Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Agentii nou deschise

Craiova
Maria Tanase, nr.19, bloc A7, scara 1
Tirgu-Jiu
Str. 9 Mai(Complex Lido), Bl. 56(25)
Bacau
Str. Mioritei, nr. 14, judet Bacau
Sector 4
Sos. Oltenitei, nr.240, bl.48
Ploiesti
Str.Aleea Chimiei, nr.11, bloc 59C
Cernavoda
Str.Dacia, nr.56
Giurgiu
Str.Bucuresti, bloc 28/853, ap.6, Magazin 3 Industrial
Craiova
Cartier Sarari Siloz, bloc M51-M52
Tirgoviste
Str.Gen.I.E.Florescu, bloc C 1-A, ap.1/2
Sector 6
Str. Chilia Veche, nr.2

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Sambata, 23.05.2015
Mexico - Primera Division, Clausura Playoffs
Ended Santos Laguna
0 : 0
Guadalajara Chivas
Russia - Youth League
Ended Amkar Perm
1 : 2
FC Zenit ST Petersburg
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
Ended Genclerbirligi
3 : 1
Mersin Idmanyurdu
Russia - Youth League
Ended Spartak Moscow
0 : 2
FK Ufa
Singapore - Singapore Cup
Ended Albirex Niigata FC
2 : 1
Svay Rieng FC
China - Chinese Super League
Ended Guizhou Renhe
2 : 0
Shanghai Sipg
Ended Shijiazhuang Ever Bright FC
0 : 0
Hangzhou Greentown FC
Azerbaijan - Premier League
Ended FK Sumgayit
2 : 0
FK Khazar Lankaran
Ended FK Baku
0 : 0
Neftchi Baku Pfc
Georgia - Umaglesi Liga
Ended FC Samtredia
4 : 2
Merani Martvili
Ended FC Dila Gori
3 : 0
WIT Georgia Tbilisi
Ended FC Dinamo Tbilisi
3 : 0
Chikhura Sachkhere
Ended Shuqura Kobuleti
1 : 3
Dinamo Batumi
Ended FC Sioni Bolnisi
3 : 2
Guria Lanchkhuti
Ended Kolkheti 1913 Poti
1 : 1
FC Tskhinvali
Ended Metallurg Rustavi
1 : 1
FC Torpedo Kutaisi
Russia - Youth League
Ended Torpedo Moscow
1 : 2
Ural Ekaterinburg
Azerbaijan - Premier League
Ended Azal Pfc Baku
5 : 0
PFK Simurq Zaqatala
Bulgaria - A PFG, Relegation Round
Ended Slavia Sofia
1 : 3
Cherno More Varna
Azerbaijan - Premier League
Ended Inter Baku
2 : 1
FK Karabakh Agdam
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
Ended FC Ingolstadt 04 II
2 : 1
FC Augsburg II
Romania - Liga I
Ended CS Gaz Metan Medias
2 : 0
CS Concordia Chiajna
Estonia - Premium Liiga
Ended Parnu Linnameeskond
1 : 2
FC Flora Tallinn
Ended JK Trans Narva
2 : 0
Viljandi JK Tulevik
Ended Jalgpallikool Tammeka
3 : 2
Paide Linnameeskond
Norway - 2nd Division, Group 3
Ended Egersund
2 : 2
Vidar
Ended Vindbjart
6 : 2
Donn
Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
Ended Zawisza Bydgoszcz
1 : 1
Gornik Leczna
Austria Amateur - Regionalliga East
Ended Austria Wien (A)
5 : 0
SR Donaufeld
Ended SKU Amstetten
2 : 3
SV Stegersbach
Ended SC Neusiedl 1919
0 : 4
1. SC Sollenau
Ended Wiener Sportklub Axa
1 : 2
SK Rapid Wien (A)
Ended SV Neuberg
3 : 4
SC Esv Parndorf 1919
Ended First Vienna FC 1894
1 : 1
SV Schwechat
Ended FC Admira Wacker Mödling (A)
1 : 0
SV Mattersburg (A)
Ended SKN St. Pölten (A)
1 : 1
SC Ritzing
Denmark - 2nd Division East
Ended BK Avarta
1 : 1
Holbaek
Holland - Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
Ended De Graafschap
1 : 0
GO Ahead Eagles
Austria Amateur - Regionalliga Centre
Ended SK Sturm Graz (A)
2 : 2
SPG FC Pasching/Lask Juniors
Ended SV Zaunergroup Wallern
0 : 0
Wolfsberger AC (A)
Ended SV Allerheiligen
1 : 1
SK Vorwärts Steyr
Ended SC Kalsdorf
4 : 3
FC Blau Weiss Linz
Ended Union ST Florian
1 : 1
Union Volksbank Vöcklamarkt
Ended Atsv Wolfsberg
0 : 3
SC Weiz
Ended SV Lafnitz
3 : 0
SK Austria Klagenfurt
Ended SAK Klagenfurt
1 : 3
Union Gurten
Austria Amateur - Regionalliga West
Ended SV Seekirchen
1 : 1
FC Pinzgau Saalfelden
Ended TSV Neumarkt
2 : 1
USC Eugendorf
Bulgaria - A PFG, Relegation Round
Ended Lokomotiv 1926 Plovdiv
0 : 1
Levski Sofia
Croatia - 1. HNL
Ended NK Slaven Belupo
2 : 0
NK Zadar
Denmark - 2nd Division West
Ended Jammerbugt FC
3 : 0
Brabrand IF
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
Ended FC Bayern München II
0 : 1
1. FC Nürnberg II
Hungary - NB I
Ended Dunaujvaros Pase
0 : 0
Debreceni VSC
International Youth - U17 European Championship, Knockout stage
Ended France
4 : 1
Germany
Norway - Eliteserien
Ended Mjondalen
0 : 3
Molde FK
Turkey - Super Lig
Ended Genclerbirligi Ankara
1 : 2
Mersin Idman Yurdu
Austria - Erste Liga
Ended SV Horn
0 : 2
FC Liefering
Ended SC Austria Lustenau
0 : 2
SKN St. Pölten
Ended LASK Linz
3 : 1
FC Wacker Innsbruck
Ended SV Mattersburg
2 : 0
KSV 1919
Ended TSV Hartberg
1 : 2
FAC
Germany Amateur - Regionalliga North
Ended FT Braunschweig
0 : 3
TSV Havelse
Ended Hannover 96 II
1 : 2
VfB Oldenburg
Ended Eintracht Braunschweig II
0 : 1
FC Hansa Lüneburg
Ended VfR Neumünster
1 : 2
Eintracht Norderstedt
Ended FC St. Pauli II
0 : 2
Etsv Weiche Flensburg
Ended SV Meppen
1 : 2
VfB Lübeck
Holland - Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
Ended FC Volendam
2 : 1
FC Eindhoven
Switzerland - Challenge League
Ended FC Biel Bienne
2 : 1
FC Wohlen
Ended FC Winterthur
4 : 1
FC Wil 1900
Ended FC Lugano
4 : 1
FC Chiasso
Ended FC Le Mont LS
2 : 1
FC Lausanne-Sport
Ended Servette FC
1 : 2
FC Schaffhausen
Holland - Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
Ended FC Emmen
0 : 1
Roda JC Kerkrade
Romania - Liga I
Ended FC Petrolul 52 Ploiesti
0 : 3
Dinamo Bucuresti
Ireland - First Division
Ended Shelbourne Dublin
1 : 0
Waterford United
France - Ligue 2
Ended AC Ajaccio
2 : 1
AC Arles Avignon
Ended SCO Angers
3 : 0
Olympique Nimes
Ended Clermont Foot
1 : 0
Stade Brestois 29
Ended US Creteil
1 : 4
Tours FC
Ended Dijon Fco
3 : 1
AS Nancy Lorraine
Ended AC Le Havre
2 : 1
AJ Auxerre
Ended Chamois Niort FC
0 : 3
Stade Lavallois MFC
Ended US Orleans
1 : 0
FC Sochaux
Ended Valenciennes FC
2 : 1
Ajaccio Gfco
Ended ES Troyes AC
4 : 1
LB Chateauroux
Italy - Serie B
Ended AS Cittadella
0 : 2
Perugia Calcio Spa
Ended FC Crotone
0 : 0
Virtus Entella
Ended US Latina Calcio
1 : 1
Modena FC
Ended Pescara Calcio
3 : 0
AS Livorno
Ended Spezia Calcio
1 : 0
AS Bari
Ended Ternana Calcio
2 : 0
AS Varese 1910
Ended Trapani Calcio
2 : 1
FC Pro Vercelli 1892
Ended Vicenza Calcio
2 : 1
Frosinone Calcio
Ended Carpi FC 1909
0 : 0
Calcio Catania
Ended Bologna FC
1 : 0
SS Virtus Lanciano 1924
Ended Brescia Calcio
3 : 2
AS Avellino 1912
Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
Ended Cracovia Krakow
1 : 1
Korona Kielce
Holland - Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
Ended VVV Venlo
0 : 1
NAC Breda
Ireland - First Division
Ended Cabinteely FC
2 : 2
Cobh Ramblers
Ireland - Premier Division
Ended Drogheda United
2 : 0
Galway United FC
Ended Bohemians Dublin
0 : 0
Bray Wanderers
Ended Cork City FC
0 : 0
Shamrock Rovers
Ended Derry City
1 : 1
Sligo Rovers
Ended ST Patricks Athletic
0 : 2
FC Dundalk
International - International Friendly Games, Women
Ended France
2 : 1
Russia
Ireland - First Division
Ended Finn Harps
2 : 2
University College Dublin
Portugal - Primeira Liga
Ended FC Porto
2 : 0
FC Penafiel
Colombia - Primera B
Ended Barranquilla FC
2 : 0
Fortaleza FC
Argentina - Primera Division
Ended Gimnasia Y Esgrima La Plata
3 : 2
Quilmes Atletico Club
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended Vitoria BA
4 : 1
Bragantino SP
Paraguay - Primera Division, Apertura
Ended Nacional Asuncion
2 : 5
Sportivo Luqueno
Ended General Diaz
1 : 1
Libertad Asuncion
Argentina - Primera Division
Ended Crucero Del Norte
3 : 1
Defensa Y Justicia
Argentina - Primera B Nacional
Ended Independiente Rivadavia De Mendoza
0 : 0
CD Guarani A.f.
USA - Major League Soccer
Ended Columbus Crew
2 : 2
Chicago Fire
Argentina - Primera Division
Ended Club Atletico Temperley
0 : 0
CA Huracan
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
Ended Liga De Loja
2 : 5
SD Aucas
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended Mogi Mirim SP
1 : 1
Sampaio Correa MA
Peru - Primera Division, Apertura
Ended Deportivo San Martin
3 : 1
Leon De Huanuco
USA - Major League Soccer
79' Los Angeles Galaxy
0 : 0
Houston Dynamo
Japan - J.League
08:00 Montedio Yamagata
? : ?
Vissel Kobe
South Korea - K-League Challenge
08:00 Goyang HI FC
? : ?
Seoul E-Land FC
08:00 Bucheon FC 1995
? : ?
Gyeongnam FC
South Korea - K-League Classic
09:00 Daejeon Citizen FC
? : ?
FC Seoul
09:00 Jeju United
? : ?
Jeonnam Dragons
South Korea - K-League Challenge
10:00 Chungju Hummel FC
? : ?
Sangju Sangmu Phoenix
South Korea - K-League Classic
10:00 Jeonbuk Hyundai Motors
? : ?
Incheon United FC
Japan - J.League
11:00 Shonan Bellmare
? : ?
Shimizu S-Pulse
12:30 Vegalta Sendai
? : ?
Ventforet Kofu
13:00 Kawasaki Frontale
? : ?
Sagan Tosu
13:00 Matsumoto Yamaga FC
? : ?
Yokohama F Marinos
13:00 Urawa Red Diamonds
? : ?
Kashima Antlers
13:00 Sanfrecce Hiroshima
? : ?
Niigata Albirex
13:00 FC Tokyo
? : ?
Nagoya Grampus
Russia - Premier League
13:00 Amkar Perm
? : ?
FC Zenit ST Petersburg
Denmark - 2nd Division East
14:00 Avedore IF
? : ?
Nykobing FC
14:00 B 1908 Amager
? : ?
Svebølle
14:00 Herlev
? : ?
BK Frem
Denmark - 2nd Division West
14:00 IK Skovbakken
? : ?
Marienlyst
14:00 Kolding IF
? : ?
Naestved BK
Germany Amateur - Regionalliga Southwest
14:00 1899 Hoffenheim II
? : ?
KSV Baunatal
Germany Amateur - Regionalliga West
14:00 FC Schalke 04 II
? : ?
Borussia Mönchengladbach II
Lithuania - LFF Cup
14:00 Vmfd Zalgiris
? : ?
Atlantas Klaipeda
Scotland - Premiership, Relegation/Promotion
14:00 Hibernian FC
? : ?
Glasgow Rangers
Turkey - Super Lig
14:00 Kasimpasa
? : ?
Kayseri Erciyesspor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
14:00 Kasimpasa
? : ?
Kayseri Erciyesspor
Ukraine - Premier League
14:00 Olimpik Donetsk
? : ?
Volyn Lutsk
Germany - 3. Liga
14:30 SG Sonnenhof Grossaspach
? : ?
Arminia Bielefeld
14:30 1. Fsv Mainz 05 II
? : ?
Chemnitzer FC
14:30 VfL Osnabrück
? : ?
Hallescher FC
14:30 Energie Cottbus
? : ?
VfB Stuttgart II
14:30 Dynamo Dresden
? : ?
Hansa Rostock
14:30 SC Preussen Münster
? : ?
Borussia Dortmund II
14:30 ROT Weiss Erfurt
? : ?
SpVgg Unterhaching
14:30 Holstein Kiel
? : ?
Stuttgarter Kickers
14:30 SV Wehen Wiesbaden
? : ?
MSV Duisburg
14:30 SSV Jahn Regensburg
? : ?
Fortuna Cologne
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
14:30 1. FC Magdeburg
? : ?
FC Viktoria Berlin
China - Chinese Super League
14:35 Shandong Luneng
? : ?
Shanghai Shenhua
14:45 Jiangsu Guoxin-Sainty FC
? : ?
Beijing Guoan FC
Belarus - Vysshaya League
15:00 FC Vitebsk
? : ?
Dinamo Minsk
China - Chinese Super League
15:00 Guangzhou Evergrande
? : ?
Guangzhou R&f FC
Denmark - 2nd Division East
15:00 GVI
? : ?
Hvidovre IF
Denmark - 2nd Division West
15:00 FC Sydvest 05 Tonder
? : ?
Kjellerup
15:00 Middelfart
? : ?
Ringkobing
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
15:00 FV Illertissen
? : ?
TSV 1860 München II
15:00 FC Eintracht Bamberg 2010
? : ?
TSV Buchbach
15:00 VfR Garching
? : ?
SV Heimstetten
15:00 SpVgg Greuther Fürth II
? : ?
Wacker Burghausen
15:00 SV Seligenporten
? : ?
FC Schweinfurt 05
15:00 SpVgg Bayreuth
? : ?
FC Würzburger Kickers
15:00 FC Memmingen
? : ?
SV Schalding-Heining
Germany Amateur - Regionalliga North
15:00 BSV SW Rehden
? : ?
VfL Wolfsburg II
15:00 BV Cloppenburg
? : ?
Werder Bremen II
15:00 Hamburger SV II
? : ?
Goslarer SC
Germany Amateur - Regionalliga Southwest
15:00 SpVgg Elversberg 07
? : ?
SVN Zweibrücken
15:00 Hessen Kassel
? : ?
Offenbacher Kickers
15:00 FK Pirmasens
? : ?
Eintracht Trier
15:00 SpVgg Neckarelz
? : ?
1. FC Kaiserslautern II
15:00 Wormatia Worms
? : ?
1. FC Saarbrücken
15:00 FC Homburg
? : ?
SV Waldhof Mannheim
15:00 SC Freiburg II
? : ?
TUS Koblenz
15:00 FC Astoria Walldorf
? : ?
FC Nöttingen
Germany Amateur - Regionalliga West
15:00 FC Hennef 05
? : ?
Sportfreunde Lotte
15:00 ROT Weiss Essen
? : ?
1. FC Köln II
15:00 SV Rödinghausen
? : ?
ROT Weiss Oberhausen
15:00 Sportfreunde Siegen
? : ?
TSV Alemannia Aachen
15:00 FC Viktoria Köln
? : ?
FC Kray
15:00 SG Wattenscheid 09
? : ?
SC Wiedenbrück
15:00 KFC Uerdingen 05
? : ?
Fortuna Düsseldorf II
Hungary - NB I
15:00 Puskas Akademia FC
? : ?
Ujpest FC
Norway - 2nd Division, Group 3
15:00 Odda
? : ?
Arendal
Russia - Youth League
15:00 Dinamo Moscow
? : ?
Arsenal Tula
Georgia - Umaglesi Liga, Relegation/Promotion Playoffs
15:30 Lokomotivi Tbilisi
? : ?
FC Borjomi
Norway - 2nd Division, Group 4
15:30 Ham-Kam
? : ?
Molde FK II
Russia - Premier League
15:30 Torpedo Moscow
? : ?
Ural Ekaterinburg
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. 1. Lig
15:30 Sanliurfaspor
? : ?
Kayserispor
15:30 Manisaspor
? : ?
Giresunspor
15:30 Samsunspor
? : ?
Denizlispor
15:30 Elazigspor
? : ?
Antalyaspor
15:30 Osmanlispor FK
? : ?
Bucaspor
15:30 Orduspor
? : ?
Boluspor
15:30 Gaziantep Buyuksehir Belediyespor
? : ?
Alanyaspor
15:30 Karsiyaka
? : ?
Adanaspor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
15:30 Trabzonspor
? : ?
Balikesirspor
15:30 Torku Konyaspor
? : ?
Caykur Rizespor
Denmark - 2nd Division East
16:00 BK Søllerød-Vedbæk
? : ?
Rishøj Boldklub
16:00 B 93 Kopenhagen
? : ?
Fremad Amager
Denmark - 2nd Division West
16:00 Varde IF
? : ?
Thisted FC
16:00 Odder Igf
? : ?
Naesby BK
Finland - Veikkausliiga
16:00 Ilves
? : ?
FC Lahti
Finland - Ykkonen
16:00 PK 35
? : ?
PS Kemi
16:00 Vifk
? : ?
JJK Jyväskylä
Italy - Lega Pro, Girone B, Relegation Playoffs
Cancelled AS Pro Piacenza 1919
? : ?
AS Gubbio 1910
Cancelled Savona 1907 Fbc
? : ?
Forli
16:00 Savona 1907 Fbc
? : ?
AS Gubbio 1910
16:00 AS Pro Piacenza 1919
? : ?
Forli
Romania - Liga I
16:00 FC Otelul Galati
? : ?
Universitatea Cluj
Russia - Youth League
16:00 Mordoviya Saransk
? : ?
Terek Grozny
Estonia - Premium Liiga
16:30 Nomme Kalju FC
? : ?
FC Levadia Tallinn
Germany - Bundesliga
16:30 FC Bayern München
? : ?
FSV Mainz 05
16:30 Borussia Dortmund
? : ?
Werder Bremen
16:30 Borussia Mönchengladbach
? : ?
FC Augsburg
16:30 TSG 1899 Hoffenheim
? : ?
Hertha BSC Berlin
16:30 Hannover 96
? : ?
SC Freiburg
16:30 Eintracht Frankfurt
? : ?
Bayer 04 Leverkusen
16:30 Hamburger SV
? : ?
FC Schalke 04
16:30 1. FC Köln
? : ?
VfL Wolfsburg
16:30 SC Paderborn 07
? : ?
VfB Stuttgart
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
16:30 Slask Wroclaw
? : ?
Gornik Zabrze
Turkey - TFF 1. Lig
16:30 Karsiyaka
? : ?
Adanaspor
Austria Amateur - Regionalliga West
17:00 FC Wacker Innsbruck (A)
? : ?
FC Kitzbühel
Belarus - Vysshaya League
17:00 FC Dinamo Brest
? : ?
FC Slutsk
17:00 FC Minsk
? : ?
Neman Grodno
17:00 Naftan Novopolotsk
? : ?
Slavia Mozyr
Cyprus - 1st Division, Relegation group
17:00 AEL Limassol
? : ?
NEA Salamina Famagusta
17:00 Doxa Katokopias
? : ?
Ethnikos Achnas
17:00 Agia Napa
? : ?
Othellos Athienou
Hungary - NB I
17:00 MTK Budapest FC
? : ?
Szombathelyi Haladas
International - International Friendly Games, Women
17:00 Belgium
? : ?
Norway
Italy - Lega Pro, Girone A, Relegation Playoffs
17:00 AC Lumezzane
? : ?
Aurora Pro Patria 1919
17:00 Pordenone Calcio
? : ?
AC Monza Brianza 1912
Norway - 2nd Division, Group 3
17:00 Vard Haugesund
? : ?
Eidsvold
Scotland - Premiership
17:00 Kilmarnock FC
? : ?
Ross County
17:00 Motherwell FC
? : ?
Partick Thistle
17:00 Hamilton Academical
? : ?
ST Mirren
Spain - Segunda Division
17:00 Recreativo Huelva
? : ?
CE Sabadell
17:00 CD Mirandes
? : ?
CD Alaves
Sweden - Superettan
17:00 Jönköpings Södra
? : ?
Athletic FC United
17:00 IK Frej Taby
? : ?
Gais Göteborg
Turkey - Super Lig
17:00 Torku Konyaspor
? : ?
Caykur Rizespor
Ukraine - Premier League
17:00 Metalurg Donetsk
? : ?
FK Goverla Uzhgorod
Argentina - Primera B Nacional
17:30 Los Andes
? : ?
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
Bulgaria - A PFG, Championship Round
17:30 PFC Beroe Stara Zagora
? : ?
PFK Botev Plovdiv
17:30 PFC Litex Lovech
? : ?
Ludogorets Razgrad
17:30 Lokomotiv Sofia
? : ?
CSKA Sofia
Denmark - 1st Division
17:30 Skive IK
? : ?
Aarhus GF
Egypt - Premier League
17:30 Misr Lel Makasa
? : ?
EL Gouna FC
17:30 Alaab Damanhour
? : ?
Ismaily SC
17:30 EL Daklyeh
? : ?
Ittihad El-Shorta
17:30 Al-Mokawloon Al-Arab
? : ?
AL Ragaa
Spain - Primera Division
17:30 UD Levante
? : ?
CF Elche
Russia - Youth League
17:45 FK Krasnodar
? : ?
FK Rostov
Austria Amateur - Regionalliga West
18:00 FC Bizau
? : ?
FC Hard
18:00 FC Kufstein
? : ?
FC Dornbirn 1913
18:00 SV Austria Salzburg
? : ?
TSV St. Johann
18:00 Cashpoint Scr Altach (A)
? : ?
SC Schwaz
Bosnia & Herzegovina - Premijer Liga
18:00 Sloboda Tuzla
? : ?
FK Mladost Velika Obarska
18:00 Borac Banja Luka
? : ?
FK Drina Zvornik
18:00 NK Zvijezda Gradacac
? : ?
FK Velez Mostar
18:00 Zrinjski Mostar
? : ?
FK Olimpic Sarajevo
18:00 FK Slavija Sarajevo
? : ?
NK Siroki Brijeg
18:00 NK Vitez
? : ?
FK Sarajevo
18:00 FK Zeljeznicar
? : ?
NK Travnik
18:00 Radnik Bijeljina
? : ?
NK Celik Zenica
Croatia - 1. HNL
18:00 HNK Hajduk Split
? : ?
NK Zagreb
Italy - Lega Pro, Girone C, Relegation Playoffs
Cancelled AC Savoia 1908
? : ?
Messina
18:00 Ischia Isolaverde
? : ?
SF Aversa Normanna
Poland - I Liga
18:00 Stomil Olsztyn
? : ?
Dolcan Zabki
18:00 GKS Katowice
? : ?
Sandecja Nowy Sacz
18:00 Olimpia Grudziadz
? : ?
GKS Tychy
18:00 Chrobry Glogow
? : ?
Arka Gdynia
Portugal - Segunda Liga
18:00 SC Beira Mar
? : ?
Academico De Viseu FC
Russia - Premier League
18:00 Spartak Moscow
? : ?
FK Ufa
Slovenia - PrvaLiga
18:00 FC Luka Koper
? : ?
NK Rudar Velenje
18:00 NK Domzale
? : ?
NK Radomlje
18:00 NK Celje
? : ?
ND Gorica
18:00 NK Krka
? : ?
NK Maribor Piv Lasko
18:00 NK Zavrc
? : ?
NK Olimpija Ljubljana
Tunisia - Ligue 1
18:00 US Monastir
? : ?
Avenir S Marsa
Ukraine - Premier League
18:00 Dnipro Dnipropetrovsk
? : ?
Shakhtar Donetsk
Belarus - Vysshaya League
18:15 FC Granit Mikashevichi
? : ?
FC Gomel
Czech - 1. Liga
18:15 Bohemians 1905
? : ?
FC Viktoria Plzen
18:15 SK Dynamo Ceske Budejovice
? : ?
AC Sparta Praha
18:15 FK Dukla Prague
? : ?
FK Teplice
18:15 Hradec Kralove
? : ?
SK Slavia Praha
18:15 FK Baumit Jablonec
? : ?
Banik Ostrava
18:15 FC Vysocina Jihlava
? : ?
FC Slovan Liberec
18:15 1 FK Pribram
? : ?
FC Zbrojovka Brno
18:15 1 FC Slovacko
? : ?
FK Mlada Boleslav
Slovakia - Superliga
18:15 Spartak Myjava
? : ?
MFK Ruzomberok
18:15 ZP Sport Podbrezova
? : ?
FK Dac 1904 Dunajska Streda
18:15 SK Slovan Bratislava
? : ?
FC Vion Zlate Moravce
18:15 AS Trencin
? : ?
MSK Zilina
18:15 FC Spartak Trnava
? : ?
FK Dukla Banska Bystrica
18:15 MFK Kosice
? : ?
FK Senica
Romania - Liga I
18:30 FC Viitorul Constanta
? : ?
FC Brasov
Poland - I Liga
Postponed Zaglebie Lubin
? : ?
Widzew Lodz
Algeria - Ligue 1
19:00 ES Setif
? : ?
CS Constantine
19:00 MC Alger
? : ?
MC Oran
19:00 ASM Oran
? : ?
USM Alger
19:00 MO Bejaia
? : ?
MC EL Eulma
19:00 JS Saoura
? : ?
USM Bel Abbès
19:00 ASO Chlef
? : ?
NA Hussein Dey
19:00 CR Belouizdad
? : ?
RC Arbaa
19:00 JS Kabylie
? : ?
USM EL Harrach
Austria Amateur - Regionalliga West
19:00 WSG Wattens
? : ?
FC Höchst
Estonia - Premium Liiga
19:00 JK Sillamae Kalev
? : ?
Tallinna FC Infonet
Italy - Serie A
19:00 Juventus Turin
? : ?
SSC Napoli
Morocco - Botola
19:00 Chabab Atlas Khenifra
? : ?
RCA Raja Casablanca Atlhletic
19:00 CRA De Hoceima
? : ?
DHJ Difaa Hassani Jdidi
19:00 IZK Itihad Z Khemisset
? : ?
Maghreb Athletic Tetouan
19:00 MAS Maghrib A Fes
? : ?
KAC Kenitra
19:00 RSB Berkane
? : ?
AS Far Rabat
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
19:00 Pogon Szczecin
? : ?
Legia Warszawa
Portugal - Primeira Liga
19:00 Estoril Praia
? : ?
Boavista Porto
Portugal - Segunda Liga
19:00 Portimonense SC
? : ?
Leixoes SC
Spain - Segunda Division
19:00 SD Ponferradina
? : ?
CD Lugo
Sweden - Superettan
19:00 Syrianska FC
? : ?
Utsiktens BK
Spain - Segunda Division
19:15 CD Leganes
? : ?
CA Osasuna
Egypt - Premier League
19:30 Talaea EL Gaish
? : ?
Wadi Degla SC
19:30 Al-Masry
? : ?
Petrojet FC
19:30 Smouha SC
? : ?
Enppi Club
England - League Two, Playoffs
19:30 Southend United
? : ?
Wycombe Wanderers
Hungary - NB I
19:30 Györ Eto FC
? : ?
Pecs MFC
19:30 Nyiregyhaza FC
? : ?
Diosgyöri Vtk
19:30 Lombard Papa FC
? : ?
Paksi FC
Spain - Primera Division
19:30 CF Malaga
? : ?
FC Sevilla
19:30 Rayo Vallecano
? : ?
Real Sociedad
19:30 SD Eibar
? : ?
Cordoba CF
19:30 RC Celta De Vigo
? : ?
RCD Espanyol Barcelona
19:30 UD Almeria
? : ?
CF Valencia
19:30 Athletic Bilbao
? : ?
CF Villarreal
19:30 FC Barcelona
? : ?
Deportivo La Coruna
19:30 Granada CF
? : ?
Atletico Madrid
Turkey - TFF 1. Lig
19:30 Osmanlispor FK
? : ?
Bucaspor
19:30 Gaziantep Bld Spor
? : ?
Alanyaspor
19:30 Adana Demirspor
? : ?
Altinordu
19:30 Sanliurfaspor
? : ?
Kayserispor
19:30 Orduspor
? : ?
Boluspor
19:30 Manisaspor
? : ?
Giresunspor
19:30 Samsunspor
? : ?
Denizlispor
19:30 Sanica Boru Elazigspor
? : ?
Antalyaspor AS
Croatia - 1. HNL
20:00 HNK Rijeka
? : ?
NK Osijek
Portugal - Primeira Liga
20:00 FC Arouca
? : ?
Moreirense FC
20:00 FC Gil Vicente
? : ?
CF Belenenses
20:00 SL Benfica
? : ?
Maritimo Funchal
20:00 Rio Ave FC
? : ?
Sporting CP
20:00 CD Nacional Madeira
? : ?
FC Pacos Ferreira
Turkey - Super Lig
20:00 Trabzonspor
? : ?
Balikesirspor
Greece - Greece Cup, Knockout stage
20:30 Olympiacos Piraeus
? : ?
Skoda Xanthi FC
Peru - Primera Division, Apertura
20:30 Inti Gas Ayacucho
? : ?
Alianza Atletico
Argentina - Primera Division
21:00 Arsenal De Sarandi
? : ?
Union De Santa Fe
Belgium - Pro League, Europa League Playoffs, Knockout stage
21:00 Yellow Red KV Mechelen
? : ?
Sporting Lokeren
Egypt - Premier League
21:00 AL Nasr
? : ?
Al-Ittihad Al-Sakndary
Romania - Liga I
21:00 CFR Cluj
? : ?
Rapid Bucuresti
Uruguay - Primera Division, Clausura
Cancelled Club Nacional De Football
? : ?
CA Cerro
21:00 CA River Plate
? : ?
EL Tanque Sisley
Argentina - Primera B Nacional
21:30 Juventud Unida Gualeguaychu
? : ?
Club Atletico Chacarita Juniors
Ireland - Premier Division
21:30 Longford Town
? : ?
Limerick 37 FC
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
21:30 Jagiellonia Bialystok
? : ?
Wisla Krakow
Spain - Primera Division
21:30 Real Madrid
? : ?
CF Getafe
Italy - Serie A
21:45 Genoa Cfc
? : ?
Inter Milano
France - Ligue 1
22:00 SM Caen
? : ?
Evian Thonon Gaillard FC
22:00 RC Lens
? : ?
FC Nantes
22:00 FC Lorient
? : ?
AS Monaco
22:00 Olympique Marseille
? : ?
SC Bastia
22:00 FC Metz
? : ?
OSC Lille
22:00 Paris Saint Germain
? : ?
Stade De Reims
22:00 FC Stade Rennes
? : ?
Olympique Lyonnais
22:00 AS Saint Etienne
? : ?
EA Guingamp
22:00 FC Toulouse
? : ?
OGC Nice
22:00 FC Girondins Bordeaux
? : ?
HSC Montpellier
USA - North American Soccer League, Spring season
22:00 Ottawa Fury FC
? : ?
Indy Eleven
Portugal - Primeira Liga
22:15 Academica De Coimbra
? : ?
Vitoria Guimaraes
22:15 Sporting Braga
? : ?
Vitoria Setubal
Brazil - Brasileiro Serie B
22:30 America Mineiro MG
? : ?
Santa Cruz PE
22:30 Parana Clube PR
? : ?
BOA EC MG
22:30 Paysandu PA
? : ?
Ceara CE
22:30 Atletico GO
? : ?
Botafogo RJ
Spain - Segunda Division
22:30 Union Deportiva Las Palmas
? : ?
FC Barcelona B
Peru - Primera Division, Apertura
23:00 FBC Melgar
? : ?
Sporting Cristal
Argentina - Primera Division
23:10 Club Atletico Rosario Central
? : ?
Atletico Lanus
23:40 Colon De Santa Fe
? : ?
San Martin De San Juan
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
2015-05-24 Deportivo Quito
? : ?
Mushuc Runa
Paraguay - Primera Division, Apertura
2015-05-24 Olimpia Asuncion
? : ?
SOL De America
Uruguay - Primera Division, Clausura
2015-05-24 Club Atletico Rentistas
? : ?
Penarol Montevideo
USA - Major League Soccer
2015-05-24 Toronto FC
? : ?
Portland Timbers
Argentina - Primera Division
2015-05-24 CA Banfield
? : ?
Velez Sarsfield
Paraguay - Primera Division, Apertura
2015-05-24 Deportivo Capiata
? : ?
Deportivo Santani
Brazil - Brasileiro Serie A
2015-05-24 Vasco DA Gama RJ
? : ?
Internacional RS
2015-05-24 SAO Paulo SP
? : ?
Joinville SC
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
2015-05-24 CD River Plate Ecuador
? : ?
Independiente Del Valle
Argentina - Primera Division
2015-05-24 Olimpo Bahia Blanca
? : ?
Nueva Chicago
Colombia - Primera B
2015-05-24 Bogota FC
? : ?
Real Cartagena
Argentina - Primera B Nacional
2015-05-24 CA All Boys
? : ?
Instituto AC Cordoba
Guatemala - Liga Nacional, Clausura Playoffs
2015-05-24 CSD Comunicaciones
? : ?
CSD Municipal
USA - North American Soccer League, Spring season
2015-05-24 New York Cosmos
? : ?
San Antonio Scorpions FC
Argentina - Primera Division
2015-05-24 San Lorenzo
? : ?
CA Sarmiento
2015-05-24 Atletico Rafaela
? : ?
Estudiantes De La Plata
USA - Major League Soccer
2015-05-24 New England Revolution
? : ?
Washington DC United
USA - North American Soccer League, Spring season
2015-05-24 Fort Lauderdale Strikers
? : ?
Carolina Railhawks
Brazil - Brasileiro Serie A
2015-05-24 Gremio RS
? : ?
Figueirense SC
Brazil - Brasileiro Serie B
2015-05-24 ABC RN
? : ?
Luverdense MT
2015-05-24 CRB AL
? : ?
Bahia BA
USA - Major League Soccer
2015-05-24 Montreal Impact
? : ?
FC Dallas
USA - North American Soccer League, Spring season
2015-05-24 Minnesota United FC
? : ?
Jacksonville Armada
Colombia - Primera A, Apertura, Playoffs
2015-05-24 Deportivo Cali
? : ?
Atletico Nacional Medellin
USA - Major League Soccer
2015-05-24 Colorado Rapids
? : ?
Vancouver Whitecaps FC
Costa Rica - Primera Division, Campeonato Verano, Playoffs
2015-05-24 CS Herediano
? : ?
LD Alajuelense
USA - Major League Soccer
2015-05-24 Real Salt Lake
? : ?
New York City FC
2015-05-24 Seattle Sounders
? : ?
Sporting Kansas City
Japan - J.League 2
2015-05-24 Mito Hollyhock
? : ?
Kyoto Sanga FC
2015-05-24 Tochigi SC
? : ?
Zweigen Kanazawa
2015-05-24 Fagiano Okayama
? : ?
Yokohama FC
2015-05-24 Avispa Fukuoka
? : ?
Kamatamare Sanuki
2015-05-24 V-Varen Nagasaki
? : ?
Ehime FC
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei Licenta: RO2838L000658
Autorizatie: RO2838X014226