : Fk Fyllingsdalen 0-1 3-3 35
4139 Vard Haugesund : Egersund 1-0 1-2 21
NORVEGIA TIPPELIGAEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8696 Bodo Glimt : Stromsgodset 0-1 0-4 5
8697 Valerenga : Molde 0-1 0-2 22
OLANDA EREDIVISIE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6158 Excelsior : Dordrecht 0-0 1-1 52
6159 Den Haag : Go Ahead Eagles 0-0 1-1 60
6160 Vitesse : Heerenveen 1-1 1-1 23
OLANDA JUPILER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7193 Roda : Jong Ajax 0-0 1-0 50
7194 Nec Nijmegen : Emmen 2-0 4-0 21
7195 Rkc Waalwijk : Volendam 0-1 1-3 17
PARAGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4086 Deportivo Capiata : 3 De Febrero 1-3 2-3 8
4087 Cerro Porteno : Sportivo Luqueno 1-0 4-0 38
7788 General Diaz : Club Guarani Asuncion 1-0 1-1 39
PERU PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2534 Sport Huancayo : Real Garcilaso 1-0 3-1 6
2545 Union Comercio : Utc De Cajamarca 1-0 3-0 45
2553 Leon De Huanuco : Juan Aurich 2-0 3-0 35
2554 Cesar Vallejo : Cd San Simon 1-0 2-0 22
POLONIA EKSTRAKLASA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1445 Piast Gliwice : Cracovia Krakow 3-0 4-2 17
1446 Bielsko Biala : Gornik Zabrze 0-1 0-3 2
1447 Lech Poznan : Zawisza Bydgoszcz 3-2 6-2 13
POLONIA I LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3453 Miedz Legnica : Lks Nieciecza 0-0 0-1 53
3454 Dolcan Zabki : Bytovia Bytow 0-0 0-0 -
3458 Widzew Lodz : Flota Swinoujscie 0-1 1-1 38
3459 Gks Tychy : Wisla Plock 0-0 0-1 78
3460 Arka Gdynia : Chojnice 1-0 1-1 13
3461 Katowice : Pogon Siedlce 2-1 3-2 12
PORTUGALIA LIGA DE HONRA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1839 Uniao De Madeira : Benfica B 1-1 2-3 2
PORTUGALIA PRIMERA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8291 Penafiel : Setubal 1-0 2-0 11
8292 Nacional Madeira : Braga 0-0 1-1 56
REPUBLICA CEHA FNL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3442 Banik Sokolov : Slovan Varnsdorf 1-0 2-0 14
3443 Mfk Karvina : Zlin 1-0 2-1 27
3445 Fotbal F M : Viktoria Zizkov 1-0 1-0 3
3450 Sfc Opava : Fk Mas Taborsko 2-1 3-3 6
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2117 Brno : Slovan Liberec 1-0 1-0 11
2118 Jablonec : Budejovice 0-0 0-0 -
2121 Slovacko : Dukla Prague 3-1 5-1 2
2122 Vysocina Jihlava : Pribram 0-0 0-1 63
2123 Bohemians 1905 : Slavia Prague 0-0 2-0 60
ROMANIA LIGA I
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7445 Concordia : Fc Botosani 2-1 3-3 5
7459 Otelul Galati : Cfr Cluj 0-1 0-1 43
7463 Dinamo Bucharest : Csm Studentesc Iasi 0-0 1-0 75
RUSIA 2ND DIVISION EST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3909 Dynamo Barnaul : Fc Chita 0-1 1-2 42
3910 Irtysh Omsk : Tom Tomsk 2 2-0 5-0 2
3911 Metallurg Kuzbas Novokuznetsk : Baikal Irkutsk 0-1 1-1 13
RUSIA FIRST DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6724 Cka Energia Chab : Baltika Kaliningrad 0-0 2-0 47
6725 Luch Vladivostock : Volga Novgorod 0-2 1-3 14
6726 Tom Tomsk : Sibir Novosibirsk 0-0 1-1 56
6733 Fk Yenisey : Gazovik Orenburg 1-0 1-1 35
6734 Khimk Dzerzhinsk : Anzhi Makhachkala 0-0 0-0 -
6735 Fk Tosno : Fk Tyumen 0-0 1-0 72
6736 Petrotrest St Petersburg : Sakhalin Sakhalinsk 0-0 0-1 69
6737 Kryliya Sovetov : Fc Volgar 0-0 1-1 68
6738 Sokol Saratov : Shinnik Yaroslavl 0-2 1-4 26
RUSIA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3433 Fc Ufa : Ural Ekaterinburg 0-1 0-1 42
3434 Rostov : Zenit St Petersburg 0-2 0-5 11
3435 Kuban : Rubin Kazan 2-1 2-1 14
3436 Spartak Moscow : Terek Grozni 0-1 1-1 14
SCOTIA DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4666 Alloa : Rangers 1-0 1-1 35
4667 Falkirk : Dumbarton 1-0 1-1 5
4668 Hearts : Cowdenbeath 1-1 5-1 15
4678 Livingston : Raith 0-1 0-1 18
4679 Queen Of The South : Hibernian 1-0 1-0 29
SCOTIA DIVIZIA 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4680 Airdrie United : Stranraer 2-1 3-3 8
4681 Brechin : Ayr United 0-0 2-4 49
4682 Morton : Dunfermline 1-0 2-1 29
4683 Peterhead : Stenhousemuir 1-0 1-0 3
4685 Stirling Albion : Forfar 0-1 2-2 12
SCOTIA DIVIZIA 3
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4692 Berwick : Albion Rovers 1-1 1-1 15
4693 Clyde : Arbroath 2-2 2-5 25
4694 East Fife : Queen'S Park 1-1 2-2 13
4697 East Stirling : Annan Athletic 0-0 0-1 64
4698 Elgin : Montrose 0-0 0-1 71
SCOTIA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4801 Aberdeen : Ross County 2-0 3-0 20
4802 Hamilton : Kilmarnock 0-0 0-0 -
4803 Inverness Caledonian Thistle : St Johnstone 0-0 2-1 61
SERBIA SUPERLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2600 Ofk Belgrade : Vozdovac 0-0 1-0 90
2622 Mladost Lucani : Borac Cacak 2-0 2-1 30
2647 Radniki Nis : Fk Rad 0-0 3-0 54
2648 Crvena Zvezda : Novi Pazar 1-0 2-0 14
2649 Cukaricki Belgrade : Donji Srem Pecinci 0-1 1-1 45
2650 Vojvodina Novi Sad : Spartak Zlatibor Voda 2-0 5-2 15
SLOVACIA FUTBALOVA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3916 Lokomotiva Zvolen : Bardejov 0-0 0-0 -
3917 Rimavska Sobota : Tatran Liptovsky 1-0 1-0 45
3919 Fk Aquacity Poprad : Dolny Kubin 2-0 3-0 20
3924 Nove Mesto : Dubnica 1-1 1-1 14
3927 Slovan Duslo Sala : Sfm Senec 3-0 5-1 8
SLOVACIA SUPERLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3126 Banska Bystrica : Ruzomberok 1-0 3-1 2
3127 Senica : Sport Podbrezova 1-1 1-1 31
3128 Zlate Moravce : As Trencin 0-0 0-1 55
3129 Spartak Myjava : Kosice 0-2 0-2 10
3130 Zilina : Trnava 0-0 1-0 57
SLOVENIA PRVA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6136 Koper : Maribor 1-1 1-2 35
6137 Nk Celje : Rudar Velenje 1-0 1-1 31
6138 Domzale : Olimpija Ljubljana 0-0 0-0 -
SPANIA LA LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1746 Deportivo La Coruna : Real Madrid 0-3 2-8 29
1747 Athletic Bilbao : Granada Cf 0-1 0-1 40
1748 Atletico Madrid : Celta Vigo 2-1 2-2 19
1749 Espanyol : Malaga 1-0 2-2 16
SPANIA LIGA ADELANTE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2548 Rec De Huelva : Lugo 0-0 0-0 -
2549 Barcelona B : Llagostera 0-1 0-1 21
2550 Mirandes : Sporting Gijon 0-1 0-2 40
2569 Real Zaragoza : Alaves 1-0 1-0 30
2571 Las Palmas : Alcorcon 1-0 4-1 24
2582 Sabadell : Ponferradina 0-0 1-0 46
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6876 Atletico Astorga Fc : Marino Luanco 0-0 2-2 55
6877 Real Murcia : Cd Lealtad 0-0 1-0 90
6878 Compostela : Logrones 0-0 0-1 76
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6944 Athletic Bilbao B : Real Madrid Castilla 0-0 1-0 89
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7002 Elche B : Valencia B 0-0 0-0 -
7004 Huracan Valencia : Lleida 0-1 0-2 22
7005 Villarreal B : Espanyol B 0-0 2-0 49
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7053 Lucena : Cacereno 0-1 3-1 45
7054 El Palo : San Roque 3-0 4-0 10
7055 Cadiz : Granada Cf B 0-0 1-1 61
SUA MLS
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1363 Portland Timbers : Vancouver Whitecaps 1-0 3-0 28
SUEDIA ALLSVENSKAN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8856 Brommapojkarna : Bk Hacken 1-1 1-5 12
8857 Falkenberg : Orebro 0-1 1-3 18
SUEDIA DIVISION 1 NORRA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6170 Athletic Fc : Dalkurd 0-1 2-1 24
6171 Forward : Huddinge 1-1 2-2 7
6172 Lulea : Umea 0-0 0-0 -
6173 Frej : Valsta Syrianksa 0-0 0-0 -
SUEDIA DIVISION 1 SODRA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6196 Lunds : Qviding 1-4 3-4 6
6197 Halmia : Trelleborgs Ff 0-0 0-0 -
6200 Kristianstad : Motala 1-2 1-2 15
6203 Skovde : Oskarshamn 1-0 3-0 29
SUEDIA DIVISION 2 NORRA SVEALAND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6285 Gamla Upsala : Akropolis 0-0 1-2 49
6286 Kvarnsvedens : Karlbergs Bk 2-0 3-0 37
7244 Ifk Aspudden-Tellus : Sollentuna United 0-1 1-2 38
SUEDIA DIVISION 2 NORRLAND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6288 Sandviks Ik : Harnosand 0-1 0-1 27
SUEDIA DIVISION 2 OSTRA GOTALAND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6289 Ljungby : Nosaby If 1-1 2-2 32
6290 Lindsdals : Hollvikens Gif 1-0 1-0 17
SUEDIA DIVISION 2 SODRA SVEALAND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6291 Fc Linkoping City : Gute 0-0 0-0 -
6292 Hammarby Tff : Sodertalje Fk 0-0 0-2 75
SUEDIA DIVISION 2 VASTRA GOTALAND
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6293 Savedalens If : Gif Nike 0-0 1-1 58
SUEDIA SUPERETTAN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3380 Gais : Landskrona 1-1 3-1 34
3381 Ostersunds : Degerfors 0-0 0-0 -
TARA GALILOR PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3778 Newtown : Newi Cefn Druids 2-0 4-1 15
TURCIA FIRST LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4848 Osmanlispor : Karsiyaka 0-0 3-1 48
4849 Bucaspor : Giresunspor 0-0 1-1 65
4850 Altinordu : Denizlispor 1-1 1-1 28
4851 Orduspor : Antalyaspor 0-3 1-4 9
4852 Samsunspor : Boluspor 1-1 3-2 25
TURCIA SUPER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2601 Kayseri Erdiyesspor : Akhisar Bld Spor 1-0 1-2 33
2651 Balikesirspor : Galatasaray 2-0 2-0 22
2741 Mersin Idman Yurdu : Caykur Rizespor 1-0 2-0 13
UCRAINA VYSCHA LIHA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3198 Metalurg Donetsk : Illichivec Mariupol 0-0 3-0 50
3199 Metalurg Zaporizhya : Vorskla Poltava 0-1 0-3 10
UNGARIA NB I
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3091 Nyiregyhaza : Gyor 1-2 2-3 8
3092 Diosgyor : Honved 0-1 2-1 45
3093 Mtk Budapest : Dunaujvaros Pase 1-0 2-0 37
3094 Szombathelyi Haladas : Videoton 0-2 0-2 24
3095 Puskas Akademia : Lombard Papa 2-0 3-0 7
URUGUAY PRIMERA DIVISION APERTURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3401 Institucion Atletica : Cerro 0-0 0-0 -
3402 El Tanque Sisley : Penarol 1-0 1-1 14
   TENIS
ATP METZ DUBLU MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
7251 M.Fyrstenberg&M.Matkowski : A.Begemann&J.knowle 4-6 2-1
ATP METZ MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
2141 D.Goffin : J.Struff 7-6 2-0
2142 J.Sousa : G.Monfils 7-6 2-0
CHALLENGER IZMIR
Cod Partida Primul set Rezultat final
2145 M.Jaziri : M.Ledovskikh 6-4 2-1
CHALLENGER TRNAVA
Cod Partida Primul set Rezultat final
3089 M.Fucsovics : A.Veic 2-6 0-2
3106 R.Albot : A.Haider-Maurer 3-6 1-2
WTA GUANGZHOU DUBLU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
6168 A.Cornet&M.Linette : Chuang C-J&C.Liang 6-2 1-2
WTA SEUL DUBLU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
3429 L.Arruabarrena&Begu I-C : M.Kirilenko&Y.Wickmayer 7-5 v-v
WTA SEUL FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
6144 V.Lepchenko : C.Mchale 3-6 2-1
WTA TOKYO DUBLU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
6141 C.Black&S.Mirza : G.Muguruza&C.Suarez Navarro 6-2 2-0
WTA TOKYO FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
2533 A.Kerber : A.Ivanovic 5-7 0-2
   BASEBALL
EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Cod Partida Rezultat final
3444 Olanda : Italia 5-0
MLB
Cod Partida Rezultat final
3107 Chicago Cubs : L A Dodgers 8-7
3108 Kansas City Royals : Detroit Tigers 2-3
3109 New York Yankees : Toronto Blue Jays 3-6
3110 Oakland Athletics : Philadelphia Phillies 0-3
3111 Colorado Rockies : Arizona Diamondbacks 5-1
7515 Baltimore Orioles : Boston Red Sox 3-5
7516 New York Yankees : Toronto Blue Jays 5-3
7517 Pittsburgh Pirates : Milwaukee Brewers 4-2
7518 Miami Marlins : Washington Nationals 2-3
7519 Tampa Bay Rays : Chicago White Sox 3-4
7520 Atlanta Braves : New York Mets 0-5
7521 Colorado Rockies : Arizona Diamondbacks 15-3
7522 Houston Astros : Seattle Mariners 5-10
7523 Kansas City Royals : Detroit Tigers 1-10
7524 Minnesota Twins : Cleveland Indians 5-4
7575 St Louis Cardinals : Cincinnati Reds 2-1
7576 Oakland Athletics : Philadelphia Phillies 3-1
7577 San Diego Padres : San Francisco Giants 5-0
   BASCHET
AMICALE CLUBURI
Cod Partida Rezultat final
5109 Ea7 Emporio Armani Milano : Cimberio Varese 85-60
7234 Hoverla Uzgorod : Chekhovskie Medvedi 74-84
7235 Selcik Universitesi : Besiktas 93-72
7236 Lietuvos Rytas : Zalgiris Kaunas 66-70
7237 Tartu Rock : Bc Kalev 73-63
AMICALE INTERNATIONALE FEMININ
Cod Partida Rezultat final
7072 Spania : Canada 66-46
7073 Franta : Australia 55-71
   HOCHEI
ANGLIA ELITE LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7245 Hull Stingrays : Belfast Giants 1-2 2-3
7246 Cardiff Devils : Braehead Clan 3-1 4-4
AUSTRIA EHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1196 Black Wings Linz : Bolzano 2-0 5-2
ELVETIA NLA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7238 Bern : Kloten 4-2 5-4
7239 Davos : Lugano 0-0 2-1
7240 Lausanne : Ambri 0-1 0-2
7241 Rapperswil : Fr. Gotteron 1-2 4-4
7242 Servette : Zug 0-0 4-3
7243 Zsc Lions : Biel 1-1 2-2
ELVETIA NLB
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3017 Langenthal : Gck Lions 0-3 3-3
3018 Visp : Thurgau 1-0 4-1
3019 Ajoie : Martigny 1-1 4-2
3020 Chaux-De-Fonds : Scl Tigers 1-2 1-2
FINLANDA MESTIS
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7231 K-Vantaa : Jukurit 1-3 2-6
7232 Tuto : Keupa Ht 0-1 2-2
FINLANDA SM LIIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3422 Kalpa : Hpk 0-1 2-2
3423 Karpat : Blues 1-3 5-4
3424 Lukko : Tps 2-0 3-2
3426 Saipa : Jyp 4-1 5-3
3427 Tappara : Pelicans 1-1 2-1
3430 Hifk : Assat 1-0 3-0
FRANTA LIGUE MAGNUS
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3431 Angers : Epinal 1-1 3-3
3513 Morzine-Avoriaz : Strasbourg 2-1 6-7
3514 Rouen : Caen 3-0 10-0
3515 Chamonix : Grenoble 1-0 3-0
ITALIA SERIE A1
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
2099 Val Pusteria : Val Pellice 2-0 6-0
2100 Vipiteno : Hc Neumarkt Riwega 1-0 1-2
2272 Asiago : Hc Milano Rossoblu 3-0 7-1
2532 Cortina : Hc Eppan Pirates 0-2 5-3
NORVEGIA ELITESERIEN
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1129 Stjernen : Storhamar 2-0 5-3
1130 Sparta Sarpsborg : Valerenga 1-0 6-1
REPUBLICA CEHA 1.LIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1074 Hc Most : Hc Slovan Ustecti Lvi 0-0 2-2
3507 Benatky Nad Jizerou : Chomutov 2-1 3-2
3508 Ceske Budejovice : Kladno 1-0 2-0
3509 Hc Havirov Panthers : Kadan 1-0 3-2
3510 Hk Jestrabi Prostejov : Sumperk 2-1 2-5
3511 Slovan Ustecti Lvi : Most v-v v-v
3512 Stadion Litomerice : Rebel Havlickuv Brod 2-0 3-0
3519 Dukla Jihlava : Horacky Fk Trebic 0-2 2-4
RUSIA KHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4610 Atlant Moscow : Severstal Cherepovets 0-3 2-5
4612 Dinamo Minsk : Torpedo Nn 1-0 3-0
4614 Slovan Bratislava : Cska Moscow 0-1 1-4
RUSIA MHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3933 Omskie Yastreby : Chaika Nizhny Nov. 0-0 4-3
3934 Sibirskie Snaipery : Kirovo-Chepetsk 2-0 4-4
3935 Berkuty Kubani : Serebryanye 1-0 6-2
3936 Hk Mvd : Ska-1946 0-1 2-3
3937 Krasnaya Armiya : Loko Yaroslavl 0-1 2-4
3939 Spartak Moskow : Almaz Cherepovets 2-0 2-3
RUSIA VHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
6893 Kazzinc Torpedo : Sokol Krasnoyarsk 1-0 1-2
6894 Rubin Tyumen : Izhstal Izhevsk 1-3 2-3
6932 Nizhny Tagil : Molot Perm 0-1 3-1
6935 Zauralye Kurgan : Toros Neftekamsk 1-0 1-0
6936 Ariada-Akpars : Saryarka 0-0 2-3
6938 Neftjanik Almetjevsk : Chelyabinsk 0-0 2-3
SUEDIA ALLSVENSKAN
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
4719 Bofors : Rogle 0-2 6-4
4720 Malmo : Almtuna Is 0-0 4-1
4721 Aik : Timra 1-1 2-3
SUEDIA ELITSERIEN
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
3447 Frolunda : Djurgardens If 1-0 2-1
3448 Leksand : Skelleftea 0-0 0-2
3449 Linkopings : Orebro 1-0 3-0
3455 Lulea : Brynas 0-0 2-1
3456 Modo : Hv 71 2-0 4-1
3457 Vaxjo : Farjestads 0-1 3-3
   HANDBAL
AMICALE INTERNATIONALE
Cod Partida Rezultat final
1589 Portugalia : Tunisia 27-26
2054 Germania : Elvetia 32-26
AUSTRIA HLA
Cod Partida Rezultat final
5605 Ulz Schwaz : Krems 21-22
5606 Aon Fivers : St Polten 35-24
5710 Juri Union Leoben : Sg Westwien 28-37
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
Cod Partida Rezultat final
3302 Skive : Team Esbjerg 23-36
3303 Silkeborg : Nykobing F. 28-24
DANEMARCA HOLDBOLDLIGAEN
Cod Partida Rezultat final
2230 Sonderjyske : Bjerringbro-Silkeborg 22-26
2232 Odder Handbold : Skanderborg 35-26
2240 Ribe-Esbjerg Hh : Lemvig 24-19
2245 Kif Kolding : Skjern 30-27
FINLANDA SM-LIIGA
Cod Partida Rezultat final
4060 Atlas : Drumso Dicken 22-30
4061 Dynamo Riihimaki : Hc West 25-25
GERMANIA 2 BUNDESLIGA
Cod Partida Rezultat final
5717 Baunatal : Sv Henstedt-Ulzburg 21-30
5718 Emsdetten : Leipzig 21-24
5719 Eisenach : Grosswallstadt 26-20
GERMANIA BUNDESLIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
1076 Buxtehuder Sv : Fuchse 37-31
1110 Thuringer : Celle 35-19
1117 Bbm Bietigheim : Blomberg Lippe 25-25
LIGA CAMPIONILOR FEMININ CALIFICARI
Cod Partida Rezultat final
4100 Byasen Elite : Podravka 23-31
NORVEGIA POSTENLIGAEN
Cod Partida Rezultat final
2055 Fyllingen : Oif Arendal 25-31
POLONIA SUPERLIGA
Cod Partida Rezultat final
8855 Wisla Plock : Azoty Pulawy 38-30
9036 Powen Zabrze : Kwidzyn 32-26
9037 Stal Mielec : Wybrzeze Gdansk 31-21
POLONIA SUPERLIGA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
1000 Start Elblag : Vistal Laczpol Gdynia 29-34
1042 Spr Lublin : Kss Kielce 29-22
1043 Jelenia Gora : Nowy Sacz 35-28
1044 Piotrkowiann : Ruch Chorzow 23-24
1045 Pogon Szczecin : Sambor Tczew 26-20
1072 Spr Olkusz : Zaglebie Lubin 20-34
REPUBLICA CEHA 2 EXTRALIGA
Cod Partida Rezultat final
4072 Lovosice : Dukla Prague 27-28
4073 Tatran Litovel : Karvina 27-27
4074 Zubri : Plzen 23-18
ROMANIA LIGA NATIONALA
Cod Partida Rezultat final
1380 Pandurii Tg.Jiu : Steaua Bucharest 35-31
SEHA LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
1568 Brest : Ppd Zagreb 28-29
1569 Veszprem : Metalurg Skopje 33-21
1570 Tatran Presov : Vojvodina Novi Sad 36-30
SERBIA SUPERLIGA
Cod Partida Rezultat final
1435 Crvena Zvezda : Pozarevac 29-26
1443 Partizan Belgrade : Planinka 33-30
1444 Metaloplastika : Rk Rudar Kostolac 24-22
1574 Rk Jugovic Kac : Zeleznicar 30-35
SPANIA ASOBAL
Cod Partida Rezultat final
4967 Bm Guadalajara : Granollers 30-36
4968 Bm Zamora : Helvetia Anaitasuna 25-24
4969 Barcelona Borges : Ximenez-Puente 31-16
4972 Grupo Fegar : Ademar Leon 26-31
4973 Naturhouse La Rioja : Puerto Sagunto 39-28
SUEDIA ALLSVENSKAN
Cod Partida Rezultat final
4116 Rimbo Hk : Skanela If 22-28
4117 Tyreso If : Tumba 22-31
SUEDIA ELITESERIEN FEMININ
Cod Partida Rezultat final
6100 Sparvagens : Tyreso 32-27
6101 H65 Hoor : Skuru 30-28
6102 Vasterasirsta Hf : Heid 23-22
UNGARIA
Cod Partida Rezultat final
1362 Gyongyosi : Oroshazi 27-24
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei