Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Craiova
Cartier Sarari Siloz, bloc M51-M52
Tirgoviste
Str.Gen.I.E.Florescu, bloc C 1-A, ap.1/2
Sector 6
Str. Chilia Veche, nr.2
Braila
Ansamblul Radu Negru, Str.Sebesului, nr.3, bloc J, scara 4
Iasi
Str. Ignat, Nr.15
Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10
Craiova
Bd. Dacia nr 108, bl. M8
Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160
Brasov
Str. Al.Vlahuta, nr. 10

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari   Sambata, 25.10.2014
Austria Amateur - Regionalliga East
Ended SV Schwechat
1 : 3
First Vienna FC 1894
Ended SK Rapid Wien (A)
1 : 1
Wiener Sportklub Axa
Ended SV Stegersbach
1 : 0
SKU Amstetten
Ended SC Ritzing
4 : 3
SKN St. Pölten (A)
Germany Amateur - Regionalliga North
Ended VfB Lübeck
0 : 0
FC St. Pauli II
Germany Amateur - Regionalliga Southwest
Ended Eintracht Trier
0 : 1
Offenbacher Kickers
Germany Amateur - Regionalliga West
Ended ROT Weiss Oberhausen
3 : 2
FC Kray
Ended Sportfreunde Lotte
1 : 1
SV Rödinghausen
Italy - Lega Pro, Girone A
Ended AC Lumezzane
2 : 2
Aurora Pro Patria 1919
France - Ligue 2
Ended AC Arles Avignon
1 : 0
Chamois Niort FC
Ended Stade Brestois 29
3 : 0
Ajaccio Gfco
Ended Olympique Nimes
0 : 1
AJ Auxerre
Ended US Orleans
1 : 1
US Creteil
Ended FC Sochaux
1 : 1
Stade Lavallois MFC
Ended LB Chateauroux
2 : 1
Tours FC
Ended SCO Angers
3 : 0
Clermont Foot
Ended AC Ajaccio
2 : 1
Valenciennes FC
Holland - Eerste Divisie
Ended FC Den Bosch
1 : 0
Fortuna Sittard
Ended FC Volendam
2 : 1
De Graafschap
Ended Jong Ajax Amsterdam
1 : 1
Jong Psv Eindhoven
Ended Almere City FC
3 : 2
Helmond Sport
Ended SC Telstar
0 : 5
FC Eindhoven
Ended FC Emmen
3 : 0
Jong FC Twente Enschede
Holland - Eredivisie
Ended ADO Den Haag
2 : 0
FC Dordrecht
Romania - Liga I
Ended FC Brasov
2 : 3
CS Universitatea Craiova
Czech - 1. Liga
Ended Bohemians 1905
2 : 4
FC Slovan Liberec
Austria - Erste Liga
Ended FC Liefering
1 : 0
LASK Linz
Belgium - Pro League
Ended Lierse SK
0 : 1
Yellow Red KV Mechelen
Belgium - Tweede Klasse
Ended R Aec Mons
1 : 1
Oud-Heverlee Leuven
France - Ligue 1
Ended FC Toulouse
0 : 2
RC Lens
Germany - Bundesliga
Ended Werder Bremen
0 : 1
1. FC Köln
Poland - Ekstraklasa
Ended Wisla Krakow
3 : 2
Podbeskidzie Bielsko Biala
Wales - Premier League
Ended Bangor City
0 : 2
GAP Connah'S Quay
England - Championship
Ended Fulham FC
3 : 0
Charlton Athletic
Ireland - Premier Division
Ended Athlone Town
1 : 1
Bray Wanderers
Ended FC Dundalk
2 : 0
Cork City FC
Ended Shamrock Rovers
1 : 0
Limerick 37 FC
Ended Sligo Rovers
1 : 4
ST Patricks Athletic
Ended University College Dublin
1 : 0
Drogheda United
Ended Bohemians Dublin
2 : 1
Derry City
Italy - Lega Pro, Girone C
Ended US Salernitana 1919
1 : 3
US Lecce
Scotland - Premiership
Ended Aberdeen FC
1 : 0
Motherwell FC
Wales - Premier League
Ended Bala Town
4 : 0
Aberystwyth Town
Ireland - Premier Division, Relegation/Promotion
Ended Shelbourne Dublin
1 : 2
Galway FC
Italy - Serie B
Ended Modena FC
0 : 0
Bologna FC
Spain - Primera Division
Ended RC Celta De Vigo
3 : 0
UD Levante
Portugal - Primeira Liga
Ended Vitoria Setubal
0 : 1
Vitoria Guimaraes
Paraguay - Primera Division, Clausura
Ended General Diaz
1 : 0
12 De Octubre De Itaugua
Argentina - Primera B Nacional, Group A
Ended CA Colon
2 : 0
CA Aldosivi
Brazil - Brasileiro Serie B
74' Avai SC
0 : 3
Joinville SC
74' Portuguesa SP
1 : 2
Icasa CE
78' America Mineiro MG
0 : 1
America RN
Chile - Primera Division, Apertura
5' Nublense
0 : 0
Union Espanola
Argentina - Primera B Nacional, Group A
02:30 CA Douglas Haig
? : ?
Boca Unidos
Argentina - Primera Division
02:30 CA Belgrano
? : ?
Club Atletico Rosario Central
Brazil - Brasileiro Serie B
02:50 ABC RN
? : ?
Parana Clube PR
02:50 Ceara CE
? : ?
Santa Cruz PE
Colombia - Liga Postobon II
03:00 Boyaca Chico FC
? : ?
Fortaleza FC
USA - Major League Soccer
03:00 Chicago Fire
? : ?
Houston Dynamo
Mexico - Primera Division, Apertura
03:30 Gallos Blancos De Queretaro
? : ?
America De Mexico
Argentina - Primera B Nacional, Group B
04:00 Club Atletico Tucuman
? : ?
Independiente Rivadavia De Mendoza
Mexico - Primera Division, Apertura
05:30 Santos Laguna
? : ?
Unam Pumas
South Korea - K-League Challenge
08:00 Gwangju FC
? : ?
Daejeon Citizen FC
08:00 Korean Police FC
? : ?
Gangwon FC
Indonesia - Indonesia Super League, Group A
09:30 Persipura Jayapura
? : ?
Semen Padang
South Korea - K-League Challenge
10:00 FC Anyang
? : ?
Bucheon FC 1995
Czech - FNL
11:15 MFK Karvina
? : ?
SFC Opava
11:15 FK Pardubice
? : ?
FC Mas Taborsko
11:15 Sokolov
? : ?
FK Banik Most
International Clubs - AFC Champions League, Knockout stage
11:30 Western Sydney Wanderers
? : ?
AL Hilal Riyadh
Australia - A-League
11:45 Melbourne Victory FC
? : ?
Melbourne City FC
Kazakhstan - Premier League, Relegations Pool
12:00 FC Irtysh Pavlodar
? : ?
Tobol Kostanay
Russia - Football National League
12:00 FK Gazovik Orenburg
? : ?
Sokol Saratov
12:00 Dinamo Saint Petersburg
? : ?
Khimik Dzerzhinsk
12:00 FK Yenisey
? : ?
SKA Energia Khabarovsk
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. 1. Lig
12:00 Bucaspor
? : ?
Adanaspor
Estonia - Premium Liiga
13:00 JK Tallinna Kalev
? : ?
Nomme Kalju FC
13:00 JK Sillamae Kalev
? : ?
Paide Linnameeskond
13:00 Johvi FC Lokomotiv
? : ?
Jalgpallikool Tammeka
Russia - Football National League
13:00 FC Sakhalin
? : ?
Shinnik Yaroslavl
Russia - Premier League
13:00 Amkar Perm
? : ?
FK Rostov
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
13:30 FC Augsburg II
? : ?
FC Ingolstadt 04 II
Turkey Amateur - 3. Lig, Group 3
13:30 Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor
? : ?
Beylerbeyi AS
Belarus - Vysshaya League, Relegation Group
14:00 FC Dinamo Brest
? : ?
FC Slutsk
14:00 Belshina Bobruisk
? : ?
FC Minsk
Denmark - 2nd Division East
14:00 HIK Hellerup
? : ?
FC Helsingor
Finland - Veikkausliiga
14:00 FC Lahti
? : ?
FC Honka
14:00 FC Inter Turku
? : ?
FF Jaro
14:00 IFK Mariehamn
? : ?
Turku PS
14:00 Kuopio PS
? : ?
Vaasa PS
14:00 Seinäjoen JK
? : ?
Mypa Myllykoski
Georgia - Umaglesi Liga
14:00 Shuqura Kobuleti
? : ?
FC Dila Gori
14:00 Metallurg Rustavi
? : ?
Kolkheti 1913 Poti
14:00 FC Samtredia
? : ?
FC Zugdidi
14:00 Guria Lanchkhuti
? : ?
Dinamo Batumi
Germany - 2. Bundesliga
14:00 1. FC Kaiserslautern
? : ?
Fortuna Düsseldorf
14:00 FC ST Pauli
? : ?
Karlsruher SC
Kazakhstan - Premier League, Relegations Pool
14:00 FK Atyrau
? : ?
Taraz
Latvia - Virsliga
14:00 Skonto Riga
? : ?
FK Ventspils
14:00 FK Jelgava
? : ?
FC Jurmala
Norway - 2nd Division, Group 1
14:00 Notodden FK
? : ?
Jerv
14:00 Pors Grenland
? : ?
Holmen
14:00 Ørn-Horten FK
? : ?
Flekkerøy
14:00 Asker
? : ?
Vindbjart
14:00 Kongsvinger IL
? : ?
Arendal
14:00 Odd BK II
? : ?
Stromsgodset II
14:00 Fram Larvik
? : ?
Birkebeineren
Norway - 2nd Division, Group 2
14:00 Molde FK II
? : ?
Træff
14:00 Valdres FK
? : ?
FK Gjovik-Lyn
14:00 Nybergsund
? : ?
Brumunddal Fotball
14:00 Levanger
? : ?
Nardo
14:00 Elverum
? : ?
Raufoss Fotball
14:00 Rosenborg BK II
? : ?
Byåsen
14:00 Rodde FK
? : ?
Herd
Norway - 2nd Division, Group 3
14:00 FK Lyn
? : ?
Floro
14:00 Vidar
? : ?
FK Fyllingsdalen
14:00 Egersund
? : ?
Stord
14:00 Vard Haugesund
? : ?
Ålgård FK
14:00 Fana
? : ?
Førde
14:00 Grorud IL
? : ?
Åsane
14:00 SK Brann II
? : ?
Stabaek IF 2
Norway - 2nd Division, Group 4
14:00 Follo
? : ?
Kvik-Halden
14:00 Skeid Fotball
? : ?
Medkila IL
14:00 Vålerenga IF II
? : ?
Moss FK
14:00 MO
? : ?
Drøbak/Frogn
14:00 Lørenskog
? : ?
Eidsvold
14:00 Kjelsås
? : ?
Harstad
14:00 Finnsnes
? : ?
Kfum Oslo
Turkey - TFF 1. Lig
14:00 Bucaspor
? : ?
Adanaspor
England - Championship
14:15 Millwall FC
? : ?
Cardiff City
Denmark - 2nd Division West
14:30 Kjellerup
? : ?
FC Sydvest 05 Tonder
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
14:30 FSV Budissa Bautzen
? : ?
1. FC Magdeburg
14:30 Germania Halberstadt
? : ?
SV Babelsberg 03
Singapore - S.League
14:30 Young Lions
? : ?
Geylang International
Turkey Amateur - 3. Lig, Group 1
14:30 Tuzlaspor
? : ?
Batman Petrolspor
Turkey Amateur - 3. Lig, Group 3
14:30 Silivrispor
? : ?
Etimesgut Belediyespor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. 1. Lig
14:30 Manisaspor
? : ?
Karsiyaka
14:30 Giresunspor
? : ?
Alanyaspor
14:30 Denizlispor
? : ?
Boluspor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
14:30 Sivasspor
? : ?
Caykur Rizespor
14:30 Fenerbahce
? : ?
Genclerbirligi
14:30 Balikesirspor
? : ?
Bursaspor
England - Premier League
14:45 West Ham United
? : ?
Manchester City
Azerbaijan - Premier League
15:00 Azal Pfc Baku
? : ?
FK Baku
Denmark - 2nd Division West
15:00 Brabrand IF
? : ?
Jammerbugt FC
France - Ligue 2
15:00 ES Troyes AC
? : ?
Dijon Fco
Germany - 3. Liga
15:00 VfL Osnabrück
? : ?
SG Sonnenhof Grossaspach
15:00 SpVgg Unterhaching
? : ?
VfB Stuttgart II
15:00 Stuttgarter Kickers
? : ?
Energie Cottbus
15:00 MSV Duisburg
? : ?
Dynamo Dresden
15:00 Chemnitzer FC
? : ?
Holstein Kiel
15:00 Hallescher FC
? : ?
SV Wehen Wiesbaden
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
15:00 TSV 1860 München II
? : ?
FV Illertissen
15:00 SV Heimstetten
? : ?
VfR Garching
15:00 1. FC Nürnberg II
? : ?
FC Bayern München II
15:00 SV Schalding-Heining
? : ?
FC Memmingen
Germany Amateur - Regionalliga North
15:00 VfL Wolfsburg II
? : ?
FC Hansa Lüneburg
Germany Amateur - Regionalliga Southwest
15:00 1. FC Saarbrücken
? : ?
FK Pirmasens
15:00 SV Waldhof Mannheim
? : ?
SpVgg Neckarelz
15:00 SVN Zweibrücken
? : ?
SC Freiburg II
15:00 KSV Baunatal
? : ?
FC Astoria Walldorf
Germany Amateur - Regionalliga West
15:00 KFC Uerdingen 05
? : ?
FC Hennef 05
15:00 VfL Bochum II
? : ?
Borussia Mönchengladbach II
15:00 1. FC Köln II
? : ?
SC Verl
15:00 Fortuna Düsseldorf II
? : ?
Sportfreunde Siegen
Greece - Super League
15:00 PAS Giannina
? : ?
AEL Kalloni
Hungary - NB I
15:00 Puskas Akademia FC
? : ?
MTK Budapest FC
Indonesia - Indonesia Super League, Group A
15:00 Arema Indonesia
? : ?
Persela Lamongan
Moldova - Divizia Nationala
15:00 Saxan Ceadir Lunga
? : ?
FC Milsami
Poland - I Liga
15:00 Bytovia Bytow
? : ?
Miedz Legnica
Russia - Football National League
15:00 FK Volga Nizhny Novgorod
? : ?
FK Tosno
15:00 Samara Kryliya Sovetov
? : ?
Luch-Energia Vladivostok
Slovakia - Superliga
15:00 MFK Kosice
? : ?
FK Dac 1904 Dunajska Streda
15:00 FC Spartak Trnava
? : ?
AS Trencin
Slovenia - PrvaLiga
15:00 NK Zavrc
? : ?
NK Maribor Piv Lasko
Sweden - Superettan
15:00 Degerfors IF
? : ?
Husqvarna FF
Singapore - S.League
15:15 Dpmm FC
? : ?
Balestier Khalsa FC
Bosnia & Herzegovina - Premijer Liga
15:30 FK Drina Zvornik
? : ?
NK Zvijezda Gradacac
15:30 FK Velez Mostar
? : ?
NK Vitez
15:30 FK Sarajevo
? : ?
Radnik Bijeljina
15:30 NK Travnik
? : ?
Zrinjski Mostar
15:30 NK Celik Zenica
? : ?
FK Slavija Sarajevo
15:30 FK Olimpic Sarajevo
? : ?
NK Siroki Brijeg
Czech - FNL
15:30 MFK Frydek-Mistek
? : ?
1.sc Znojmo
Italy - Lega Pro, Girone A
15:30 Pordenone Calcio
? : ?
AC Pavia
Italy - Lega Pro, Girone B
15:30 L'Aquila
? : ?
Pisa Calcio
Italy - Lega Pro, Girone C
15:30 Nuova Cosenza Calcio
? : ?
SS Juve Stabia
Macedonia - 1. MFL
15:30 FK Renova
? : ?
FK Sileks Kratovo
Serbia - Superliga
15:30 OFK Beograd
? : ?
FK Cukaricki Stankom
15:30 FK Mladost Lucani
? : ?
RAD Beograd
15:30 FK Spartak Subotica
? : ?
FK Borac
Austria Amateur - Regionalliga West
16:00 FC Hard
? : ?
SV Austria Salzburg
Azerbaijan - Premier League
16:00 PFK Simurq Zaqatala
? : ?
Araz Nakhchivan Pfk
Bulgaria - A PFG
16:00 Levski Sofia
? : ?
CSKA Sofia
Croatia - 1. HNL
16:00 NK Istra 1961
? : ?
NK Slaven Belupo
Denmark - 2nd Division East
16:00 BK Frem
? : ?
Herlev
16:00 Rishøj Boldklub
? : ?
BK Søllerød-Vedbæk
Denmark - 2nd Division West
16:00 Marienlyst
? : ?
IK Skovbakken
16:00 Naesby BK
? : ?
Odder Igf
Egypt - Premier League
16:00 Alaab Damanhour
? : ?
Petrojet FC
Estonia - Premium Liiga
16:00 JK Trans Narva
? : ?
FC Flora Tallinn
Greece - Football League, Group 1
Postponed Episkopi
? : ?
Panachaiki 2005
16:00 Fostiras
? : ?
Acharnaikos
Greece - Football League, Group 2
16:00 Ethnikos Serron
? : ?
Fokikos
16:00 Zakynthos
? : ?
Aiginiakos FC
16:00 Tyrnavos 2005 FC
? : ?
Iraklis 1908 FC
Italy - Lega Pro, Girone A
16:00 AC Mantova
? : ?
AC Monza Brianza 1912
Italy - Lega Pro, Girone B
16:00 AS Pro Piacenza 1919
? : ?
Savona 1907 Fbc
Italy - Lega Pro, Girone C
16:00 Ischia Isolaverde
? : ?
Paganese Calcio 1926
Italy - Serie A
16:00 Empoli FC
? : ?
Cagliari Calcio
Italy - Serie B
16:00 AS Avellino 1912
? : ?
SS Virtus Lanciano 1924
16:00 FC Crotone
? : ?
AS Cittadella
16:00 US Latina Calcio
? : ?
Brescia Calcio
16:00 AS Livorno
? : ?
Spezia Calcio
16:00 Pescara Calcio
? : ?
Carpi FC 1909
16:00 FC Pro Vercelli 1892
? : ?
Perugia Calcio Spa
16:00 AS Varese 1910
? : ?
AS Bari
16:00 Virtus Entella
? : ?
Frosinone Calcio
16:00 Calcio Catania
? : ?
Vicenza Calcio
Lithuania - A Lyga
16:00 Vmfd Zalgiris
? : ?
FK Ekranas
Malta - Premier Division
16:00 Pieta Hotspurs
? : ?
Zebbug Rangers FC
16:00 Qormi FC
? : ?
Tarxien Rainbows FC
Poland - I Liga
16:00 Olimpia Grudziadz
? : ?
Sandecja Nowy Sacz
Romania - Liga I
16:00 FC Ceahlaul Piatra Neamt
? : ?
CS Municipal Studentesc Iasi
Russia - Football National League
16:00 Anzhi Makhachkala
? : ?
Sibir Novosibirsk
16:00 Baltika Kaliningrad
? : ?
FK Tyumen
16:00 FC Volgar
? : ?
FC Tom Tomsk
Russia - Premier League
16:00 Torpedo Moscow
? : ?
Kuban Krasnodar
Turkey - Süper Lig
16:00 Sivasspor
? : ?
Caykur Rizespor
Turkey - TFF 1. Lig
16:00 Giresunspor
? : ?
Alanyaspor
16:00 Denizlispor
? : ?
Boluspor
Austria Amateur - Regionalliga West
16:30 Cashpoint Scr Altach (A)
? : ?
TSV Neumarkt
16:30 USC Eugendorf
? : ?
FC Wacker Innsbruck (A)
Germany - Bundesliga
16:30 TSG 1899 Hoffenheim
? : ?
SC Paderborn 07
16:30 Hertha BSC Berlin
? : ?
Hamburger SV
16:30 Eintracht Frankfurt
? : ?
VfB Stuttgart
16:30 FC Augsburg
? : ?
SC Freiburg
16:30 Borussia Dortmund
? : ?
Hannover 96
Germany Amateur - Regionalliga West
16:30 TSV Alemannia Aachen
? : ?
FC Schalke 04 II
India - Indian Super League
16:30 Delhi Dynamos FC
? : ?
Chennaiyin FC
Norway - Eliteserien
16:30 FK Haugesund
? : ?
Stromsgodset IF
Poland - Ekstraklasa
16:30 Lechia Gdansk
? : ?
Slask Wroclaw
16:30 Piast Gliwice
? : ?
Jagiellonia Bialystok
Wales - Premier League
16:30 Newtown AFC
? : ?
THE New Saints FC
16:30 Port Talbot Town
? : ?
Rhyl FC
16:30 Prestatyn Town FC
? : ?
Carmarthen Town AFC
Algeria - Ligue 1
Postponed ES Setif
? : ?
MC Alger
17:00 USM EL Harrach
? : ?
ASO Chlef
17:00 RC Arbaa
? : ?
JS Saoura
Austria - Bundesliga
17:00 SK Sturm Graz
? : ?
SK Rapid Wien
Austria Amateur - Regionalliga West
17:00 FC Dornbirn 1913
? : ?
WSG Wattens
17:00 SC Schwaz
? : ?
FC Bizau
England - Championship
17:00 Leeds United
? : ?
Wolverhampton Wanderers
17:00 Nottingham Forest
? : ?
Blackburn Rovers
17:00 Brighton & Hove Albion
? : ?
Rotherham United
17:00 Sheffield Wednesday
? : ?
Norwich City
17:00 Birmingham City
? : ?
AFC Bournemouth
17:00 Ipswich Town
? : ?
Huddersfield Town
17:00 Bolton Wanderers
? : ?
Brentford FC
17:00 Middlesbrough FC
? : ?
Watford FC
17:00 Reading FC
? : ?
Blackpool FC
17:00 Derby County
? : ?
Wigan Athletic
England - League One
17:00 Preston North End FC
? : ?
Fleetwood Town
17:00 Gillingham FC
? : ?
Crawley Town
17:00 Oldham Athletic
? : ?
Bradford City
17:00 Barnsley FC
? : ?
Bristol City
17:00 Scunthorpe United
? : ?
Notts County
17:00 Coventry City
? : ?
Peterborough United
17:00 Walsall FC
? : ?
Chesterfield FC
17:00 Port Vale
? : ?
Leyton Orient
17:00 Yeovil Town
? : ?
Rochdale AFC
17:00 Swindon Town
? : ?
Colchester United
17:00 Crewe Alexandra
? : ?
Sheffield United
17:00 Doncaster Rovers
? : ?
Milton Keynes Dons
England - League Two
17:00 Cambridge United
? : ?
Hartlepool United
17:00 Shrewsbury Town
? : ?
Portsmouth FC
17:00 York City
? : ?
Mansfield Town
17:00 Carlisle United
? : ?
Oxford United
17:00 Stevenage FC
? : ?
Burton Albion
17:00 Luton Town
? : ?
Northampton Town
17:00 Newport County AFC
? : ?
Accrington Stanley
17:00 Wycombe Wanderers
? : ?
Dagenham & Redbridge
17:00 AFC Wimbledon
? : ?
Tranmere Rovers
17:00 Plymouth Argyle
? : ?
Cheltenham Town
17:00 Southend United
? : ?
Bury FC
England - Premier League
17:00 Liverpool FC
? : ?
Hull City
17:00 Southampton FC
? : ?
Stoke City
17:00 Sunderland AFC
? : ?
Arsenal FC
17:00 West Bromwich Albion
? : ?
Crystal Palace
Greece - Football League, Group 1
17:00 Iraklis Psachnon
? : ?
AOT Alimos FC
Hungary - NB I
17:00 Kecskemeti
? : ?
Budapest Honved FC
Israel - Premier League
17:00 Maccabi Petach Tikva
? : ?
Hapoel Beer Sheva
Italy - Lega Pro, Girone A
17:00 Giana Erminio
? : ?
Real Vicenza
Italy - Lega Pro, Girone B
17:00 US Grosseto
? : ?
Spal 2013
Italy - Lega Pro, Girone C
17:00 AS Melfi
? : ?
Messina
Moldova - Divizia Nationala
17:00 FC Tiraspol
? : ?
FC Sheriff Tiraspol
Poland - I Liga
17:00 Wigry Suwalki
? : ?
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Scotland - Championship
17:00 Dumbarton FC
? : ?
Glasgow Rangers
17:00 Falkirk FC
? : ?
Cowdenbeath FC
17:00 Livingston FC
? : ?
Queen of The South
17:00 Raith Rovers
? : ?
Alloa Athletic
Scotland - League One
17:00 Dunfermline Athletic
? : ?
Greenock Morton
17:00 Forfar Athletic
? : ?
Stranraer FC
17:00 Stenhousemuir FC
? : ?
Peterhead FC
17:00 Stirling Albion
? : ?
Airdrieonians
17:00 AYR United
? : ?
Brechin City
Scotland - League Two
17:00 Albion Rovers
? : ?
Berwick Rangers
17:00 Annan Athletic
? : ?
East Stirlingshire
17:00 Clyde FC
? : ?
Elgin City
17:00 Montrose FC
? : ?
Arbroath FC
17:00 Queens Park FC
? : ?
East Fife FC
Scotland - Premiership
17:00 Dundee FC
? : ?
Hamilton Academical
17:00 Inverness Caledonian Thistle
? : ?
Dundee United
17:00 Partick Thistle
? : ?
FC ST Johnstone
17:00 ST Mirren
? : ?
Ross County
Slovenia - PrvaLiga
17:00 NK Domzale
? : ?
FC Luka Koper
17:00 NK Celje
? : ?
NK Radomlje
Spain - Primera Division
17:00 UD Almeria
? : ?
Athletic Bilbao
Spain - Segunda Division
17:00 RCD Mallorca
? : ?
CE Sabadell
Sweden - Allsvenskan
17:00 BK Häcken
? : ?
Gefle IF
Sweden - Superettan
17:00 Ostersunds FK
? : ?
Assyriska FF
Greece - Super League
17:15 FC Levadiakos
? : ?
Panionios
Holland - Eerste Divisie
17:30 VVV Venlo
? : ?
RKC Waalwijk
Qatar - Stars League
17:30 AL Shahaniya
? : ?
Al-Arabi Doha
17:30 Al-Khor
? : ?
Al-Shamal
Kuwait - Kuwait League
17:40 Al-Shabab
? : ?
Khaitan
17:40 Al-Jahra
? : ?
AL Nasr
Algeria - Ligue 1
18:00 CR Belouizdad
? : ?
MO Bejaia
Cyprus - 1st Division
18:00 Doxa Katokopias
? : ?
AC Omonia Nicosia
Czech - 1. Liga
18:00 FK Baumit Jablonec
? : ?
FK Teplice
18:00 1 FK Pribram
? : ?
Banik Ostrava
18:00 Hradec Kralove
? : ?
FK Dukla Prague
Denmark - Superligaen
18:00 Sønderjyske
? : ?
FC Midtjylland
France - Ligue 1
18:00 Paris Saint Germain
? : ?
FC Girondins Bordeaux
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
18:00 TSV Buchbach
? : ?
FC Eintracht Bamberg 2010
Italy - Lega Pro, Girone A
18:00 AC Arezzo
? : ?
AC Feralpisalo
Italy - Lega Pro, Girone B
18:00 AC Reggiana 1919
? : ?
Tuttocuoio 1957
Italy - Lega Pro, Girone C
18:00 AC Savoia 1908
? : ?
AC Martina Calcio
Lithuania - A Lyga
18:00 Suduva Marijampole
? : ?
FK Atlantas Klaipeda
Malta - Premier Division
18:00 Hibernians FC
? : ?
Birkirkara FC
Poland - I Liga
18:00 GKS Katowice
? : ?
Dolcan Zabki
Portugal - Primeira Liga
18:00 Boavista Porto
? : ?
FC Pacos Ferreira
18:00 Moreirense FC
? : ?
FC Gil Vicente
Russia - Youth League
18:00 FC Zenit ST Petersburg
? : ?
Mordoviya Saransk
Saudi Arabia - Saudi Professional League
18:00 Alshoulla
? : ?
AL Fateh SC
Serbia - Superliga
18:00 FK Radnicki Nis
? : ?
FK Radnicki 1923
Slovakia - Superliga
18:00 Spartak Myjava
? : ?
MSK Zilina
Austria Amateur - Regionalliga West
18:15 FC Pinzgau Saalfelden
? : ?
FC Höchst
Egypt - Premier League
18:15 Al-Mokawloon Al-Arab
? : ?
EL Gouna FC
Malta - Premier Division
18:15 Floriana FC
? : ?
Mosta FC
Chile - Primera Division, Apertura
18:30 Universidad De Concepcion
? : ?
Cobresal
Romania - Liga I
18:30 Universitatea Cluj
? : ?
FC Viitorul Constanta
Slovakia - Superliga
18:30 FK Senica
? : ?
FC Vion Zlate Moravce
Turkey - TFF 1. Lig
18:30 Manisaspor
? : ?
Karsiyaka
Poland - I Liga
18:45 Zaglebie Lubin
? : ?
Arka Gdynia
Switzerland - Challenge League
18:45 FC Lugano
? : ?
FC Biel Bienne
Switzerland - Super League
18:45 FC Thun
? : ?
FC Aarau
Belgium - Pro League
19:00 KV RS Waasland Beveren
? : ?
KRC Genk
Belgium - Tweede Klasse
19:00 Excelsior Virton
? : ?
SC Eendracht Aalst
Bulgaria - A PFG
19:00 Ludogorets Razgrad
? : ?
Cherno More Varna
Cyprus - 1st Division
19:00 AEK Larnaca
? : ?
AEL Limassol
Czech - FNL
19:00 FC Fastav Zlin
? : ?
SK Sigma Olomouc
Hungary - NB I
19:00 Pecs MFC
? : ?
Lombard Papa FC
19:00 Diosgyöri Vtk
? : ?
Dunaujvaros Pase
Italy - Serie A
19:00 FC Parma
? : ?
US Sassuolo Calcio
Poland - Ekstraklasa
19:00 Pogon Szczecin
? : ?
Cracovia Krakow
Poland - I Liga
19:00 Wisla Plock
? : ?
Flota Swinoujscie
Serbia - Superliga
19:00 FK Crvena Zvezda
? : ?
FK Donji Srem Pecinci
Slovenia - PrvaLiga
19:00 ND Gorica
? : ?
NK Olimpija Ljubljana
Spain - Primera Division
19:00 Real Madrid
? : ?
FC Barcelona
Spain - Segunda Division
19:00 Racing De Santander
? : ?
CD Alaves
Switzerland - Challenge League
19:00 Servette FC
? : ?
FC Wohlen
Turkey - Süper Lig
19:00 Fenerbahce
? : ?
Genclerbirligi Ankara
19:00 Balikesirspor
? : ?
Bursaspor
Turkey Amateur - 2. Lig, Kirmizi Grup
19:00 Göztepe AS
? : ?
Diyarbakir Buyuksehir Belediyespor
Spain - Segunda Division
19:15 Betis Sevilla
? : ?
Recreativo Huelva
Austria - Bundesliga
19:30 FK Austria Wien
? : ?
SC Wiener Neustadt
19:30 Wolfsberger AC
? : ?
Cashpoint Scr Altach
19:30 FC Admira Wacker Mödling
? : ?
SV Josko Fenster Ried
England - Premier League
19:30 Swansea City
? : ?
Leicester City
Germany - Bundesliga
19:30 Bayer 04 Leverkusen
? : ?
FC Schalke 04
Greece - Super League
19:30 Atromitos Athinon
? : ?
Ergotelis Chania
Holland - Eredivisie
19:30 Vitesse Arnhem
? : ?
NAC Breda
Israel - Premier League
19:30 Maccabi Haifa
? : ?
Hapoel Raanana
19:30 MS Ashdod
? : ?
Hapoel Petach Tikva
19:30 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
? : ?
Hapoel Haifa
19:30 Maccabi Netanya
? : ?
Hapoel Bnei Sakhnin
Algeria - Ligue 1
19:45 CS Constantine
? : ?
USM Bel Abbès
19:45 MC Oran
? : ?
MC EL Eulma
Qatar - Stars League
19:45 Al-Gharrafa
? : ?
EL Jaish SC
Saudi Arabia - Saudi Professional League
19:50 AL Raed
? : ?
AL Ahli Jeddah
19:50 AL Nasr FC
? : ?
AL Ittihad
Austria Amateur - Regionalliga Centre
20:00 SV Lafnitz
? : ?
Wolfsberger AC (A)
Croatia - 1. HNL
20:00 HNK Hajduk Split
? : ?
NK Lokomotiva Zagreb
Serbia - Superliga
20:00 Vojvodina Novi Sad
? : ?
FK Vozdovac
20:00 FK Napredak Krusevac
? : ?
FK Novi Pazar
Egypt - Premier League
20:30 Al-Zamalek
? : ?
Smouha SC
Italy - Lega Pro, Girone A
20:30 US Albinoleffe
? : ?
US Alessandria Calcio 1912
Italy - Lega Pro, Girone C
20:30 SS Barletta Calcio
? : ?
FC Matera
Holland - Eerste Divisie
20:45 MVV Maastricht
? : ?
Achilles 29
Holland - Eredivisie
20:45 Heracles Almelo
? : ?
Willem II Tilburg
20:45 AZ Alkmaar
? : ?
FC Groningen
Peru - Primera Division, Clausura
20:45 Club Sportivo Cienciano
? : ?
Leon De Huanuco
Argentina - Primera Division
21:00 CA Independiente
? : ?
CA Tigre
Belgium - Pro League
21:00 Royal Charleroi SC
? : ?
KV Oostende
21:00 SV Zulte Waregem
? : ?
Cercle Brugge
21:00 KVC Westerlo
? : ?
KV Kortrijk
Belgium - Tweede Klasse
21:00 ASV Geel
? : ?
FC Dessel Sport
21:00 KSK Heist
? : ?
AS Eupen
21:00 Seraing United
? : ?
FC Tubize
21:00 Patro Maasmechelen
? : ?
ST. Truidense VV
21:00 Lommel United
? : ?
KRC Mechelen
France - Ligue 1
21:00 SC Bastia
? : ?
AS Monaco
21:00 SM Caen
? : ?
FC Lorient
21:00 Evian Thonon Gaillard FC
? : ?
FC Nantes
21:00 Stade De Reims
? : ?
HSC Montpellier
Hungary - NB I
Postponed Paksi FC
? : ?
Videoton FC
21:00 Videoton FC
? : ?
Paksi FC
Romania - Liga I
21:00 FC Botosani
? : ?
Rapid Bucuresti
Spain - Primera Division
21:00 CF Valencia
? : ?
CF Elche
Spain - Segunda Division
21:00 Deportiva Ponferradina
? : ?
Union Deportiva Las Palmas
Switzerland - Super League
21:00 FC Basel
? : ?
FC Sion
Czech - 1. Liga
21:15 1 FC Slovacko
? : ?
FC Viktoria Plzen
Brazil - Brasileiro Serie A
21:20 Figueirense SC
? : ?
Cruzeiro MG
21:20 Palmeiras SP
? : ?
Corinthians SP
21:20 Fluminense RJ
? : ?
Atletico PR
Brazil - Brasileiro Serie B
21:20 Bragantino SP
? : ?
BOA EC MG
21:20 Vasco DA Gama RJ
? : ?
Ponte Preta SP
Chile - Primera B, Apertura
21:30 Club De Deportes Temuco Sadp
? : ?
Iberia
Chile - Primera Division, Apertura
21:30 Santiago Wanderers
? : ?
San Marcos De Arica
USA - Major League Soccer
21:30 Seattle Sounders
? : ?
Los Angeles Galaxy
Holland - Eredivisie
21:45 Ajax Amsterdam
? : ?
GO Ahead Eagles
Italy - Serie A
21:45 UC Sampdoria
? : ?
AS Roma
Argentina - Primera Division
22:00 Velez Sarsfield
? : ?
CA Banfield
Chile - Primera B, Apertura
22:00 San Luis De Quillota
? : ?
Coquimbo Unido
Portugal - Primeira Liga
22:15 FC Arouca
? : ?
FC Porto
Brazil - Brasileiro Serie B
22:20 Nautico PE
? : ?
Atletico GO
Chile - Primera B, Apertura
23:00 Deportes La Serena
? : ?
Deportes Magallanes
Ecuador - Serie A, Segunda Etapa
23:00 Liga De Loja
? : ?
Universidad Catolica Del Ecuador
Peru - Primera Division, Clausura
23:00 Sporting Cristal
? : ?
Universidad Cesar Vallejo
Spain - Primera Division
23:00 Cordoba CF
? : ?
Real Sociedad
23:00 SD Eibar
? : ?
Granada CF
USA - Major League Soccer
23:00 Montreal Impact
? : ?
Washington DC United
Colombia - Liga Postobon II
23:15 Deportivo La Equidad
? : ?
Boyaca Patriotas FC
Brazil - Brasileiro Serie A
23:30 Coritiba PR
? : ?
Gremio RS
23:30 Atletico Belo Horizonte MG
? : ?
Sport Recife PE
23:30 Vitoria BA
? : ?
Criciuma SC
23:30 Chapecoense SC
? : ?
Santos SP
Paraguay - Primera Division, Clausura
23:30 SOL De America
? : ?
Guarani Asuncion
Chile - Primera Division, Apertura
2014-10-26 Club Deportivo Universidad Catolica
? : ?
Audax Italiano La Florida
Costa Rica - Primera Division, Campeonato Invierno
2014-10-26 AD Santos De Guapiles
? : ?
Limon FC
Argentina - Primera Division
2014-10-26 Newell'S Old Boys
? : ?
Godoy Cruz A.t.
Mexico - Primera Division, Apertura
2014-10-26 Cruz Azul
? : ?
Atletico Monarcas Morelia
2014-10-26 Tiburones Rojos Del Veracruz
? : ?
Jaguares De Chiapas FC
Colombia - Liga Postobon II
2014-10-26 Uniautonoma FC
? : ?
Independiente Santa Fe
2014-10-26 Atletico Nacional Medellin
? : ?
Aguilas Doradas De Risaralda FC
Peru - Primera Division, Clausura
2014-10-26 Sport Huancayo
? : ?
Alianza Lima
Paraguay - Primera Division, Clausura
2014-10-26 Nacional Asuncion
? : ?
Olimpia Asuncion
Argentina - Primera B Nacional, Group B
2014-10-26 CD Santamarina Tandil
? : ?
CA All Boys
Brazil - Brasileiro Serie A
2014-10-26 Botafogo RJ
? : ?
Flamengo RJ
2014-10-26 Internacional RS
? : ?
Bahia Salvador BA
Brazil - Brasileiro Serie B
2014-10-26 Luverdense MT
? : ?
Oeste SP
2014-10-26 Vila Nova GO
? : ?
Sampaio Correa MA
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei